Donaldas Trumpas pasirašė ilgai lauktą religinės laisvės dekretą

Pro Patria

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas pasirašė vykdomąjį įsaką dėl religinės laisvės. Dekretas leis įvairių religijų atstovams, tarp jų – ir katalikų dvasininkams, iš sakyklų ir viešai kalbėti politinėmis temomis nebijant, jog jų atstovaujama organizacija praras atleistos nuo mokesčių mokėjimo organizacijos statusą. Įsaku taip pat suteikiama tam tikra žodžio laisvės apsauga amerikiečiams, nepritariantiems vienalytėms „santuokos“ ar genderizmo ideologijai.

Įsakas pasirašytas Nacionalinę maldos dieną. Religinę laisvę ginančio įsako priėmimas buvo D. Trumpo rinkiminės kampanijos pažadas. Kita vertus, religinės laisvės aktyvistai teigia, kad įsako kalba nepakankamai stipri ir iki galo neapsaugos smulkiųjų verslininkų nuo persekiojimo dėl savo pozicijos politiniais klausimais, tokiais kaip vienalytės „santuokos“. Todėl, pasak jų, D. Trumpas ateityje dar turės priimti ne vieną papildymą, kad pilnai išpildytų savo rinkiminius pažadus.

Prieš pasirašant įsaką pasakytoje kalboje D. Trumpas ant scenos pakvietė ir spaudė rankas Mažųjų vargdienių seserų kongregacijai priklausančioms seserims, kurios valdant B. Obamai buvo verčiamos savo valdomų ligoninių darbuotojams apmokėti kontracepcijos išlaidas, nors tai prieštarauja jų įsitikinimams ir katalikų mokymui.

Valdant B. Obamai, krikščionys kepėjai, vestuvių fotografai, floristai, savivaldybių darbuotojai, smulkių viešbučių savininkai bei kitų profesijų atstovai gaudavo baudas ar prarasdavo darbus dėl to, kad atsisakydavo išduoti savo krikščioniškus įsitikinimus apie santuoką ir žmogaus prigimtį, kuomet to iš jų reikalaudavo homoseksualų aktyvistai.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Aciu Dievui,

Nors vienas padare pradzia nutraukti prievarta pries kitos nuomones ir tikejimo turejima. Saunuolis.

gandrius tiapkinas

Total košmar! Kviesiu chebrą feizbuke rašyti peticiją dėl kuo skubiausio diplomatinių santykių su amerikosais nutraukimo.

Dzeikas

Nebloga griushia sodomijai.
Tikesimes kad tik pirmoji.
God bless America!

Ceptikas

Švietimo ministrė Petrauskienė turėtų nedelsiant Trumpą atleisti iš pareigų!
Tuoj pat!

Homoseksualizmo platintojams - NE!

Mano giliu įsitikinimu, jokia valdžia, jeigu ji turi bent kiek padorumo, įstatymais neturėtų teikti jokių paslaugų homoseksualistams ir jų rėmėjams.

Dzeikas

Visdelto homoseksualistai moka mokescius ir turi zmogaus teises, todel valstybe privalo teikti jiems paslaugas bendrais pagrindais. O dar geriau , valstybe apskritai neturetu dometis zmogaus seksualumu – tai privatus reikalas. Tai – intymu.
Jus norejote pasakyti „neturetu teikti paslaugu HOMOSEKSUALIZMUI”. Nes tai psichine liga ir lytinis iskrypimas kurio sklaida,- bet ne savanoriska praktika islaikant intymuma,- turi buti persekiojama. Lygiai kaip tycinis zmoniu infekavimas sakykim gripu

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top