Didysis Teatras Tautai

Kastytis Braziulis | Alfa.lt

Mūsų gyvenimas yra didelis teatras, kuriame puikiai savo vaidmenis vaidina aktoriai: politikai ir politinės partijos, valdininkai ir valstybės įmonių vadovai. Būtų įdomu jį stebėti ir juo grožėtis, jei jis mums nieko nekainuotų ir neigiamai neveiktų mūsų gyvenimų ir likimų.

Maistas Tautai

Per televizorių mačiau mūsų Prezidentę su pilnu karučiu maisto produktų. Ji šypsojosi, buvo soti ir laiminga. Aplinkui bėgiojo žurnalistai su kameromis ir fotoaparatais. Šalia dūzgė būrys padėjėjų ir patarėjų. Prezidentė nupirko ir viešai pristatė karutį maisto skurstančiai Tautai.

Pagalvojau, matai, kaip būna, penkerius metus Prezidentė kartu su Kubiliumi ir Masiuliu skurdino žmones, mažino pensijas, atlyginimus, didino mokesčius, užkrovė skolomis, o dabar sako: „Imkit, varguoliai, karutį maisto. Graužkit ir už mane balsuokit.“

Gal Prezidentė maistą pirko už Briuselio pensijos pinigus?

(Viešųjų ryšių kompanija, kurią pasamdė Prezidentės štabas, yra kieta, tikrai kieta. Arba ji dirba prieš Prezidentę arba ji yra ne iš Lietuvos, nes visiškai nesupranta lietuviškos realybės.)

Ieškau darbo

Per televizorių mačiau dar vieną prezidentinę reklamą. Socialdemokratų nei lyderis, nei vadovas, nei pirmininkas ir nei frakcijos vadovas Zigmantas Balčytis vaikšto po žmonių butus ir prašo įdarbinti. Pasakoja, koks jis yra išsilavinęs, kiek jis yra daug padaręs, kaip jis tiktų visokio tipo darbams. Sunkūs laikai atėjo – ekonominė krizė, Rusijos grėsmė, bedarbystė, šalis ir beveik kiekviena šeima vergauja skoloms – jei tokio aukšto lygio socialdemokratas socialdemokratų valdymo laikais darbo ieško. Taigi, stengiasi žmogelis, vaikšto ir siūlosi visiems.

Tačiau kokia sėkmė aplankė kandidatą!!! Jis sulaukė net kelių fantastinių su kosminiu atlyginimu pasiūlymų. Jis gali rinktis arba eiti dirbti europarlamentaru ir atstovauti Lietuvos interesus Europoje, tai labai „sudėtingas ir sunkus“ darbas, vien tik skraidyti reikia labai dažnai, o taip nusibosta, arba eiti dirbti eurokomisaru. Puikus darbas su didelėmis garantijomis, išeitinėmis, kitomis išmokomis bei ne lietuviška, o europietiška pensija. Juk pabuvus eurokomisaru negali taip paprastai tarp paprastų žmonių gyventi. Apima didelis stresas, panika, depresija ir gali net nusižudyti ar kitus pradėti žudyti. Reikia padėti žmogeliui adaptuotis.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top