Disidentė vienuolė Nijolė Sadūnaitė: Galiu būti pirmoji nepriklausomoje Lietuvoje pasodinta į kalėjimą už kitokią nuomonę

Irena Babkauskienė | „Vakaro žinios“ | 2021 m. kovo 13 d.

Visame pasaulyje žinoma garsiausia Lietuvos disidentė vienuolė Nijolė Sadūnaitė, dėl tėvynės laisvės ištvėrusi KGB persekiojimą ir tremtį, šiandien sako, jog nė blogiausiuose sapnuose negalėjo susapnuoti ne tik Laisvės partijos siūlomų iškrypėliškų laisvių, bet ir to, kad visa tai kagėbistiniais metodais bus brukama jėga, grasinama bausmėmis. Sesė Nijolė sako, jog galėtų tapti pirmąja nepriklausomos Lietuvos kaline už kitokią nuomonę.

Šiandien vis aršiau diskutuojama dėl lyčiai neutralios partnerystės, Stambulo konvencijos. Ką apie tai manote? – „Vakaro žinios” paklausė 82 metų disidentės vienuolės Nijolės SADŪNAITĖS.

Lietuva – krikščioniškas kraštas. Ta Stambulo konvencija, manau, baisiau negu fašizmas ir komunizmas kartu paėmus. Ji taip kagėbistiškai surašyta. 90 procentų tame tekste – vandenėlis, kuriame labai gerai užmaskuota vadinamoji socialinė lytis, tos 72 lytys.

Žinote, mūsų seserijos, Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos tarnaičių kongreagacijos, kuriai aš priklausau, pagrindiniai namai yra Lenkijoje. Ten prieš beveik šešetą metų valdžioje buvę liberalai ratifikavo Stambulo konvenciją, tad dabar vaikų tėvai, pedagogai plaukus raunasi nuo galvos, nežinodami, ką daryti. Pirmokėlius mokyklose moko ištvirkauti, masturbuotis, atvirai rodomas lytinis aktas. Tai Sodoma ir Gomora. Baisiau negali būti.

O kas dabar vyksta Lietuvoje? Per radiją girdėjau, kaip viena per kitą kažkokia rašytoja, žmogaus teisių gynėja kalbėjo: ko čia kišasi kunigai, jie žmonų neturi, nesupranta, kaip moterys šeimoje kankinamos.

Bet mielosios, ką bandote apgauti? Lietuvoje yra įstatymai, teisės aktai prieš smurtą ir šeimoje, ir ne šeimoje, yra Konstitucija. Tai, kas dabar vyksta, vadinu KGB taktika: melas, melas ir dar kartą melas. O tuos, kurie nenori to melo priimti, kaltina būtais ir nebūtais dalykais.

Ar ribos jau peržengtos, kai konvencijos šalininkai užsipuola ir kunigus, kurie, remdamiesi Šventuoju Raštu, dėsto katalikišką mokymą apie vyro ir moters šeimą, biologinę žmogaus tapatybę?

Prisimenu sovietų okupacijos laikus, kai tikintiesiems reikėjo kovoti už savąjį tikėjimą. Ar grįžtame atgal? Dar nenorėčiau tuo tikėti. Tai, ką viešai pasakė užsipulti kunigai, nėra tik jų nuomonė. Tai visų kunigų, kardinolų nuomonė. Visų žmonių, kurie remiasi Kristaus mokslu, dešimčia Dievo įsakymų, vienas kurių – nepaleistuvauk, nuomonė. Už tą paleistuvavimą vyro su vyru, moters su moterimi Sodomos ir Gomoros miestai buvo sunaikinti.

Visa tai yra prieš Dievo kūrybą. Dievas sukūrė Adomą ir Ievą, ne Adomą ir Adomą. O tie vargšai su tokiais polinkiais, niekas gi nesikiša į jų miegamuosius – gyvenk su kuo nori, kaip nori, tavo asmeninis reikalas.

Bet norėti, kad netvarkingas gyvenimas, einantis prieš žmogaus prigimtį, būtų įteisintas – visai kas kita. Gyvenk kaip nori – su katinais, su ožkom, ožiais, bet tai nėra šeima.

Prieš keletą metų tapote Laisvės premijos laureate. Ką manote apie Laisvės partijos propaguojamas laisves? Už tokią laisvę kovojote?

Gink Dieve. Girdėjau, kad už kitokią nuomonę, nei jų skelbiama, bus didelė bauda, paskui kalėjimą teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska žada. Kai su vyskupais, kardinolais kalbėjome ta tema, sakiau, jog norėčiau pati pirma patekti į tą kalėjimą už kitą nuomonę. Nes aš remiuosi Dievo mokymu, Šventuoju Raštu.

Bet vienas vyskupas man pasakė: „Sese Nijole, pavėlavai. Visa jų programa eina prieš Kristaus mokslą, tai reiškia, kad patį pirmą jie ten pasodins Jėzų Kristų.“

Mūsų himne skamba žodžiai: ir šviesa, ir tiesa, kad takais dorybių mes eitume, o ne nedorybių. Laisvės partijos laisvė nėra laisvė, o vergystė – blogiui, narkotikams, paleistuvystei, puikybei.

Akivaizdu, kad tai darantys žmonės savo šeimoje negavo krikščioniško, tautiško auklėjimo, neturi ir nepuoselėja tokių vertybių. Nes šeimos griovimas yra tautos griovimas. Tie, kurie griauna šeimą, yra tautos duobkasiai, tikrąja to žodžio prasme. Nebus šeimos, nebus ir tautos.

Tikiu, kad Laisvės partijos nariai, jei būtų gavę tai, ką aš gavau iš savo tėvų, senelių, tą vertybinį auklėjimą, galbūt labiau mylėtų Dievą, Tėvynę.

Aš meldžiuosi už visus suklaidintus, ir už tuos Laisvės partijos žmones, kaip kažkada meldžiausi už mane kankinusius kagėbistus. Dabar tas blogis plinta kaip koks maras -– visuomenę apėmusi dvasinė pandemija, kuri daug baisesnė už fizinę.

Ką galima pasakyti apie valdžią, kuri, užuot pagalvojusi, kaip ekonomiką pakelti, padėti darbo netekusiems, karantino išvargintiems žmonėms, rūpinasi lyties klausimais?

Tai yra didžiausia Lietuvos nelaimė. Manau, Lietuvoje daug žmonių su išplautomis smegenimis. Bet tie, kurie supranta, kas vyksta, ir tai daro dėl karjeros, dėl pinigų, dėl to, kad išsilaikytų poste, daro baisų nusikaltimą.

Šaltinis: respublika.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

Tai kas vyksta siandiena Lietuvoje yra vienintelio kuproto chameliono darbai.

Pranas

Didelės pagarbos vertas žmogus Nijolė Sadūnaitė. Aiškiai ir teisingai apibūdina Lietuvos problemas.NOriu tikėtis , kad šis sąmyšis, sukvailėjimas praeis.

Ačiū

Ačiū už tiesą!

Falun Info

Apie ES strateginę partnerę Kinijos Liaudies Respubliką:
https://tv.faluninfo.net/defiance-in-the-kingdom-of-fake-news-documentary

Ačiū už tiesų žodį

Tik, vyskupai privalėtų taip pat garsiai ir nedviprasmiškai kas dieną kalbėti.

Pavyzdys ir Lietuvai

https://www.theblaze.com/news/polish-pastor-calgary-police-gestapo?utm_medium=push&utm_source=pushnami

Štai kaip gina lenkų kilmės pastorius Pawlovskis tarnaujantis šiuo metu Kanadoje ,savo avis nuo vilkų, kurie prisimeta norintys apsaugoti tikinčiuosius nuo grėsmės jų sveikatai. Jie – vilkai, nenori suteikti laisvę patiems tikintiesiems laisvai , sąmoningai prisiimti atsakomybę už savo sveikatą ir saugumą.

Pavyzdys ir Lietuvai

https://www.theblaze.com/news/polish-pastor-calgary-police-gestapo?utm_medium=push&utm_source=pushnami Automatinis vertimas iš anglų kalbos: Pastorius Artur Pawlowski nuvyko viruso anksčiau šį mėnesį spardyti sveikatos inspektorius ir policija iš savo bažnyčios Alberta, Kanada. Jis liūdnai rėkia ant jų: „Iš šio turto jūs naciai! Gestapo čia neleidžiamas! Išeis, naciai! Išėjo! Naciai čia nelaukiami! Negrįškite čia jūs nacių psichopatai!” Pawlowskis, visame pasaulyje išgarsėjęs kaip „lenkų pastorius”, šeštadienį vėl išspyrė sveikatos inspektorių ir grupę Kalgario policijos pareigūnų, kai jie atvyko į jo bažnyčią pasipriešinti jam dėl COVID-19 apribojimų. APKLAUSA: Kas jus labiausiai gąsdina?” Ir jie tai padarė dar kartą! Šiandien gestapas vėl užpuolė mūsų Bažnyčią”, – socialiniame tinkle „Twitter” parašė J. Pawlowskis apie naujausią Kanados valdžios institucijų priekabiavimą. „Istorija kartojama prieš mūsų akis! Dar viena liūdna diena laisvei ir demokratijai!” Pawlowski pasidalino… Skaityti daugiau »

paminėta Lenkija

Pati dabar besistengianti atsikratyti visų liberalių ir „pažangių” reformų pasekmių Lenkija kišo Lietuvai Tomaševskį, kol iškilo Dobrovolska. Ot strateginiai partneriai! 🙂

>>>

Čia kalbama apie lenką pastorių, kaip drąsų žmogų, kuris sugebėjo apginti savo Bažnyčią. Taip pat nepainiok politikų. Voldemar Tomaševski griežtai pasisakė už šeimą, dėl ko buvo „suėstas”.

T0mas J.

Šimonytės Vyriausybė tyčiojasi iš žmonių. Palydėkim Šimonytės mergeles iki liepto galo!

>>>Tomas J.

Pradžiai visi palaikykime „Didyjį Šeimos Gynimo Maršą 2021″

Dėl šeimų maršo

Išsamus ir lakoniškas kun. Arnoldo Valkausko paaiškinimas „Krikščioniška pozicija dėl šeimų maršo”.: https://www.youtube.com/watch?v=7vzQ_91ymZg

Kas būtų

Laisvės partija be konservatorių?

Brighteon

2021 Tulsa Event Day 1 Part 15 Mike Adams at the Health & Freedom Conference 04-16-2021, “The Contagious Mind” (tiesiogiai):
https://www.brighteon.com/32eeaeb5-a235-4541-a29a-bcd2717fba7a

„NaturalNews“ vaizdo įrašai nebūtų įmanomi be jūsų, nes visada esame aistringai atsidavę savo misijai šviesti žmones visame pasaulyje natūralių gydomųjų priemonių ir asmens laisvės (maisto laisvė, medicinos laisvė, žodžio laisvė ir kt.) Tema. . Kartu mes padedame sukurti geresnį pasaulį, sąžiningiau ženklinant maistą, sumažinant cheminę taršą, vengiant nuodingų sunkiųjų metalų ir labai padidinus mokslinį skaidrumą.

stasys

Vieni lipa ant bačkos kiti ant kriziaus , senatvė ne tik atima protą bet ir visą kitą . Gal pirmiau uzbaikite ieškoti mergaitės ? o ten bus matyti ar verta buvo taip stengtis buti pirmai .

S.D.Velsas (News Target)

S.D. Wells. Skiepų pasai yra spastai komunizmui įdiegti https://www.newstarget.com/2021-04-24-vaccine-passports-set-stage-for-communist-america.html Yra gyvūnų gaudyklės su kojos laikymo konstrukcija, kai gyvūnas joje žingsniuoja, o gaudyklė suima už kojos ir laiko neribotą laiką. Šie spąstai dar vadinami sulaikomaisiais, jie gyvūną sulaiko jį tiek , kiek reikia. Spąstai gerai užmaskuojami, kad atrodytų natūralūs. Vakcinos pasai yra labai panašūs į gyvūnų spąstus tuo, kaip jie įvedami atliekant šį „visuotinį atstatymą“, ir kai jie visi bus nustatyti ir suaktyvinti, įstrigusiems gyvūnams, pasiduodančioms avims nebus jokio pabėgimo nuo imuninę sistemą sunaikinančių mRNR skiepų serijos. Nebebus leidžiama gyvūnams (žmonėms) Žemėje keliauti be jų priverstinio skiepijimo dokumentų. Visi šie „laukiniai gyvūnai“ nebebus leidžiami į sporto renginius, koncertus, barus, žaidimų kambarius be kovido skiepų paso, įrodančio, kad kiekvieną mRNR skiepą užregistravo… Skaityti daugiau »

Stasiui 19:41

Stasy, akivaizdu, kad tavo senatvė tokia graži tikrai nebus.

Deja,

sesuo Nijolė ir didžiulis skaičius žmonių nepagalvoja, kad ekonomiškai priklausomi valdantieji vykdo ne savo, bet pasaulinę antikristinę programą, kurioje jokio gailestingumo nenumatyta.
Plinta nuogirdos, neva antikristas pirmą kartą viešai bus parodytas apie Sekmines. Turbūt pasiūlys „genialų” covid sprendimą.
Nežinau, bet jei tikrai pasirodys toks nuostabus išvaduotojas, patarčiau tuoj pat išjungti, nes kalbės visa šėtono jėga.
Žinau tik, kad svetainė http://www.kla.tv, nors ir ne laisva nuo „informacinio triukšmo”, nes gyvena iš populiarumo + tikslumas, platina daug autentiškos informacijos apie tikrą situaciją pasaulyje. Ypač vertinga yra tai, ką trečiosios jėgos stengiasi užblokuoti.
Sesuo Nijolė yra Lietuvos sąžinė, melskimės už ją!

Seimu

marsas.Sukis labai skambus ir moraliai vertingas.O kas ji organizuoja.Gal niekam ir nesvarbu.Svarbu sukis.Kaip sklando gandai viesoje erdveje, tai tie patys zmones, kurie per kelias savaites surinko 360 tukst zmoniu asmens duomenu.Cia, matyt, is tos pacios operos kaip ir Tapino 400 tukst parasu per savaite.Kunigas Valkauskas labai atsargiai visiems paiskino esme.Kas supras, tas nevaziuos.

habilitās

„didžiausia Lietuvos nelaimė” yra lietuviai, ypač tie, kurie rinkimų dieną skuodė prie balsadėžių. Tą „vertybinį auklėjimą” vertėtų diegti plačiau nei Laisvės partijos nariai.
Čia jau kažkas labai taikliai pastebėjo, kas būtų ta partija be konservantų?! Kažkodėl dėmesys koncentruojamas į gaisrininkus, tankistus, o kas iš tikrųjų nori pasodinti Jėzų Kristų, prabilti bijo. Kai pakeis Baudžiamąjį kodeksą, bus per vėlu.

Dzeikas

Nieko asmeniska. Seseri Nijole pasodins arba nuvilks i teisma paziureti „kaip eina’, t.y. jeigu tauta atsako „mano politika zmona ir vaikai” ir eina dirbt – reiskia galima rominti atsileidus dirziuka ir smulkmen.
Su visa pagarba seseriai Nijolei ja ruosiamasi padaryti bandomuoju triusiu.

stasys

Užsikorus ant kryžiaus netapsi naujuoju ‘kristumi’ ar ‘sv. mergele Marija’ . Motyvai taip elgtis lieka neaiškus .Tas apsimestinis dvasingumas jau ir vemti verčia . Imtų ta ‘garliaviniu orda’ ir nusimestu kaukes .. joje labai platus visuomenėje atstovavimas pradedant teisėjais ir baigiant dvasininkais ..nors netgi teoriškai pastarieji negali pasišvęsti kažkam kitam apart tikėjimo . Tikiuosi sesuo Nijolė po šio str.ispazino savo padarytas nuodėmes . Klysta visi .

Christian Post

https://www.christianpost.com/news/woman-launches-appeal-after-judge-rules-against-her-free-speech.html?inf_contact_key=b4382c8bfc6c962686d1d0dec0affd3a1b0a3f0fd3ee5d9b43fb34c6613498d7 Didžiosios Britanijos moteris, kuri buvo nutraukta iš darbo po to, kai pareiškė, kad vyrai negali tapti moterimis, skundžia jos bylą po to, kai teisėjas priėmė sprendimą, teigdamas, kad jos požiūris demokratijoje yra „nevertas pagarbos“. Mokesčių tyrėja Maya Forstater buvo pašalinta iš darbo Londono Centrinės plėtros centro Londono biure 2019 m., Nes internetiniame pokalbyje sakė, kad vyrai, kurie laikomi translyčiais, „negali pasikeisti į moteris“. Forstater taip pat nurodė nuteistą prievartautoją Kareną White’ą – biologinį vyrą, anksčiau žinomą kaip Stepheną Woodą, kuris buvo perkeltas į moterų kalėjimą, kur jis užpuolė kalines. Ji užginčijo „įžeidžiančią ir neįtraukiančią“ kalbą dėl darbo nutraukimo teisme. 2019 m. gruodžio mėn. teisėjas Jamesas Tayleris priėmė sprendimą prieš Forstater teigdamas, kad ji „ kalba apie asmenį pagal lytį,… Skaityti daugiau »

Al.

Komunosatanistai savo sprendimą priėmė. Dabar eilė mums. Arba pasipriešinsim, arba skerdykla.

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top