Dovydas Norkūnas. Jau visai nelinksma

Jau visai nelinksma.

Jau šį trečiadienį, prieš pat kovo 11-tą, Seimas svarstys, ar imtis prievartos prieš nenorinčius testuotis (daugiau skaityti ČIA). Kitaip sakant, kažkada buvę neprivalomi testai tampa privalomi ir tik laiko klausimas, kada tas pats bus padaryta su vakcinomis. Fantaziją įjungus, galima įsivaizduoti, kaip pripratę prie laisvės ribojimų, per kažkurį laiką galim atiduoti bet ką. Ir tai ne kliedesiai – pasaulio galios atstovai aiškiai pareiškė, kad laimingiausias žmogus tas, kuris nieko neturi. Net nežinau, kaip reaguoti į tokius dalykus. Viskas vyksta prieš pat mūsų akis, o mes ramiai sėdim ant sofkutės ir laukiam, kol viskas pagerės.

O kas, jei nepagerės? Kiek kartų viskas buvo nukelta? Tai begalybė. Man jau darosi baisu dėl savo proto. Taip norėtųsi iš to pabėgti, ignoruoti, pamiršti ir eiti ant sofkutės „pralaukti“, bet tai neįmanoma. Baisu, kad per daug pasakysiu, nes Bilotaitė jau ir už neigiamą informaciją apie vakcinas planuoja bausmes. Jau matau dešimtis būdų, kaip aukštai esantys žmonės, kuriems esu nepatogus, gali su manimi susidoroti ir įkišti ten, kur nieks manęs nebegirdės. Va dabar pradedu suvokti, į kokį siaubą įsivėliau.

Bet už tai žinau, kad mane išgirdo jau daug žmonių, o aš nieko blogo nepadariau, ir jei mane kažkur įkiš ir naikins, žinosiu, kad taip pasielgę jie padarė didžiausią klaidą, nes to tauta jau neatleis. Aukštai sėdintys monstrai, kurie dabar mane stebite ir planuojate, kaip reikėtų mane užčiaupti ar sunaikinti, žinokite – aš esu taikus ir noriu geriausio. Esu pasirengęs bendradarbiauti Lietuvos labui, bet jei pradėsite griauti mano ir kitų nepriklausomų lietuvių gyvenimus, laikysite mūsų šeimas savo nuosavybe ir laušitės į mūsų namus, tai garantuoju, kad negailėdami kraujo, kaip įprasta, savo namus – šalį nuo jūsų teroro išsaugosime.

Jokios prievartos mūsų valstybėje nebus, ir jei prievartai nepritariančius pradėsite čiaupti, doroti fiziškai, kišti į kalėjimus ir atimsite visą turtą, jau galėsit save vadinti pralaimėtojais, nes mūsų gretose galiausiai stovi visa tauta ir pats Dievas.

Žmonės, dirbantys Seime, ir premjere, Seimo pirmininke, prezidente, nesvarbu, ar sprendžiate patys, ar vykdote neapibrėžtų užsienio asmenų nurodymus, bendradarbiaukime dėl laisvos ir laimingos Lietuvos. Mes, žmonės, pasirengę jums padėti. Kartu galime apsaugoti Lietuvą nuo užsienio siaubūnų ir toje kovoje jūs neturite būti vieni. Svarbiausia – atvirumas. Pinigus šią akimirką pamirškime, įsivaizduokime, ką galime sukurti tik iš geros valios, su motyvu pasaulį padaryti geresnį? Patys geriausi dalykai pinigų nekainuoja. Kartu išsaugokim laisvą, galinčią pasirinkti ir nepriklausomą Lietuvos valstybę!

Tai parašiau ne dėl to, kad jaučiuosi vertas tai parašyti. Po galais, man labai nesmagu rašyti tokius dalykus ir manau, kad tikrai netinkamai elgiuosi, bet aš nematau, kad kažkas tai būtų parašęs ir galėčiau laikyti jį lyderiu, kurio man pačiam taip trūksta. Man perskaityti štai tokius žodžius labai norėtųsi. Jie svarbūs ir labai tikiuosi, kad atsiras kas nors, kas būtų vertas lyderio vardo, ir gal kažkiek ši tekstą pakeitęs, galėtų jį perskaityti kaip savo paties žodžius. Manau, galima kažkiek susidaryti mano įsivaizduojamo lyderio įvaizdį iš to, ką čia aprašiau. Ir, gink Dieve, tikrai nevadinu savęs lyderiu. Su „palaikymu“ nepersistenkite ir komentaruose.

Ekrane gal atrodau labai kietas, bet realybėje prieš kelias dešimtis žmonių ir kalbos dovaną galiu prarasti. Ko dabar man reikia, tai nebent dvasinio palaikymo, nes aukštai esantieji nebūtinai norės bendradarbiauti, o tokiu atveju jiems tapčiau labai nepatogus. Dėl savęs nebijau, bet žinau, kad turiu šitame pasaulyje misiją, ko gero, nemažą ir labai nenoriu rimtai susimauti, nes žinau, kiek daug žmonių gyvenimų tai gali paliesti. Viskas ne dėl mano gyvybės, bet dėl mano sprendimų, kuriuos Dievas jau numatęs, bet vis tiek juos priimu laisva valia ir galiu suklysti, taip pakenkdamas kitiems.

Noriu dar pasakyti – jei kada dingčiau arba nebesugebėčiau išeiti į skaitmeninį eterį, viskas, ką norėjau pasakyti, surašyta šiame tekste. Ką dar būtų galima pridėti, tėra tik detalės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nieko naujo po saule

Neišsigąsk. Ir čia dar ne dugnas. Atlaikysim, Dovydai.

plandemija

vyksta planingai paliekant auksinį milijardą žmonių – URA, gerklėse prieš mirtį

Deivis

Baimė yra didžiausia nuodėmė. Lt chuntos smurtas ir teroras ne „švelnesnis” už Rusijos ar Baltarusijos. Dažnai dar blogiau. Situacija ne kokia. Rytuose agresyvi Rusija, vakaruose supuvę ir degradavę vakarai.

Al.

Visas jų bendradarbiavimas baigiasi tuo, kad po gerojo tardytojo ateina blogasis. Ir nedrįskit iš jų atiminėt pinigų – mintyse jie juos jau turi kišenėj.

Rita

Doras ir drąsus vaikinas…ieškantis tiesos, ja suradęs ir mokantis už ją kautis. Aciu, pagarba, palaikau…

Ramiros

Puiku, nors ir liūdna…. Visada po tamsios nakties ateina šviesa ir tiesa … Dar galime pakentėti, bet kentėti amžinai – ne. Ne tam ant laisvės aukuro sudėta tiek daug aukų. Tad, – „už Laisvą Lietuvą” !!! Laisvai, nepriklausomai, nepažabotai Lietuvai – „TAIP” ! Piktavaliams, godumo apsėstiems, griaunantiems mūsų Valstybę, pardavinėjantiems ją už „judošiaus grašius” – „NE” ! „Stambulo konvencijai” ir panašiems neaiškiems dalykams, niekinantiems mūsų istoriją, papročius, kalbą, įsitikinimus,dvasingumą … – „NE” !!! Tikėkime, kad su Viešpaties pagalba nugalėsime demonus … Su Kovo 11 – ja, mieli broliai ir sesės !!!

stribai suės

negali pakęsti stribvaikiai iš „teisingumo” padorių, protingų ir aktyvių.
pokaryje tokius pirmoje eilėje į sibirą trėmė sunaikinimui.

Gabrielė

Žinot ką šis laikas primena – 1940-1941 metus. Svetimos kariuomenės plika akimi nematyti, bet savi „saulę” veža. Savi apsikarstę, laisvės atributika, tos „saulės” spinduliais bando išdeginti istoriją, kultūrą, gležnus iškovotos nepriklausomybės želmenis, pajungti piliečių sąmonę. Atėjo pats tikriausias sąžinės ir proto išbandymų metas. Bet kadangi netrata kulkosvaidžiai ir nerieda tankai, daugeliui sunku suvokti, koks tai baisus metas ir užhipnotizuoti dėžutės, jie sėdi savo kalėjmuose. Rizikuodami prarasti gerą darbą, daugelis prarado sąžinę. Sąžinė, garbė, net sveikas protas tapo daliai visuomenės nereikalinga atributika.

Artūras Barakauskas

Būtina kuo plačiau skleisti laisvą žodį. Padėtis po truputi panašėja į sovietmetį, su jo visokeriopais minties ir žodžio suvaržymais. Mane užblokavo feisbuke? Aš komentuosiu čia, Respublikoje ir visur, kur galėsiu. Kiek galima, skleiskite žinią visuomenėje apie šį portalą. Manau dar labai mažai žmonių apie jį žino. Dovydai, tu šaunuolis!

Rasa

AČIŪ Dovydui. Jo filmukai labai reikalingi, ypač jaunimui (kuris nėra blogas, tiesiog apgautas ir dar nesugebantis to suprasti).

Raigerdas

Na, esi didelis šaunuolis Dovydai. Esi drąsus lietuvis, kokie buvo mūsų partizanai ir kokie buvo buvo mūsų tautos didvyriai. Pats rašai:”Ekrane gal atrodau labai kietas, bet realybėje prieš kelias dešimtis žmonių ir kalbos dovaną galiu prarasti. Ko dabar man reikia, tai nebent dvasinio palaikymo, nes aukštai esantieji nebūtinai norės bendradarbiauti, o tokiu atveju jiems tapčiau labai nepatogus”. Neprarasi Dovydai, nes aš asmeniškai tave palaikau, palaiko tave ir daugelis kitų čia esančių komentatorių, išskyrus komentatorių „štazi” ir jo sėbrus. Išdavikų, veidmainių, niekšų, pedofilų ir kitokio broko turi kiekviena tauta. Pats turi atkreipti dėmesį į tai, kad prie tavęs, pirmiausia, į „draugus”, prisistatys koks nors „štazi” ir apsimes tavo pačiu, pačiu, pačiu artimiausiu draugu. Juos atpažinti yra nelengva, nes jie turi tikslą… Skaityti daugiau »

trumpai

Yra Rumble ir Telegram. Tokiems atvejams, kai cenzura LT prasides.

kazys

Perskaičiau Dovydo straipsnį, paskui” Raigerdo” komentarą ir net šviesiau sieloje paliko AČIU. Reiškia protingų ,padorių žmonių Lietuvoje yra LIETUVA GYVA.

tarp kitko

Ačiū, Dovydai. Jūs esat šių dienų mano asmeninis atradimas, tai, ko pasigesdavau šių dienų maišalynėje. Primenat mano jaunystę, kai tiesiog ėjau su „Atgajos” žmonėmis tvarkyti piliakalnių ir kalbėtis apie esmes. Pažiūrėjau Jūsų filmukus ir jie ypač vertingi gražia laisva kalba, be tų „vau, vau”.
Čia komentaruose Gabrielė sako, kad „Atėjo pats tikriausias sąžinės ir proto išbandymų metas”. Turiu vilties, kad išlaikysime, nes tautoje yra tokių jaunų žmonių, kuriems, reikia pripažinti, sunkiau, negu mums 1988. Šiandien Jūs pasakėte svarbius dalykus,kurių nepasako patys pačiausieji, pasitikiu Jumis, su ateinančia Kovo 11-ąja.

grumstas

Dieve, laimink Tavo šventą ryžtą.

stasys

Žmogus jaunas dar supras jog švaistytis kaltinimais kas būtų jei būtų neismintinga. Grumoti tam ko dar nėra ir tik svarstomos išeitys gal netgi ‘piemburniska’.Zodis kaip žvirblis jei jau paleidžia būk tikras jog jo nesusigrazinsi .Dėl prievartinio visuotino testavimo yra ir bus išimtys ,o skiepai ir seip negali tapti visuotini ir privalomi , juk dalis žmonių jau persirgo ir kuriam laikui turi būtina imuniteta. Žmogus gali pasirinkti kaip jam elgtis toje situacijoje, bet faktas toks jog asmeninė gerovė negali tapti prioritetų daugumos interesams. Todėl visi kurie dirba ar užima tam tikras pareigas visuomenėje gali būti ipareigojami tiek testuotis tiek skiepytis arba rinktis ir nedirbti užsibarikadavus namuose. Dovydai nebūk tu molis ir nepataikauk popsui , naudok galva ..geriausia savo.

senjora

Laimingi tėvai išauginę tokį puikų, protingą, drąsų sūnų,Lietuvos patriotą.
Vis dar yra sūnų,kur Tėvynę apgins…

ah1

galingųjų skelbimas kad laimingas tas kas nieko neturi tai skelbimas restorto – nunulinimo ir grįžimas į vergovinę santvarką kai vergai nieko neturėjo ir buvo „laimingi”.Kiekvienas paklauskit savęs ar auksinis milijardas irgi bus „laimingas” – nieko neturintis?

Ramutė

Ačiū, Dovydai už drąsą ir tiesą. Mus, vyresniuosius, džiugina, kad Lietuvoje yra tokių puikių jaunų žmonių, giliai suvokiančių tragišką Lietuvos realybę.

Ačiū

šauniam talentingam ir protingam jaunuoliui Dovydui. Jo populiariai pateikti filmukai mums, Lietuvos piliečiams, pirmieji atskleidė painius Stambulo konvencijos labirintus. Politikai tik po to sukruto „aiškinti”, kad visuomenė tą konvenciją gal ne taip suprato, versdami kaltę blogam vertimui. Atsirado net norinčių užblokuoti Dovydo facebook’ą. Ir tą niekšybę norėjo padaryti būtent vienas iš tų, kuriems vis per maža pagarbos ir tolerancijos!.. Apie tai rašė Infa.lt. Ačiū Dovydui už drąsą ir pilietiškumą. Manau, kad daugybė Lietuvos žmonių savo maldomis palaiko šį Jaunuolį. Kai žmogus yra tvirtai įsitikinęs savo teisumu dėl kilnios Idėjos, jis tampa dvasios milžinu. Svarbiausia – NEBIJOTI, nesigręžioti atgal, o eiti tik PIRMYN. Tvirtybės, Dievo Pagalbos ir Pergalės nelengvame Tiesos ieškojimo Kelyje!

Viltinga,

kad žinote turįs šiame pasaulyje misiją. Tas chaosas dėl to, kad daugelis žmonių to dar nesuvokia ir vadovaujasi kvailu kalambūru ,,gyvenimas mažytis…”. Nebijokite suklysti – beveik visas klaidas galima ištaisyti. Nieko neveikimo karma gal dar sunkesnė. Taip jau yra: kam duota, iš to ir reikalaujama. Angelų apsaugos ir Dievo palaimos!

Raimundas

Ačiū, jaunas žmogau, nebegaliu save vadinti jaunu, bet kovon kilsiu kartu su Tavim, už savo sūnų, už Tėvynę.

ah1

tai seimas svarsto priverstinio skiepavimo įvedimą? kam reikalingas privalomas ir priverstinis testavimas žinant kad testai klaidingi? Net b neabejoju – ogi todėl kad kuo daugiau teigiamų testų – tuo daugiau valdžiažmogiai gauna „paramos“ pinigų iš plandemijos organizatorių, todėl ir stumiamas privalomas testavimas, be to atitinka Nausėdos planą visus privalomai ir priverstinai skiepinti, kas vienu suskiepijimu nesibaigs, reikės ir antro, o dar girdisi kad toliau seks siepijimas po du kart į metus kožną metą iki Lieuvos galutinio subankrotinimo,o galutiame taške laukia pridavimas tarpautinėms korporacijoms padaryti mus ” laimingus” – be nuosavybės, be šeimos, be lyties, be vaikų ir dirbsim už nuomą gyvenamo būsto iš transatlantinių koorporacijų ir šlamštmaistį

DOVYDAI

lenkiu prieš tave savo seną galvą, didžiuojuosi tavimi lyg būtumei mano sūnus ar anūkas. Telaimina tave DIEVAS. Tokių sūnų dabar Lietuvai reikia labiausiai.

nuomone

Dovydai ,viskas bus gerai,neįsileisk baimės į savo namus,tiesa turi nugalėti,reikia jiems atleisti ,jų protai užzombinti,jie nesupranta,ką daro,jų galima tik gailėti,kantrybės,nėra to blogo kas neišeitų į gerą,pamatysi,taip tęstis negali ilgai

tautos išgamoms valdžioje

Dar kas nors, kada nors paaiškins, kad Š. Korėjoje diktatūra, o Lietuvoje demokratija ir laisvė, tai iš karto į Peru kelialapį išrašysiu. Tai, kas dabar vyksta Lietuvoje, Š. Korėjos lyderiui net nesisapnavo ir jis tik tyliai susinervinęs rūko už kampo, kramto nagus, kad pats nesugalvojo to, ką galėjo sugalvoti kažkokios mažai žinomos Europos šalelės politikieriai,sulindę į šikną tokiems nesveikiems žmonijos išgamoms, kaip sorošas ir švabas. Važinėti pas artimus – draudžiama, bauda. Vaikščioti miškais, pajūriu be kaukės – draudžiama, bauda. Iš kitos savivaldybės nuvykti prie jūros – draudžiama, bauda. Parduotuvėlėms dirbti draudžiama, bauda. Būriuotis LAUKE draudžiama – bauda. Važiuoti į kaimo pirtelę pasiparinti (jei kitoj savivaldybėj) – draudžiama, bauda. Aplankyti savo tėvus, senelius, nuvežti jiems maisto ir vaistų – draudžiama, bauda!… Skaityti daugiau »

sveikinu

Naujas įstatymo projektas: „Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo Nr. I-1562 papildymo 16(1) straipsniu ir 17 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas”

e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/14d67e10767311eb9fc9c3970976dfa1?positionInSearchResults=28&searchModelUUID=3ddb0c58-57bf-44ae-a306-d196d22643b3
sako, kad savanoriškas vergo atvykimas į “gydymo” įstaigą laikomas jo sutikimu skiepytis. Ar rašytinio sutikimo jau nebereikia? Kaip galima be rašytinio sutikimo vakcinuoti eksperimentiniu genu inzinerijos preparatu, ,kuris net nėra vakcina?

>sveikinu

mjooo… Valdžiagyviams su pagreičiu progresuoja anti-teisinė amnezija…
Visai kaip Adolio feldmaršalams 1946-tais… Nors ir ten farsas, o ne teismas buvo.
Oho, kokie išminčiai leberastmarksistai, kokie darbo pirmūnai, kaifuoja greičiau už chazarų psichopatų sektą radę būdą „įstatymu” apie laisvanorišką „nerašytinį sutikimą” apeiti Konstitucijos 21 straipsnį???.. Niurnbergo kodeksą???… Žmogaus teisių konvenciją???…
Sėkmėssssss, satanoidai, galėsite Hagos tribunole egzekutorių paprašyti susukti iš tokio „įstatymo” paminkštalą, kad virvė šlipsų/šukuosenų nesugadintų…

Panašu, kad

Bilijonieriai už balos, kokios ten kilmės, nori sutrypti neskaitlingų tautų suverenitetą-laisvę.

Mielas Dovydai,

Pasitikėk Dievu, mylėk tėvynę! Būk mūsų širdžių tyra šviesa, mes su tavimi!

Tai ne teismas, o karo

nugalėtojų susidorojimas su silpnesniu, su pralaimėjusiu karą. Niurnbergo farsas ne daugiau. Der grosste Justizskandal der Weltgeschichte. Melas demaskuotas.

Aciu!

Jaunam Tiesos saukliui! Tauta Mato JUS!

Mes su Tavim!

Dovydai, labai Tau ačiū. Taip kaip Tu dabar jautiesi, taip dabar jaučiasi visi normalūs Lietuvos piliečiai. Mes su Tavim!

Al. Juliui

Bilijonieriai lietuviškai vadinasi milijardieriai.

ah1

„KOVOK AUM TARĖ TU TARĖ KOVOK SU AUM.” – užkalpokink blogį.T.

Raigerdas

Puolimas prieš šeimą ir už „genderistų švietimą” prasideda Jungtinėse Tautose. Pasirašykite peticiją ir prisidėkite prie tų milijonų, kurie kovoja už šeimos teises auginti vaikus pagal savo religinius ir dorovinius įsitikinimus. https://www.citizengo.org/en-af/home?page=1
Kas nesupranta angliškai, tada pasirašykite čia: https://www.citizengo.org/ru
Mūsų jau daugiau nei 15.037.086 žmonių, kovojančių už savo ir savo vaikų teises.

o ka gali

padaryti kai valdžioje sulinde stribu vaikai ir anūkai, ju tikslas sugriauti,sutrypti,išniekinti dar likusius lietuvos gyventoju gyvenimus,kurie šiek tiek dar masto.Ju svajonė valdyti nemastanciu būtybiu mases.

> 13:09

Vieną dalyką galėtume. Pavyzdžiui, vieną dieną visi kartu galėtume nusiimti žaboklius, taip parodydami, kad netikime jų melais. Tada ir pamatytume, kiek Lietuvoje dar likę kvailų avyčių, bliaunančių, kad dabar tai jau tuoj tuoj visi išmirsime.

Reikalauju aiškumo

Kaip tavo video… susieti su tinklapių būkimevieningi.lt.
Ar tai bendradarbiavimas, ar intelektualinė vagystė, ar dar kas?

Kazys

Šaunuolis. Tikrai verta Tau pritarti. Tą ir darysime.
Junkis prie ,,Nacionalinio susivienijimo”; prie ,,šeimos maršo” organizatorių.
Skaityk ,,Respubliką”, Vakaro žinios, Laisvas laikraštis, El.portalai: Tiesos, Alkas.lt, Pro Patria, Ekspertai. eu. Turėk tą tvirtą savo nuomonę.

SĖKMĖS

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top