Dočys. Geroji naujiena iš pašto dėžutės

Labai nemalonus ryto ritualas yra pašto dėžutės patikrinimas. Jau seniai ten nesu radęs nieko džiuginančio. Jei laiškas, tai žinok – su sąskaitom, jei pranešimas – tai dar blogiau. Tokių laiškų nepatartina rytais atplėšti, o pranešimus – skaityti. Sugadins nuotaiką visai dienai, kaip nepatartina skaityti ir vakarais – negalėsi užmigti. Tai pasakykit man, ką su jais daryti?

Tiesa, prieš rinkimus kartais atsitinka, kad pašto dėžutėje randi ir visai linksmų dalykėlių. Štai kad ir šiandien, vasario 24 dieną, dėžutėje randu vieną iš nemalonių laiškų – mokėjimų pranešimą už komunalines paslaugas iš UAB „Naujininkų ūkis“. Net neketinau atplėšti, bet pačiupinėjęs voką jaučiu, kad jis storesnis nei įprasta. Labai išsigandau. Pamaniau, kad jei laiškas storesnis, tai, matyt, ten ir sąskaita ne viena. Manau, po velnių, kas per mulkis tas „Naujininku ukis“ direktorius – konservatorių partijos narys, buvęs konservų seimūnas Jonas Motiejus Rinkevičius, kad prieš rinkimus sąskaitomis gąsdina rinkėjus. O gal ir ne, galvoju, gal kaip tik kokia nors konservatoriška gudrybė tame voke pakavota, gal bus pranešimas, kad atleidžia nuo komunalinių mokesčių? Prieš rinkimus juk visko būna – toks stebuklų metas panašiai kaip per šv. Kalėdas.

Be galo smalsu pasidarė. Ėmiau ir atplėšiau. O stebuklai, stebuklingiausi, šalia įprastos sąskaitos ką ten atradau. Reklaminę trijų socdemų Sauliaus Povilaičio Nr.4, Egidijaus Gaidamavičiaus Nr. 8 ir Algirdo Raslano Nr.26 skrajutę su rinkiminiais pažadais. (Egzempliorius skelbiamas)

Kilo minčių.

1. Kaip savivaldybės įstaigos pranešime galėjo atsirasti socdemų rinkiminė reklama? Platindami savo reklamą socdemai pašto išlaidas turėtų apmokėti iš savo partijos rinkiminės sąskaitos, o jie pasinaudojo Savivaldybės administraciniu resursu. Kadangi Savivalda išlaikoma iš mokesčių mokėtojų pinigų, vadinasi, šitą socdemų šmugelį apmokame mes. Ir tai tik žiedeliai.

2. Kokią teisę šie trys socdemai (trojka) turi lipti Artūrui Zuokui per galvą, agituodami iš A.Zuoko administracinių resursų ne už jo sąrašą, o už konkuruojantį?

3. Šie trys personažai raudoname fone (tai visai suprantama, nes spalva jiems prie veidų tikrai tinka) maištauja ir prieš savo partijos Vilniaus skyrių, nes prašo rinkėjų perreitinguoti skyriaus sudarytą ir aprobuotą sąrašo eiliškumą, bet tai jau ne mūsų reikalas. Tegul su savo maištininkais ir sąmokslininkais tvarkosi A. Butkevičius su G. Kirkilu. Aš pasisakau už griežtesnes bausmes „partijos bičiulių“ išdavikams.

4. Pažadai apie nemokamą viešąjį transportą, šilumos kainų piginimą, vietas vaikų darželiuose nei stebina, nei džiugina. Visi tą žada. Nieko naujo. Turi „trojka“ problemų su fantazija – kaip ir visa raudonoji „viskas žmogui“ partija.

5. Akį patraukia tikrai netikėtas ir įdomus paskutinis punktas, kuris skamba taip: „Padėsime žmonėms su negalia ir senjorams sėkmingai ir efektyviai naudotis nemokama taikomąja fizine veikla ir sveikatinimo priemonėmis.“ Šiame punkte aiškiai paslėptas viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo konfliktas. Iš to, ką šie raudonieji vyrai parašė ir kokiu būdu savo skrajutę platina, kyla rimtų abejonių, ar jie nepriklauso asmenų kategorijai, turinčiai psichinę negalią. Greičiausiai priklauso.

6. Savo abejones ir išaiškinimus peradresuoju TS-KD pirmininkui Andriui Kubiliui ir Vilniaus merui Artūrui Zuokui, kurių pavaldinys į šį grupinį kriminalą yra įpainiotas. Gal šie irgi su negalia ir laukia, kol socdemai savo pažadą įgyvendins. Todėl ir tyli.

Rinkimų kampanijos nepriklausomas komentatorius

Dočys iš Alksnynų

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Trupmenas

Tikra politinė abrakadabra.

puiku, pagarba komunistams

litovcai myli, tiesiog dievina, panašius į juos – kurie sugeba vogti iš valstybės.
geresnės reklamos komunistams ir nereikia 🙂

Nėra žodžių

???????????????????????????????????????????????

komunistai laimės, nes

pats kgbistas česka juos laimina.
reiškia ir putinas ir gazpromas komunistus remia.

Beta

Aurimas Perednis
·

Žinių radijo neatlygintinų laidų ciklas „Vilniaus ringas” pasiekė finalą. Iš 7 žinomų politologų, sociologų, žiniasklaidos vyr. redaktorių sudaryta laidos komisija bei klausytojai po mėnesį trukusių kandidatų kovų teisioginiame eteryje išrinko stipriausius debatų dalyvius. Jais tapo Artūras Zuokas, Naglis Puteikis ir Remigijus Šimašius. Ketvirtadienį 10.10 val. tiesiogiai per ŽR „Vilniaus ringo” finalas dalyvaujant šiems kandidatams. Jei kas turit jiems aštrių klausimų – rašykite:-)

viena nubalsavo

„Tikrai nebalsavau už žmogų, kuris atstovauja Kremliaus interesus Lietuvoje, ir tikrai nebalsavau už tą, kuris atstovauja oligarchų interesams Lietuvoje bei praskolino Vilnių“, – iš anksto balsavusi tiesioginiuose merų rinkimuose kalbėjo šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Kas tie „atstovaujantys Kremliui”?
ir kas tie, kurie praskolino Vilnių?

Mix

Teko „laimė” įsitikinti kandidato A.Raslano (ne)sažiningumu nepagrįstai naudojantis biudžeto lėšomis. Nebalsuočiau už tokius žmones, jie ir toliau įvairiais būdais siekia prisibrauti prie lovio.

rupūs miltai

na bet ir duoda socdemai.
Šiandien išklausiau jaunojo socdemo, Smetonos sušaudyto Karolio Požėlos proanūkio Požėlos kalbą per radiją. Kalbėjo apie būtinumą įteisinti autonaziją ir apie „vaiko teisių” pervarką Lietuvoje pagal Norvegijos modelį, nes tas modelis jį nepaprastai žavi. Maniau, kad Gender Loops programa suinteresuoti daugiau neoliberalai, tokie kaip Dainius Pūras, Radzevičius, Slušnys, bet pasirodo, kad jie turi savų ir kitose partijose. Ypač SOCDEMŲ, nes ten yra ir tokia iš Pakso partijos perbėgusi Povilionienė ir Social internacinal priklausanti B.Vėsaitė, kurios veikia kartu su NEOKAIRE, dėl visuomenės DESTRUKTŪRIZAVIMO per visokias keistas GENDER programas bei Stambulo konvencijas, kurias drąsiai galima vadinti DIDESNĖ PRIEVARTA PRIEŠ MAŽESNĘ PRIEVARTĄ. O Neokairės lyderis Bielskis yra A. Bukevičiaus patarėjas. Jo Žmona socdemų partijoj.

rupūs miltai

Pasirodo norvegai nieko nežino apie šį vaikų skandalą su Lietuva. Ten valdo jau senai socialistinė Darbo partija, kurios jaunimą sušaudė Breivikas. Laikrasčiai nieko nerašo ir apie iš norvegų atimtus vaikus. Tai tarsi uždrausta zona. Niekas neturi teisės nei kritikuot tas vaikų tarnybas, nei domėtis vaikų likimu, kuriems pakeista tapatybė, vardas, pavardė. Ir jie praranda teisę žinoti savo tikrąją kilmę.

Norvegija nepriklauso Europos sąjungai, tai į kieno nasrus pakliuvo norvegai? Imsiu tikėti rusų disidentu Vladimiru Bukovskiu, kad vyksta kažkoks Europos socialistų ir Kremliaus Ordos sąmokslas. Tereikia užeiti į SocialInternacional puslapį. Visos jų idėjos niekuo nesiskiria nuo Trockio Lenino porevoliucinių idėjų.

Rupiems miltams

Čia visai ne Norvegijos tema Dočio komentaras. Kalba apie komunistų, konservų ir zuokinių šlykštų rinkiminį kokteilį.

rupūs miltai

pamatėt žodį Norvegija ir to gana?
Gal pima perskaitykit mano komentarą prieš kritikuodamas.
Straipsnis kalba apie socdemus ir aš kalbu apie juos.
Viskas susiję.
Netgi tai, kad Seimo nacionalinio saugumo komitetas pasiūlė šauktinių rezervo projektą 9 mėnesiam, su paskatinimais, bet liberalų frakcija tam nepritaria. Ir aišku kodėl. Šauktinius prieš savo tautą nenukreipsi taip kaip apmokamus profesionalus, kuriais buvo šturmuojama GARLIAVA. Todėl ir nebalsuosiu už liberalus. Ypač už Zuoko liberalus.

na,

E.Masiulis, sužinojęs, kad šauktiniai nebus imami priverstinai, bet vilionėmis, palengvinimais įstot į Universitetus, subsidijuojant darbdavius ir savanoriškai, savo nuomonę pakeitė. Nes profesionali kariuomenė neretai jau gina tarptautinių korporacijų biznio reikalus. Kokiems nors oligarchams ji išties šauktiniai nepatiktų.

saldus kleckai

prisimine trys komunarai laiko patikrinta metoda, draugo Stalino naudota keliant darbo zmoniu gerove.Nemokamas visuomeninis transportas i nemokamos taikomosios fizines veiklos stovyklas… Kol kas tik pazeidziamiausiai socialinei grupei-senjorams…Socdemai rupesti zmogumi kelia i nauja, dar neregeta lygi.
Kaip sveikatele Docy? Keliai nesulinko nuo tokios perspektyvos?

internauts apie autonaziją

ką tas Keturių komunarų atžala pliurpia apie autonaziją yra visiškas kriminalas. Pamenu, emigracijoj, kai teisė Londone vieną gydytoją po to kai nustatė, kad jis anapilin pasiuntė apie 200 senukų. Tik jau nuteistas jis prisipažino – tiesiog pasigyrė, kad pasiuntė mirti apie 2 000. Ir niekas nesistebėjo, kad būtent po jo gydymo šitiek daug senukų miršta. Juk aišku – seni. Ir jis įsivaizdavo, kad dirba gerą darbą. Panašiai kaip tie, kurie getuose atrinkdavo kuriam žydui gyvent, o kuriam mirt. Sukeldavo vaistais kančias, o po to „pagelbėdavo”. Ir jei nebūtų jam sukilęs godumas kad šios jo aukos dar ir turtą jam užrašytų už išvadavimą iš kančių, jei ne viena vienturtė duktė, kuri labai nustebo dėl tokio motinos sprendimo, su kuria turėjo itin… Skaityti daugiau »

Liepa

Besiveržiančių valdžion akiplėšiškumas auga,nes visuomenė neduoda tinkamo atkirčio.//Socdemai papeikimu „nubaudė” „didvyrį” Krasnicką,-tarybiniais laikais tokį garantuotai būtų išmetę iš partijos,dabar gi tik piršteliu pagrasė.//
Nereikia verkšlent,kad liaudis”nieko negali padaryt”.Gali.Teisingumo ir gerovės jokiais laikais nieks ant lėkštutės nepateikė.//Neteko girdėt,kad pvz.,socdemų viršūnėlių ar eilinių partiečių atstovai būtų pasmerkę ar atsiriboję nuo „kolegos”.Tyli ir kitų partijų veikėjai,- viena partija,viena tiesa.O ir tos partijos veikia tarsi vieningų interesų UAB-ai su griežta hierarchija, uždarų sektų požymiais.//
Kažkaip prisiminiau,jog neseniai vykusiuos rinkimuos,kai kurie balsuotojai neturėdami už ką balsuoti patys įrašinėjo pageidaujamų kandidatų pavardes į biuletenius- vieni humoristiškai,kiti nurodė realias asmenybes.//Nors šioks toks protestas,aiškiai išreikšta pilietinė pozicija-protestas.//Žinoma,didžioji dalis protestuos tradiciškai tyliai -visai kaip žuvys-prie televizorių,slampinėdami prekybcentriuos ar dar bala žino kaip.//

Ir tai, kas žmogiška jiems ne svetima!

Pasirodo, šitie partijos stumbrai ir vaikais buvo, ir vaikystėje pasakas skaitė: „Kaip senjoras (t.y. ponas nemokama taikomąja fizine veikla) dieną ilgino”.

...

Nesikoliokite ,mielieji,jau 25 m.renkate tuos pacius,po to keturis metus keikiate.Neuztenka nebalsuoti uz nepatikusi,reikia uz visa partija nebalsuoti.TIK UZ DRASOS KELIA,kito kelio nematau.Nepatiks,nebebalsuosiu,o bandyti reikia,senieji bijo nauju,nes taip gali jie isnykti.Balsuokime,kad nereiketu keturis metus keikti.

apgailėtini

Kunige Šerne, komunistų dvasios vade Juršėnai – giriate kad padorūs, o faktai rodo – kad nepadorūs… Ir kaip jaučiatės kitus už durnelius laikydami?

hmmmm

o gal šitaip raudonieji politiškai rujoja?

realesni universalūs šūkiai

Taip, dar ne viskas pavogta; viskas žmogui apvogti; Lietuva – vogti įmanoma ir t.t.

A. N.

Labai jau keistai atrodo partijos nariai, kurie geresni, pirmesni ir landesni už kitus… Ar čia reklama, ar antireklama?

Trupmenas to A.N.

Puikus šūkis, apibūdinti visai rinkimų kampanijai „Dar ne viskas pavogta”.

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top