Dominykas Vanhara. Legendinio nuosprendžio citatų rinkinys su komentarais

Veidaknygė

Žiniasklaida paskelbė, kad vakar vėlai vakare Darbo partijos būstinėje buvo atlikta ar tai krata, ar tai dokumentų poėmis. Žiniasklaida nurodė, kad tyrimą atlieka Europos prokuratūra, o dabartinis partijos pirmininkas nurodė, kad baudžiamojo proceso veiksmai yra susiję su buvusia partijos vadovybe. Kaip suprantu, su ponu VU, kuris geriau žinomas visuomenėje, kaip Vilniaus universitetas. Kaip suprantu, gerbiamas Vilniaus universitetas turėjo vesti Darbo partiją į Europos Parlamento rinkimus.

Koks ten yra posakis: „Dar niekada taip nebuvo, o va ir vėl“. Trečias kartas. TREČIAS. Iš eilės. Pirmi du pasibaigė realiais nuteisimais.

Esu parengęs legendinio nuosprendžio citatų rinkinį su savo komentarais apie kiekvieną jame minimą partiją, Nacionalinis susivienijimas paskelbė viešai tą dalį apie Darbo partiją. Manau, kad po žinios apie trečią baudžiamąją bylą, šis nuosprendžio citatų rinkinys turėtų sušvisti naujomis spalvomis.

Smalsumui sužadinti, kelios citatos iš atminties. Pvz. ponas Kurlianskis informuoja V. Gapšį: „Jūsų mergaitė J. ima 40 proc. „otkatą“ nuo žiniasklaidos biudžeto. Jei ji ten pasidalina su kuo reikia – viskas gerai. O jei nepasidalina – tiesiog norėjau, kad žinotum“.

Arba dar vienas: tie patys du minimi ponai dealina dėl valstybei nuosavybės teise priklausančio daugiau kaip 7 ha žemės sklypo Tujų g., Vilniuje. Nes ten koncernas norėjo vystyti NT projektus, tai jiems reikėjo tą sklypą pasiimti sau, o NŽT tuo metu kaip tai nelabai norėjo atiduoti. Tai Kurlianskis spaudė savo pašnekovą, kad jis tą klausimą kaip tai sutvarkytų. V. Gapšys atsako, kad: „Aš suprantu, kad normaliai valstybėje neturėtų taip būti. Valstybė tą sklypą turėtų pati valdyti. Bet kad jau taip įvyko….“

O kad tokių partijų politinėje erdvėje neliktų, pasirašykit už Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti EP rinkimuose, jei dar to nepadarėte. Ačiū!

Tegul bus politinė reklama.

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top