„Disney“, mano šeima nežiūrės jūsų LGBTQ+ filmų, kviečia pareikšti JAV šeimas atstovaujanti organizacija

Karolina Mikaliūnė | laikmetis.lt

Atviri „Disney“ vadovų prisipažinimai žiniasklaidoje ir tos pačios lyties (moterų) veikėjų bučinys filme „Šviesmetis (angl. „Lightyear“) patvirtino tai, ką daugelis iš mūsų žinojo jau seniai: šiandien kompanija yra LGBTQ+ aktyvistų, siekiančių indoktrinuoti mūsų vaikus, įkaitė. Taip teigia „CitizenGO“, viena pagrindinių šeimų organizacijų, atstovaujančių nuo „Disney“ primetamos lyčių ideologijos ir radikalios LGBTQ aktyvistų politinės darbotvarkės pavargusius tėvus.

Organizacija kviečia pasirašyti peticiją, ir tokiu būdu pasakyti žymios kompanijos generaliniam direktoriui (bei darbuotojams, kurie taip pat trokšta LGBT veikėjų), kad nustotų indoktrinuoti vaikus. Beveik 169 tūkst. tėvų tai jau padarė. „CitizenGo“ ragina tėvus netylėti, kol kompanija galiausiai patirs didelius finansinius nuostolius dėl jų animacinių filmų bei produkcijos atsisakančių šeimų.

„,Disney’ nerūpi, kad išsipildytų mūsų vaikų svajonės, kol Bobas Chapekas (kompanijos generalinis direktorius, – red. past.) ir jo komanda uždirba pinigus. Tačiau mes galime tai pakeisti“, – įsitikinusi šeimas ginanti organizacija. Ji teigia, kad „Disney“ kompanijai rūpi tik pajamos, gaunamos iš jos animacinių filmų ir produktų, o ne vaikai.

Žymi kompanija, atrodo, jau patyrė nuostolių. Animacinis filmas „Šviesmetis“ per pirmąjį savaitgalį kino teatruose patyrė nesėkmę ir JAV uždirbo 51,7 mln. dolerių, t. y. daug mažiau, palyginus su 120 mln., kuriuos uždirbo „Žaislų istorija 4″ (angl. „Toy Story 4″) bei palyginus su 110 mln., kuriuos uždirbo trečioji animacinio filmo apie žaislus dalis. Be to, antrojo savaitgalio pajamos sumažėjo 65 proc., rašoma šeimas nuo LGBT+ ideologijos ginančios organizacijos pranešime.

„Mes, jūs ir tūkstančiai kitų tėvų visame pasaulyje laimime prieš trejus metus pradėtoje ,CitizenGO’ kovoje prieš ,Disney’: vos per metus kompanijos akcijos nukrito beveik 50 proc., nes jų politinio pobūdžio produkcija ir toliau atstumia žiūrovus, o kompanija sulaukia piktų gerbėjų reakcijų“, – džiaugiamasi jame.

„Disney“ vadovai šiuo metu jau panikuoja, sako „CitizenGo“, todėl reikalinga tėvų pagalba, jog toliau būtų galima tęsti kovą su šia bendrove. „Įsivaizduokite, kokią didelę galią turėsime, jei ,Disney’ generaliniam direktoriui nusiųsime tėvų pasižadėjimą, kuriuo įsipareigosime nežiūrėti jokių ,Disney’ filmų ar laidų ir nepirkti jokių produktų, propaguojančių lyčių ideologiją“, – tėvus ragina „CitizenGo“.

„Tiesa ta, kad jie mus laiko kvailiais. Chrisas Evansas (Krisas Evansas), aktorius, vaidinantis „Šviesmetyje“, mano, kad tie iš mūsų, kurie nepritaria šiai indoktrinacijai, yra kvailiai„, – rašoma pranešime.

Prieš krentant premjerinio savaitgalio pelnui, „Disney“ korporacijos prezidentė Karey Burke (Keri Burk) pareiškė, kad norėtų, jog 50 proc. personažų būtų LGBTQ+. Turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad nors iš pradžių „Šviesmečio“ scena, kurioje matomas dviejų moteriškos lyties veikėjų bučinys, buvo iškirpta, vėliau ji buvo grąžinta, sulaukus „Disney“ priklausančios animacijos studijos „Pixar“ darbuotojų skundų. Darbuotojai jų trokšta, o šeimos – ne.

Reaguodama į tai, kad kelios šalys neseniai paskelbė uždrausiančios „Šviesmetį“ rodyti kino teatruose dėl „jų šalies žiniasklaidos turinio standartų pažeidimo“ (trumpai tariant, dėl LGBTQ+ ideologijos įtraukimo), filmo prodiuserė Galyn Susman (Galin Sjusman) pareiškė, kad moterų bučinys nebus iškirptas, ir pridūrė: „,Disney’ džiaugiasi, kad žengia žingsnius į priekį socialinės įtraukties srityje, tačiau liūdi, kad vis dar yra šalių, kurios ,to nedaro’“. Štai, pavyzdžiui, „Šviesmetį“ buvo uždrausta rodyti Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) kino teatruose dėl dviejų moteriškos lyties veikėjų bučinio.

Šeimas ginanti organizacija „Disney“ žodžius pavadino arogantiškais.

„Tiesa ta, kad ,Walt Disney Co.’, kurią mes pažinojome ir mylėjome, jau nebeegzituoja“, – teigia „CitizenGo“. Anot jos, „Disney“ tampa nauju politiniu kairiųjų judėjimo, propaguojančio LGBTQ+ darbotvarkę ir lyčių teoriją vaikams, padaliniu, kuris vis dar nori pinigų, tačiau nelabai nori klausyti tėvų. „Štai kodėl turime susivienyti boikotui“, – sako šeimų organizacija. – Tai daugiau, nei dar vienas boikotas – tai mūsų politinių veiksmų galia“.

Organizacijos manymu, „Disney“ imsis veiksmų tik tada, kai kils pavojus jos veiklos rezultatams. Anot jos, turime susivienyti ir parodyti kompanijai, kad „būti LGBTQ+ indoktrinacijos visame pasaulyje agentais, paverčiančiais savo filmus propaganda“, jiems nebus naudinga.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top