Dominykas Vanhara. Ponų Žalimų „šeimos verslas“

Ką gi, dar vienas skandalėlis su kai kurių labai gerbiamu kandidatu į Respublikos Prezidentus (formaliai) ir kandidatu į Europos Parlamentą nuo Laisvės Partijos (va čia – realiai) Dainiumi Žalimu.

Šiandien buvęs Seimo pirmininkas, o dabar – Seimo kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis, savo laiku kaip Seimo pirmininkas teikęs Dainiaus Žalimo būsimos žmonos kandidatūrą į Konstitucinio Teismo teisėjus, prisiminė, kad ši kandidatūra pas jį ant stalo neatsirado be D. Žalimo dalyvavimo. V. Pranckietis nurodė, kad, tiesa, jog p. Žalimas šios kandidatūros nesiūlė, bet apie ją labai palankiai kalbėjo. Savo santykius tuo metu nuslėpė abu, nors Pranckietis ir nurodė, jog uždavė tokį klausimą: „Ar dar turėčiau ką nors žinoti?“

Klausimui iškilus į viešumą, D. Žalimas kategoriškai neigė savo santykius su savo būsima žmona, nors po metų su ja sudarė santuoką. Atskiro pikantiškumo šiai istorijai teikia ta aplinkybė, kad tuomet dar būsima kai kurių gerbiamo p. Žalimo žmona Konstituciniame Teisme turėjo pakeisti būtent jį. Taip sakant, „šeimos verslas“.

O praeitą savaitę nuvilnijo dar vienas skandalas su ponų Žalimų šeimyna, kuomet paaiškėjo, jog Laisvės partija, kuri ir kelia poną Žalimą į Prezidentus bei Europos Parlamentą, savo kandidato žmonai (vis dar tai pačiai) sumokėjo beveik 11 tūkst. eurų, neva, „už teisines konsultacijas“, ar kažkaip taip. Paaiškėjus šiai aplinkybei, buvo pasakyta, kad visi šie pinigai partijai bus grąžinti.

O pikti liežuviai tuo tarpu plaka, kad už šią pinigų sumą Laisvės partija, pastaruoju metu išgyvenanti ne ypač gerus laikus, tiesiog nusipirko tikrai ryškų, tikrai matomą ir tikrai žinomą kandidatą. Kokio jai trūko, kad patemptų partiją per rinkimus. Tik va bėda, kad šis ryškus, matomas ir žinomas kandidatas laksto nuo vienos minos prie kitos.

Trumpai tariant, norit mažiau Laisvės partijos ir tokių jos kandidatų, kaip D. Žalimas? Receptas vienas – kuo daugiau Lietuvos politikoje bus Nacionalinio susivienijimo, tuo Lietuvos politikoje bus mažiau Laisvės partijos.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top