Dominykas Vanhara. Rimčiau nei rimta

O štai čia jau yra rimčiau nei rimta. 4 nukentėję vaikai ar nepilnamečiai, galimai padarytos nusikalstamos veikos padarytos jau būnant Seimo nariu. Dabar galimas tik vienas sprendimas – tiek partijos pirmininkas, tiek šį pilietį į Seimą atvedusi Ingrida Šimonytė šiandien pat abu kartu rašo atsistatydinimo pareiškimus. Vienas – iš partijos pirmininko, kita – iš Ministrės pirmininkės pareigų.

5 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kažkur skaičiau, kad ponas Bartoševičius,

kuris dabar kaltinamas keturių nepilnamečių prievartavimu, aktyviai talkino panelei Šimonytei jos prezidentinių rinkimų metu ir todėl konservatoriai jam atlygino, įtraukdami į sąrašus. Svarstau, negalėtų taip būti, jog ta bevaikė arkliagalvė ir toliau jį dangsto savo skraiste?

Daiva

O dar yra Mortos mokyklėlių tinklas, ar kas tikrino, kokia ten situacija, ar neskriaudžiami vaikučiai?

lietuvis

va tokie mus valdo

Al.

Ir visi suprantam, kad nieko jie nerašys. Pasitrauks tik mediniam kostiume.

turėjo būti ypatingai savas

Tik todėl, kad ypatingai savas, jis buvo sąraše, nors nebuvo partinis ir nieko nebuvo nuveikęs Lietuvai. Nepanašu, kad jis ir partijai kažką tai tokio nuveikė.

Ayn Rand

Ąžuoliukai ar liepaitės? Ir įdomu kokioje hierarchijos grandyje ši drebučių krūva egzistavo? Tokie po vieną neveikia.

Pedokregždutė

Už Barotšievičiaus stovi jo teta žmogus-tankas Skyrienė iš Skyrių šeimos, kuri pagarsėjusi Lietuvos finansų pasulėlyyyyyyje.

Ayn Rand

Nieko bendra jinai neturi, išskyrus tai, kad giminės. Ieškok sąsajų tarp koncervų viršūnėlių. Sąraše vietos bei vienmandatės apygardos šiaip sau neduoda nepartiniui, tam būtinas vadovo ar panašaus šulo sprendimas.

Dek konservai i snuki

Turi bendro ir nemažai.

Judas Iscariot

Be abejonės šitas pedofilas prigers baloje, nes kelia pavojų kitiems pedofilams esantiems valdžioje. Jų ten knibždėte knibžda.

Darijus

Rusai prie vartų, o jie apie pedofiliją. Greitai visi kasti apkasų.

vladas lukosevicius

Va Lanzbergas nedviprasmiškai užsiminė , kad Ramanauskas, Šurajevas ir Minedas gali būti tokie patys kaip anūkėlio draugelis Bartosevičius …

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top