Didieji Švedijos bankai stabdo Latvijos gynybą: „neetiška“

Ne tik namuose „Swedbank“ ir SEB priima verslo sprendimus dėl politinių ar, kaip jie vadina, „etinių“ priežasčių. Švedijos bankai dabar kaltinami Latvijos gynybos pramonės plėtros sabotavimu, nes gynyba yra „neetiška“.

Artis Pabriks, Latvijos gynybos ministras ir Ministro Pirmininko pirmasis pavaduotojas rašė socialiniame tinkle „Tweeter“, kad nauja suomiškų Patria šarvuotųjų visureigių versija bus gaminama ne tik Suomijoje, bet taip pat ir Latvijoje.

„Mes pradėjome gamybą čia, Latvijoje. Deja, kai kurie Švedijos bankai Latvijoje atsisakė mums suteikti paskolas, motyvuodami tuo, kad tai yra neetiška gamyba”, – tvirtino jis.
„Esame labai nusivylę susidūrę su tokiu Latvijoje pinigus uždirbančių institucijų požiūriu“.

Nuo 2000-ųjų pradžios Baltijos šalis daugiau ar mažiau okupavo „Swedbank“ ir SEB, atitinkamai glaudžiai susiję su socialdemokratais ir Walenberg‘ų šeima*. Neretai Baltijos šalių vyriausybių aukštieji asmenys kyla būtent iš SEB, jungiančio didelę Baltijos šalių visuomenės elito dalį.

* Wallenberg‘ų šeima yra garsi švedų šeima, Europoje galingiausia verslo šeima ir dinastija, žinoma kaip bankininkai, pramonininkai, politikai, biurokratai ir diplomatai. „Wallenberg‘ų sferos valdose dirba apie 600 000 žmonių, o jos pardavimai siekia 154 mlrd.(pagal Wikipedia anglų k.)

Šaltinis: friatider.se

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nuomonei

švedai lėšas gynybai skiria iš biudžeto tiesiogiai. jie nesiskolina gynybai

ah.ą

vergija bankams – JAHVĖS projektas, pagal Bibliją, parazitavimo instrukcija kaip pavergti kitas tautas – skolinti už palūkanas ir tada žįsi kitų tautų karališkas kr0tis, būsi galva o ne uodegaa, kitos tautos tarnaus, pagal Bibliją – Biblija pirmasis ekonomikos vadovėlis.
Kas pasiėmę paskolas pasiskaičiavot kiek uždirba bankas nieko neveikdamas per 30 metų?

ah1

jei patys spauzdintusi pinigus – patys reguliuotų ir kontroliuotų senjoradžą ( senjoradžo reikšmę pasieškokit kitomis kalbomis Vikipedijoje, lietuviškai nėra) ir patys naudotų pagal savo nusistatytus prioritetus – dabar tai daro kiti – straipsnyje pavyzdys.

Kis

jiems vogti ir korupcija -etikmat.

tiek

koks geras pavyzdys Lietuvai – mums būtina patiems pradėt gamintis ginklus oro erdvės ginybai. Kodėl latviai gali gamintis ginkluotę patys ,o pas mus to nedaroma? Ne su Lenkija ,o su Latvija reikėjo kurt bendrą karinį junginį:(

stasys

Žodis gamyba matyt reiškia tam tikru mazgu surinkimą ,str. sažininga buvo paminėti jog tame projekte su suomiu ‘patria’ pirmu smuiku griežia Estai . Kaip man tai Lietuva teisingai pasirinko , praeis dar dešimt metų kol pasirodys braliuku pirmi ‘modeliai ‘ .

Mike Adams (Health Ranger)

VYKSTA „PASAULINIS PERKROVIMAS“, SIEKIANTIS SUNAIKINTI 90 % ŽMONIJOS

Maikas Adamsas suteikia NEMOKAMĄ atsisiuntimo prieigą prie išsamios devynių valandų garso knygos ir PDF informacinio dokumento, kuriame gausu žinių, kurių reikia norint išgyventi:
https://report.globalreset.news/globalreset.html

News Target

Covid-19 pandemijos pradžioje dauguma amerikiečių (kaip įprasta) tikėjo žiniasklaidoje pasirodžiusiu pasakojimu, kad virusu užsikrėtė žmonės Kinijoje valgę šikšnosparnius iš turgaus. Tik tiesos naujienos (alternatyvios naujienos) įtarė, kad CCP ir CDC dirbo kartu kurdami paslaptingą SARS-CoV-2 „funkcijos įgijimo“ virusą ir paleido jį iš laboratorijos (greičiausiai tyčia). Sužinojome, kad viruso genetinis parašas buvo iš Uhano laboratorijos, o Fauci padėjo finansuoti jo tyrimus. Ir tai jokia sąmokslo teorija, o dabar į Snowdeną panašus informatorius, turėdamas vidinės informacijos apie tai, kaip tiksliai veikia mRNR skiepai, tiksliai pasakoja pasauliui, kaip Covid skiepai sukuria pandemiją. Kiekvienas, kuris tai neigia, turi žiūrėti žemiau esantį vaizdo įrašą apie daktarą Paulą Cottrell. Šį kartą technologija naudojama ne amerikiečių „sekti“, o manipuliuojant skiepų ir virusų „technologijomis“. sistemingai išardyti ir išjungti… Skaityti daugiau »

stasys

Švedišku banku politika tam projektui daug paprastenė ir labiau suprantamesnė nei norisi kai kam pripažinti . Skandinaviški produktai turintis savo vardą retai kada dubliuojami savo gamybą kitose šalyse, o jei tas produktas strateginės reikšmės ir tuo labiau . Kitas aspektas galimi sutarimai, žiurint į kitu šalių patirtis ir praktika . Bet tada perkančioji šalis turi turėtu realias technines galimybes tokį projekta (šiuo atveju karinį visureigio vienetą) dakomplektuoti vietinėmis technologijomis . Taip pasielgė UK sudariusi kontraktą su vokiečiu ‘boxer’ dėl visureigiu pirkimu . Sutartis apėmė tik mašinos korpusa – karkasą .. visa likusę dalį komplektacijos perėmė vietiniai gamintojai Anglijoje . Man atrodo jog Latviai kiek paskubėjo ir pervertino savo sugebėjimus ir galimybes .

Avinas

Niekas latviams netrukdė sukurti savo sėkmingus bankus, bet kad buvo per kvaili.

>Avinas

Tu tik savo komentaru dar karta patvirtini, jog visiškas avinas ir esi. Tiesiog tupas baranas!…

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top