Dominykas Vanhara. Norite gauti savaitgalinę humoro dozę?

Norite gauti savaitgalinę humoro dozę? Nueikite ant @Dovilė Filmanavičiūtė sienos. Ten šioji garsi influencerė, kuri yra garsi tuo, kad…. nežinau, kuo ji garsi. Gal garsiu rėkimu? Tai va, minima garbi žmoga bandė sukelti skandalą tarp savo „snaigučių” sekėjų, kad „Sinica yra rasistas”. O kodėl? Nes Sinica pakomentavo po vieno stilingo juodaodžio nuotrauka, pasakydamas, kad pastarasis skuba į eiseną su deglais.

Viskas buvo gerai, kol po šiuo jos postu komentavo tik jos sekėjai – „snaigutės”. Bet po kurio laiko pas ją atėjo ir rimtų žmonių, kurie jai ant pirštų paaiškino, jog jei ji čia įžvelgia rasizmą, tai reiškia, kad rasistė yra ji pati.

O tuomet jau sekė gerbiamos prelegentės nusiminimas, kad „pas ją jau supuolė Sinicos gerbėjai, kaip taisyklė, visi su herbais ar karinėm uniformom”. Ir tik oplia – komentarai pas ją buvo išjungti. Tai ką, gerbiama prelegentė tikėjosi, kad tarp savo „snaigučių” sukurs skandalą lygioje vietoje ir atkeršys tiems prakeiktiems nacionalistams už vakarykštį itin gausų ir puikų renginį.

Tik šis tas „nepaėjo”. Paaiškėjo, kad tie prakeikti nacionalistai patys turi didžiules auditorijas socialiniuose tinkluose, ko pasekmėje gerbiamai prelegentei teko staigiai kapituliuoti ir jungti komentarus lauk.

4.5 17 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top