Dominykas Vanhara. Stadionas: kuo toliau, tuo gražiau

Grįžkime vėl prie mūsų stadiono. Na, kuo toliau, tuo gražiau. Šiandien naujas wanna be Nacionalinio stadinio (daugiafunkcinio komplekso) vystytojas A. Avulis pareiškė, kad Viešųjų pirkimų tarnybos įsikišimas gali „palaidoti Nacionalinio stadiono projektą“. Sakykime taip – kai aš jau maniau, kad šiuo klausimu jau mačiau viską (o po 15 metų praktikos advokatūros sistemoje mane yra labai sunku jau kažkuo nustebinti), bet vis tiek, vis atsiranda kažkas, kas mane jau net ne nustebina, bet tiesiog pritrenkia.

O konkrečiai – toks koncecijos sutarties pakeitimas, kuris Benkunsko yra planuojamas Hanner naudai, labai tikėtina, visiškai neatitinka Koncesijų įstatymo nustatyto reglamentavimo. Kadangi iš esmės yra keičiama jau sudaryta koncesijos sutartis (esmingai keičiama kaina bei iš esmės keičiami tiek darbų, tiek atsiskaitymo terminai). Vadinasi, būtina skelbti naują konkursą. Ir va čia ateina ponas Avulis ir pasako, kad jei Viešųjų pirkimų tarnyba pasakys tai, ką ji privalo pasakyti, o konkrečiai – kad tokiomis sąlygomis privalo būti skelbiamas naujas konkursas, Nacionaliniam stadionui šakės.

Tai ką šiandien pasakė ponas Avulis: kad ta Viešųjų pirkimų tarnyba tegul savo nuomonę susikiša ten, kur nesueina, nes mes (t.y. Avulis, Benkunskas ir Baltcap) jau susitarėme normaliai, kaip viskas bus. Ir nebandykite mums trukdyti su savo priekaištais apie galimą mūsų pokiliminio susitarimo neatitikimą įstatymams.

Ai, prisimenant pirmadienio E. Jakilaičio laidą, tai dar vienas svarbus niuansas: ponas Jakilaitis tos laidos metu pasakė (o Benkunskas nepaneigė), kad pas Avulį ir Hanner kaulyti perimti sutartį lakstė ne tik Baltcap, bet ir pats Benkunskas. O va čia jau tikrai nuostabu…

Ir visas tas klausimas vyksta lygiai tuo pačiu metu, kai tos pačios partijos atstovė – Ingrida Šimonytė eina į viešumą ir sako, kad Lietuva neturi pakankamai pinigų krašto gynybai ir dėl to reikia didinti mokesčius. Tai pačiai partijai priklausantis Laurynas Kasčiūnas kaip tik tuo pačiu metu pareiškia, kad gynybos poreikiams padidinus PVM ir gyventojams tuo būdu daugiau mokant už maistą, jie žinos, kad moka už tai, kad čia rusų tankų nebūtų. Viskas puiku, viskas taip, bet va kažkaip mokesčių mokėtojų pinigais padengti keliasdešimt išvogtų koncesininko milijonų – jokių problemų, pinigų yra.

Šiuo atveju aš manau, kad nei PIŠ, nei Kasčiūnas, po visko, ką jų partijai priklausantis Vilniaus meras pridarė, neturi absoliučiai jokios moralinės teisės kalbėti apie bet kokį mokesčių padidinimą. O Benkunskas, geriausiu atveju, Vilniuje gali statyti nebent cirką. Nes pats jame ir galės vaidinti.

Tegul bus politinė reklama.

4.4 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
„wanna“ - ???

Gal kas galėtų išversti į lietuvių kalbą? Ačiū.

rašykite lietuviškai

„Wanna be” – norintis būti. O šiaip mane užknisa progresyvaus Vilniaus jaunimo kalba įterpiant angliškas frazes ir žodžius.

trumpai

Pritariu, tas „progresyvus ” jaunimas su ta savo anglų kalba atrodo baisiai. Baisiau nei indų žemiausios kastos atstovas. Straipsnis konkretesnis nei konkretus :))). Viskas idealiai išaiškinta net arkliui suprantama kalba

jei rusai vėl okupuos

jie įterpinės rusiškus žodžius, tuo net neabejoju!!!

jaučiu panieką

Primtyvų ir beždžioniaujančių lietuvių išties yra daug. Pamenu, kai pradėjo plisti repo muzika, tai spoguotas jaunimas ėmė nešioti nusmukusias kelnes ir pintis dredus.

tas, kas tikrai MOKA

anglų kalbą, tas anglų kalbos į lietuvių kalbą nekaišioja. Tas, kas NEMOKA anglų kalbos, kompleksuoja dėl to ir kiša į bet kurį tarpą anglicizmus, tuo tik patvirtindamas savo neišsilavinimą ir panieką lietuvių kalbai.

Paul Casimir

Vanhara nelabai moka, taip. Turbūt turi kažkokį asmenybės tuštumą, trūkumą. Gal paaugs dar, supras.

fungicidas

Vania – čia rusiškai buvo

Tomas Jakutis

O jums neatrodo, kad koks nacionalinis futbolas, toks ir nacionalinis stadionas?

Kas

vadovavo, vadovauja futbolui?

trumpai

irgi labai teisinga kryptimi pasukta: kai valdžia tkiekvienoj iš 60 savivaldybių bent po keturiasdešimt normalių futbolo aikščių vaikams pažaist futbolą (skaitoma ,kad tai pati pigiausia ir masiškiausia sporto šaka nuo pat futbolo atsiradimo) , kai savais ,o ne nupirktais žaidėjais pradės konkuruot aukščiausioj eurolygoj , va tada jau reikalingas bus ir prestižinis stadionas.Kol kas turim tik „ekstra klasės’ uždarbiais pasižyminčią futbolo biurokratų „krūvelę”. Kam jai toks auksinis ,auksinėj vietoj futbolo stadionas? Ką jie ten veiks?

Glucorelief

I do agree with all the ideas you have introduced on your post They are very convincing and will definitely work Still the posts are very short for newbies May just you please prolong them a little from subsequent time Thank you for the post

pxhss

I have been surfing online more than 3 hours today yet I never found any interesting article like yours It is pretty worth enough for me In my opinion if all web owners and bloggers made good content as you did the web will be much more useful than ever before

blue yellow zov marinie

…nagi,broliai plikbajoriai artojai,tik neuzmirskit pabalsuot uz bletkeroidus…matot,kaip jie rupinasi,kad tik jums gyvent butu kuo linksmiau…..

bjž

Kaip sako vienas klounas: „jeigu taip tai nafig…”

Kur MINEDAS ???

Dingo M.Jonušas,pasigendu jo drąsos ir pasitikinčios laikysenos…

o kas jis?

Ką?

puravive

Hello, I would want to keep in contact with you regarding your writings on AOL because I genuinely appreciate your writing. I’m excited to see you soon. I need a specialist in this area to address my issue. Perhaps you are that somebody.

Takeris Karlsonas , Putinas

Путин и Такер Карлсон 2024. Интервью на русском языке [ съемка Кремля ]
https://www.youtube.com/watch?v=tIbL_MXK8Tg

Gluco Relief

Somebody essentially lend a hand to make significantly posts I might state That is the very first time I frequented your web page and up to now I surprised with the research you made to create this particular put up amazing Excellent job

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top