Donatas Jančaras: „Būdamas Pagėgių meru rūpinsiuos ne nomenklatūra, bet visais pagėgiškiais“ (papildyta video)

Vakar, vasario 13-ąją, Donatas Jančaras, Lietuvos Sąrašo kandidatas į Pagėgių merus, iš anksto įrašinėjamoje „Lietuvos ryto“ televizijos debatų laidoje diskutavo su dabartiniu meru Virginijumi Komskiu ir kitais kandidatais.

Į laidos vedėjos klausimą „Kaip keistumėte valdymą Pagėgių savivaldybėje?“ dabartinis meras V. Komskis atsakė: „Reikia tęsti pradėtus darbus – įsisavinti Europos Sąjungos lėšas“. D. Jančaras akcentavo didesnį skaidrumą, visų savivaldybės finansinių operacijų išviešinimą. „Kokio viešumo trūksta?“ – klausė laidos vedėja. „Savivaldybė slepia informaciją apie tai, kas gyvena socialiniuose būstuose. Paaiškėja, kad ten glaudžiasi gerus atlyginimus gaunantys savivaldybės darbuotojai.“

Vėliau debatų dalyvių buvo klausiama, kam skirtumėte ES finansavimą. Dabartinis meras teigė, jog tvarkys viešąsias erdves, įrengs dviračių takus. D. Jančaras atsakė trumpai: „Sutvarkyčiau per miestą tekančią atvirą kanalizaciją“. Taip pat pridūrė, jog Pagėgių savivaldybė šiuo metu už ES lėšas sutvarko viešąsias erdves, kuriose netrukus įsikuria išskirtinių asmenų privatūs sklypai, o keliai asfaltuojami ten, kur gyvena partinės nomenklatūros darbuotojai.

Visą kandidatų į Pagėgių merus debatų laidą Žiūrėkite ČIA (pirmoji dalis) ir ČIA (antroji dalis).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pasirasykite

peticijos.com/kreipimasis_vardan_lietuvos , rinkime ta, kuriuo pasitikime!

Tada

tu jau neišrinktas.Aišku!

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Donatai,pagarba tau už drasą.Širdimi mes tave palaikome–bet bijome.Prisimename moterį,kuri stojo į kovą su komskyno cigaretėmis.

???

kas pakels durniui uodegą

juzė

o čia tai rimta Jančaro palaikymo komanda, vienas teistas už vagystes,tik gėdą Pagėgiams daro tokia, bedarbių kompanija…

Cha

O tai komskio komanda žinoma kad rimtesnė, dauguma prisivogę bet nenuteisti….

Stoniškietė

Rimčiausias meras E.Kuturys,jo išsilavinimas aukštasis,teisinis,darbštus žmogus,man padėjo teisiniais klausimais būdamas atostogose.Labai aš jam dėkinga.Juo aš pasitikiu,tikrai padės eiliniui darbo žmogui.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top