Dovydas Norkūnas: Kaip aš tapau „antivakseriu“, arba Kodėl kyla ir klausimų, kurių nevalia klausti

Dalijamės Dovydo Norkūno vaizdo pasakojimu, kaip jis tapo „antivakseriu“, tiksliau – pradėjo domėtis, kur rasti atsakymus į šiais neramiais laikais kylančius klausimus, kurių, pasirodė, nevalia klausti.

O čia – kelios nuorodos, kurios, jo teigimu, vienaip ar kitaip pagrindžia tuos klausimus

Mokslininkai: po metų pasauliui reikės naujų vakcinų nuo koronaviruso

Nauji duomenys taip pat rodo, kad „Pfizer-BioNTech“ vakcina yra labai efektyvi

How did we develop a COVID-19 vaccine so quickly?

Vaccine Q&A: How Long Does It Take to Make Vaccines?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kodėl miršta

tiek daug sergančių lėtinėmis ligomis?Gal lėtinės ligos gydomos aplaidžiai?Žmonės nurašomi?

tiek

klausimas neteisingas. Kodėl ? Nes nesupranti ,kaip „smagu” dusti rimtai susirgus. O juk būna ir …Taigi : galvoti ,galvoti ir dar kartą pagalvojus priimti teisingą sprendimą ,net jei už tai reiktų ir susimokėt iš savo kišenės.Nes ,vieną vertus tikimybė ,kad pasaulinio garso firmų autoritetingiausios pasaulio galvos yra kvailesni ,nei tu(aš) – matematiniais terminais šnekant yra einanti į minus begalybę.Iš kitos pusės – jei nesieksim visuotino imuniteto ,išsikapstyt ar tai žmogui ,ar tai šaliai , etc…nėra jokių šansų. Taigi ,irTAVO pasiskiepijimas yra teigiama linkme visais minėtais atžvilgiais. Vnž. – kare ,kaip kare , ką jau čia….

Jūratė

Pasaulinio garso firmų autoritetingiausios pasaulio galvos gali išgalvoti daug dalykų, bet jei atmeta moralę – lieka kvailiais. Ir jų žinios tuščios. Jei žinoma, kad firma jau mokėjo pačią didžiausią baudą už sukčiavimą, tai atsargumas turėtų būti dar didesnis. (https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-announces-largest-health-care-fraud-settlement-its-history ) Kaip skamba patarlė? 9 kartus patikrink o 10 pjauk? Kita patarlė: gudrus nuvokia pavojų ir jo vengia, neišmanėlis žengia į pavojų ir nukenčia ( Biblija). Taip pat gerai patikrinti informaciją apie visuotinį imunitetą. Ar tik skiepų pagalba jis atsiranda?

Durneliui

Dovydai go fuck u self !

Tiesos.lt

,,Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.”

neprarandu vilties

Gal jau greit nereiks tų vakcinų, gal tabletes sukurs nuo viruo

Zoie Pace

Every time I read one of your posts, I come away with something new and interesting to think about. Thanks for consistently putting out such great content!

Hanna Rice

I appreciate your creativity and the effort you put into every post. Keep up the great work!

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top