Dominykas Vanhara. Ką apie Rusijos armiją atskleidžia sausieji daviniai

Taigi, gerbiamieji, kodėl vakar mane domino sausųjų kariuomenės paketų galiojimo laikas? Nes pagal tai galima apskaičiuoti korupcines schemas, kuriomis rusų armija vogė pinigus.

Daug kas galvoja, kad tai, jog kareiviai šeriami prieš 7 metus pasibaigusio galiojimo sausaisiais paketais, rodo betvarkę rusų armijoje. Tas irgi, bet tai, visų pirma, rodo didžiulę korupciją.

Žiūrėkit, korupcinė schema yra tokia: užsakomi sausieji paketai kariuomenei, už juos sumokami pinigai, jie pagaminami ir pristatomi į sandėlius. Dalį jų sunaudoja (pvz. per kokias pratybas), bet tik dalį. Likusi dalis baigia galioti, yra ant popieriaus nurašoma ir utilizuojama. Bet tik ant popieriaus. Realiai jie lieka, kur buvę, t.y. sandėlį. Už utilizaciją sumokėti pinigiai pasidalinami tarp verslininko ir kokio ūkio dalies vado. Toliau, užsakomi nauji paketai, už juos sumokami pinigai, kuriuos irgi pasidalina tarp savęs ūkio dalies vadas ir verslininkas, o nauji paketai nepagaminami ir nepristatomi, nes lieka seni, jau pasibaigusio galiojimo. Realiai, sandėlį paketai yra, viskas kaip ir gerai. Jei kas atlikinėtų inventorizaciją, juos rastų.

Taigi, matematinis uždavinys: jei paketų galiojimo laikas yra apie 2 metus, o dabar „asvabadytelius” šeria prieš 7 metus pasibaigusio galiojimo sausaisiais paketais, kiek kartų aukščiau aprašyta schema su tais pačiais pasibaigusio galiojimo sausaisiais paketais buvo „prasukta”? Aš ant pirštų suskaičiuoju, kad visus 4. T.y. ne vieną, ne du ir net ne tris, o visus keturis kartus. Su tais pačiais pasibaigusio galiojimo paketais.

Tai ačiū Dievui už tokios apimties korupciją rusų armijoje, kur Kremliaus vadai vogė milijardus, skirtus kariuomenei, generolai – milijonus, ūkio dalies vadai suko schemas su sausaisiais paketais ir kt., na o praporščikams beliko ardyti techniką ir dalis vogt bei pardavinėt. Todėl, nors ant popieriaus tankų pas rusus yra keliolika tūkstančių, įdomu, kiek iš jų bent jau sugeba užsivesti?

Rusų armijai modernizuoti ir naujai ginkluotei įsigyti IV Reichas skyrė beveik 800 mlrd. USD. Įsivaizduokime, kaip dabar Reicho kariuomenė Ukrainoje atrodytų, jei bent pusę šios sumos ir būtų panaudota tam, kam ji ir buvo skirta, t.y. kariuomenės modernizavimui ir naujos ginkluotės įsigijimui? Ačiū Dievui, kad viskas buvo išvogta per visus įmanomus lygmenis, o kariauti dabar tenka su sovietine vis dar sugebančia užsivesti technika.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top