Dominykas Vanhara. Dabartinės valdžios įleista į Lietuvą šimtatūkstantinė migrantų banga yra dar tik ledkalnio viršukalnė

Prieš kelias savaites parašiau labai išsamų fb įrašą apie tai, kad dabartinės valdžios įleista į Lietuvą šimtatūkstantinė migrantų banga yra dar tik ledkalnio viršukalnė, kadangi net ir sustabdžius šiuos migrantų srautus (ką Nacionalinis susivienijimas tikrai padarytų, gavęs pakankamą rinkėjų pasitikėjimą), procesai vis tiek tęsis su pagreičiu ir toliau, nes jau Lietuvoje esantys migrantai galės atsivežti į Lietuvą savo šeimos narius per šeimos susijungimo teisę. Tuomet dalis komentavo, jog aš čia visokias sąmokslo teorijas skleidžiu ir bandau pakenkti „geriausia, kas galėjo nutikti Lietuvai“ valdžiai, arba kad šiuo šeimos susijungimo atveju galima pasinaudoti labai sunkiai.

Tai po mano įrašo praėjus kelioms savaitėms, jau žiniasklaida publikavo straipsnį apie situaciją su migracija. Ir ne bet kokia žiniasklaida, o pati pačiausia LRT. Ir šį kartą jau žiniasklaidoje buvo nurodyta, kad dėl šeimos susijungimo atvejo į Lietuvą atvyko jau daugiau kaip 12 000 užsieniečių. Kas yra maždaug tiek, kiek šiuo metu gyvena Elektrėnuose. Ne iš viso imigrantų tiek, o būtent tiek per šeimos susijungimo atvejį. Tai prašom, Nacionalinis susivienijimas ne tik kad Jums jokių sąmokslo teorijų neskleidžia, bet priešingai – turi žinių, kompetencijos bei analitinių gebėjimų, kad pasakytų Jums, kaip yra dabar ir kaip bus ateityje. O čia jau Jūsų reikalas, kieno norite klausyti – Nacionalinio susivienijimo, kuris Jums sako tiesą, ar įvairių brangiai apmokamų partinių komunikatorių, kurie Jums paaiškins apie „pabėgelius“ ar „dešiniųjų radikalų skleidžiamas sąmokslo teorijas“.

Primenu, kad jau šį sekmadienį yra Europos Parlamento rinkimai. Jei Jums jau atsibodo melas ir Jūsų bei Lietuvos interesų nepaisymas, būtinai ateikite sekmadienį į rinkimus, ir dar šeimą bei draugus pakvieskite balsuoti, ir rinkitės sąrašą Nr. 15 – Nacionalinį susivienijimą.

Politinė reklama.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top