Dominykas Vanhara. Šiandien yra absoliučiai gėdinga diena

Šiandien Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė tariamos koncesijos sutarties pakeitimui, iš mokesčių mokėtojų pinigų apmokant tariamą stadiono pabrangimą.

Šis projektas net per kilometrą trenkia korupcija, bet, kaip suprantu, labai drausmingai subalsavo abi valdančiosios frakcijos: tiek TS-LKD, tiek Laisvės partijos.

Ir, atkreipkite dėmesį – dabartiniams valdantiesiems yra visiškai ir absoliučiai nusispjaut, kad šis projektas trenkia korupcija per kilometrą, kad Šimonytė su Landsbergiu rėkia, kad Lietuva – pavojuje, ir reikia didinti mokesčius gynybai finansuoti, kad pats Benkunksas pripažino, jog šiuo metu Vilniuje nėra nei vienos slėptuvės. Nesvarbu, kaip ten sakoma – karas karu, bet otkatai tai pagal grafiką.

Tai, gerbiamieji, balsavę už šią puikią Vilniaus dabartinę valdžią. Ar ne gėda bus į veidrodį pasižiūrėti?

Bet o rimtai, ko jūs tikėjotės iš absoliučiai korumpuotos TS-LKD partijos, kuri labai išsamiai aprašyta ir legendiniame nuosprendyje. Jei kam įdomu papildomai – su mano padarytu nuosprendžio referatu apie TS-LKD partiją galite susipažinti partijos Nacionalinis susivienijimas paskyroje. Taip, yra ir apie visas kitas partijas, bet kada šias dalis Nacionalinis susivienijimas paskelbs – jau ne nuo manęs priklauso.

Patikėkit, kai skaičiau nuosprendį, beveik vėmiau nuo to korupcijos šlykštumo, kuriuo pasižymi beveik visos dabartinės parlamentinės partijos: TS-LKD, Liberalų sąjūdis, Darbo partija, socialdemokratai, Laisvės partija (tuomet įsteigta nebuvo, bet Remigijus Šimašius bei Vincas Jurgutis nuosprendyje net labai išsamiai aprašyti). Kaip ir labai išsamiai aprašytos jų korupcinės schemos. Maždaug iš serijos: kalbasi Kurlianskis su Gapšiu, ir Kurlianskis Gapšiui sako: „Jūsų mergina J. (vardas ir pavardė redakcijai žinoma) nuo ŽŪM viešinimo biudžeto ima 40 proc. „otkatą“. Jei ji ten pasidalina su visais, su kuo reikia – viskas gerai. Bet jei nepasidalina, tai tiesiog norėjau, kad žinotum“.

Tai va, po šiandienos TS-LKD ir Laisvės partijos balsais priimto sprendimo dėl stadiono kainos indeksacijos, noriu Jūsų paklausti. O va ko Jūs tikėjotės? Jūs balsuojate už vagis, ir gaunate vagis. Ar ne taip? Ar kažkaip tikitės, kad vagis, už kurį balsuojate, kažkaip Šv. Dvasios pagalba atsivers į tikėjimą ir daugiau nebevogs? Na, maždaug, anksčiau vogė, bet dabar gal jau doru žmogumi patapo? Ar suprantate, kad tokiu atveju Jūsų naivumas yra net didesnis, nei penkiamečio, kuris tiki Kalėdų seneliu?

5 16 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top