Dominykas Vanhara. Šalis kariauja, o Seimo pirmininkė …atostogauja

Rusai turi tokį posakį: „Vaina vainoj, no obed pa raspisaniju“. Lietuviškas vertimas būtų panašaus į „Karas karu, bet pietūs pagal grafiką“.

Dabar Lietuva kariauja hibridinį karą, kurį jai paskelbė Lukašenka. Beje, hibridinio karo sąvoką šiuo atveju pavartojo būtent dabartinė valdžia, ne aš ją sugalvojau.

Lietuva kasdien tvindoma šimtais nelegalų, tarp kurių, labai tikėtina, yra ir buvusių ISIS kovotojų, kurie visi, Raskevičiaus ir Co dėka, bus paleisti laisvai judėti po Lietuvą po 6 mėn.

O ką tokioje situacijoje daro mūsų valdžia? ATOSTOGAUJA!!!

Ne, nejuokauju, rimtai atostogauja.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Galvojau

Kada gi kas nors pastebės, kur dingo dar viena moterybė? O gal tai apgalvotai daroma? Atostogų įteisinti nenorėjo ir nenori nei vienas Seimas. Teigė, kad yra atveju, kai reikia greitai susišaukti dirbti. Armonaitė išatostogavo,sugrįžo ir griebėsi ne to kas reiketu, sugrįž ir nilsen iš kelionių su įdegusių kūnu ir ta pradės gąsdinti savo liaudį su skiepais. O visa kita jerunda.

tai štai!

Kodėl neeilinė sesija bus šaukiama tik kitą savaitę, kai jau turėjo būti sušaukta šiandien! Ir nei vienas melasklaidos portalas tuo nesipiktina – o kaip jie žviegė pernai vasarą, kai A. Veryga norėjo pailsėti!

Kai valdžios nėra,

valdžią galima pakeisti. Ar ne?

Žodžio laisvė...

Šachmatų stumdytojai nerūpi Lietuva. Svieto perėjūnams vienodai rodo Lietuvos likimas. Nepamirškim kaip pati šachmatistė atsirado Lietuvoje. Kokie istoriniai
įvykiai Lietuvoje siejami su šia pavarde.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top