Dočys apie PVM lengvatą šildymui

Daugėjant nusišnekėjimų ir nesusipratimų PVM lengvatos šildymui panaikinimo klausimu „Žinių radijas“ pasiteiravo Dočio, ką tasai, vėstant Lietuvoje orams, mano šia aktualia ir painia tema.

Korespondentas: Gerbiamas Dočy, ar svarstėte šį aktualų visai Lietuvai klausimą ir ar turite nepriklausomą nuo Lietuvos gazpromininkų savo nuomonę?

Dočys: Tikrai taip.

Korespondentas: Ir kokia ji?

Dočys: Siekdami socialinio teisingumo ir didžiausios naudos Lietuvos biudžetui prezidentė Dalia Grybauskaitė su Premjeru Algirdu Butkevičium, panaikinę PVM lengvatą šildymui, lygia greta turėtų pakelti akcizo mokesčius virvėms ir taburetėms.

Korespondentas: Bet nepatriotiškai nusiteikę Lietuvos piliečiai, užuot įsigiję virvių ir taburečių, gali sukelti naują emigracijos bangą.

Dočys: Stabdant emigraciją nėra geresnio recepto kaip kelti mokesčius.

Korespondentas: Nesupratau.

Dočys: Nėra čia ką suprasti. Jei pilietis turi pinigų lėktuvo bilietui, vadinasi, dar per maži mokesčiai. Per turtingai gyvena lietuvis. Yra dar rezervų subalansuotam biudžetui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kritikas Pikčiurna

PVM yra vartojimo mokestis, kurį sumoka tik galutinis vartotojas. Reiškia, valstybės biudžetą socialdemokratų suburta koalicija kamšys tų, kurie didžiausią savo pajamų dalį išleidžia vartojimui, t.y. tie, kurie visas pajamas išleidžia maistui ir šildymui. Tie kurie kaupia, investuoja arba gyvena iš pridėtinio produkto bei palūkanų, šio mokesčio sumoka mažiausiai, nes jų vartojimas sudaro tik menką jų pajamų dalį. Taip A.Butkevičiaus vadovaujami socdemai supranta savo programinę nuostatą įvesti „progresinius” mokesčius – dar daugiau mokės skurdžiausieji, kuriems nebeliks pinigų ne tik bilietui emigruoti, bet ir karstui… Gal taip „sumažės” ne tik emigracija, bet ir mirtingumas – antstolių džiaugsmui gyvi keliausime iš šildomų namų tiesiog į Rojų. Štai ką jie turėjo omenyje, kaip prieš keliasdešimt metų kalbėjo apie rojų žemėje – komunizmą bei socialinį… Skaityti daugiau »

Kam įdomu paskaitykit LL

„„Gazprom“ ir Suskystintų dujų terminalo dujų kaina vienoda”.

Terisingai

Dočys apibudino Grybauskaitės, Butkevičiaus, Kubiliaus politiką. Ko stipriau sėdėsim runkeliams ant sprando tuo Europai bus geriau.

Povilas

🙂 🙂

ruta

Visuomene , kurios dauguma nariu yra avys , tiesiog dovana politikams , jiems tik lieka juos kirpti , arba skersti …

Rašytojau

ką tu supranti apie PVM. Geriau kaifuok rėkdamas „kur mergaitė”, gyvuly.

Taip,

Lietuviai, kaip avys varomos į skerdyklą tyli.

Taip taip

Jiems taip ir reikia. Bijai avine sumekenti būsi nuvarytas į skerdyklą

ale koks grazus

tas Docys su skarele. O gal cia Dociene?
bet juk melagiu laikrasciui viskas tinka, a ne?

ir pvm naikinima mat Prezidentes.
bet jei norit tikrai TIESOS, skaitykit lzinios lt. Ten suzinosit, kad tai ES pastangos suvienodint PVM. Ko gero tai vienintelis mokestis kuris zygiuoja tiesiog i Briuseli.

Smaiksciai,

trumpai ir aiskiai parasyta.Aciu Dociui,kad prajuokina.

 kacius>ale koks grazus        2014-10-10 15:23

nepergyvenk, esi pats gražiausias – briuselinis kopūstas, gražiai įpakuotas į lžinias. Tikrai nesušalsi 🙂

jeigu tūlas lietuvis

tyli, vadinas jam gerai. Tai galima ant jo karti viską, ką sugalvoja. Paneš.
Dalis išvažiuos, dalis – pasikabins, kiti – pratylės, kaip sėkmingai tai daro jau du dešimtmečius.

gerb.Dočy

suprantu Tamstos susirūpinimą dėl lengvatų panaikinimo,tačiau kodėl turėtų naudotis lengvata piliečiai,gaunantys algas vokeliuose,atseit vargšiukai,o per metus po kelis kartus leidžiantys sau visa šeimyna atostogauti tai Portugalijoje;tai Ispanijoje.Aš tik už lengavtų panaikinimą.Kadangi daug yra struktūrų veikiančių nežinia ką-galėtų o ir turėtų sekti piliečių(gaunančių lengvatas skrydžius).Pagarbiai,negaunanti lengvatų

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top