Donbase už Ukrainos laisvę kovoja Petro Porošenkos ir kitų aukštų šalies politikų atžalos

15min.lt

Aukščiausių Ukrainos pareigūnų vaikai vyksta kautis į karo niokojamus šalies rytus. Žiniasklaida skelbia, kad kariauti į Donbasą išvyko Arseno Avakovo, Jurijaus Lysenkos ir Anatolijus Gricenko sūnūs. Be to, antiteroristinės operacijos (ATO) zonoje kovoja ir Ukrainos lyderio Petro Porošenkos sūnus.

Informaciją apie tai, kad vyriausiasis sūnus Aleksejus išvyko savanoriu kariauti į Donbasą, interviu televizijos kanalui CNN patvirtino pats P.Porošenka.

Pasak P.Porošenkos, jo sūnus, kuris yra Vinycos srities tarybos narys, į karo zoną išvyko savo noru. Žinoma, kad keliose užsienio universitetuose besimokęs A.Porošenka šiuo metu vadovauja vienam iš artilerijos batalionų. Ukrainos prezidentas pabrėžė, kad jo sūnaus buvimas pavojingoje zonoje jam yra papildoma paskata kuo greičiau atkurti taiką Ukrainos rytuose.

Gandai, kad P.Porošenkos sūnus išvyko kariauti į Donbasą, pasirodė jau rugpjūčio mėnesį. Tuomet TV kanalas „Vesti.ua“ šią informaciją pranešė remdamasis informacija iš Aleksejaus kolegų batalione.

Vėliau kitos žiniasklaidos priemonės, pavyzdžiui, naujienų portalas „Naša planeta“ pranešė, remdamasis informacija socialiniuose tinkluose, kad neva P.Porošenkos sūnus pastebėtas Londone.

Vis dėlto, jau rugsėjo 6 d. naujienų agentūrai „Unian“ Ukrainos prezidento žmona Marina patvirtino, kad jos sūnus iš tiesų yra ATO zonoje.

ATO zonoje kaunasi ir kiti aukšto rango Ukrainos pareigūnų vaikai. Rugpjūčio pradžioje prie savanorių bataliono „Kijev 1“ gretų prisijungė šalies vidaus reikalų ministro A.Avakovo sūnus Aleksandras. Žinoma, kad Rytų Ukrainoje kariauja ir Aukščiausiosios Rados nario Anatolijaus Gricenko sūnus Aleksejus.

Atiduoti savo duoklę šaliai nusprendė ir 25 metų Aleksandras Lucenka, kurio tėvas Jurijus Lucenka yra buvęs Ukrainos vidaus reikalų ministras ir buvęs P.Porošenkos patarėjas. Be to, anksčiau pasirodė pranešimai, kad ATO zonoje kaunasi buvusios Ukrainos gynybos ministro sūnus Michailas Kovalis.

15min.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
:/ ?

tai musu laisvieji menininkai irgi uz ta pacia ,,laisve”eisena organizuoja ?

Atsiprašau...

„Donbase už Ukrainos laisvę kovoja…” už kokią ukrainos laisvę kovoja? Patikslinkit prašom. Už laisvę nuo vietinių oligarchų? Ar už laisvę nuo vietinių rusų? Ačiū.

Taigi tam Atsiprašau...

Kovoja už ukrainizaciją, tai yra vietinių rusų pavertimą ukrainiečiais, kurie nesutinka arba išvejami iš žemių, arba nužudomi. Tai Ukrainos istorijoje jau vyko ir anksčiau, istorija kartojasi.

susije

Robert Setler-Dzons,Nataniel Rotsild,Barak Obama,Anatolij Cubais,Oleg Deripaska,
Dmitrij Firtas ir kt.

Kad jų nepavogtų

įkaitais.Lietuvoje V.Landsbergio sūnelis išdūmė į Briuselį.Ten sotu ir saugu.

Dinastija

Kaip ir LT taip ir Ukrainoje valdžios vaikučiai valdžioje.O čia pateikta nuotrauka tikrai ne iš Donbaso.Kur vyksta karas ten vėliavos ant tankų,o ne prie pastatų.

isprotejo kremlietis

„atsiprasau-taiga tam atsiprasau”… Su savimi snekas ir mano, kad is salies tai nepastebima… Naslaitis.

Tadas

Kiek Lietuvos šyškų vaikų tarnauja kariuomenėj?,o į seimą ir euro parlamentą ,tai žinom,kad eilė stovi.

Dzūkija

Jeigu TIESOS -tai TIESOS…Kam reikia perspausdinti 15 min.lt…Linkėčiau TIESOS portalui nedalyvauti Delfi,Lryto ir 15 min lenktynėse…

Letas Palmaitis

kavkazcenter.com/russ/content/2014/09/17/106254.shtml kavkazcenter.com/russ/content/2014/09/23/106336.shtml o dėl Tiesos, tai prisiminkime kauksmą, kurį visi bilderberginiai šunys pakėlė, kai Izraelis išdrįso apsiginti nuo HAMAS raketų turimomis priemonėmis – kur dabar ta Šorošo tarnaitė Danguolė Tubutienė iš AVAZ ir ko ji tyli, kai Bilderbergo ubliudkai bombarduoja Sirijos miestus kartu su banditu al-Asadu, o visi jau pamiršo, kad „Vakarai” neva prieš šį savo piliečių žudiką „kovoja”. Dabar banditas puikiai vėl vartoja cheminį ginklą, ir ką? Sorošams svarbu diktuoti islamui, kad jis turi pavirsti tokia pat parsidavėliška tride, kuri padaryta iš „krikščionybės”, kad tik nelaimėtų (ne Irako ir Levanto „kalifatas”), bet sukilęs prieš pasaulinį orvelizmą sunitų islamas pagal Toros pranašystę Pr 16:12. Visi velnio tarnai susivienijo Sirijoje prieš laisvės kovotojus vardan D-vo. Tubutiene, kur tu? Ar paskaičiavai, kiek… Skaityti daugiau »

loner

appeal growth economic first step information check credit score sensitive news gathering

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top