Dovydas Norkūnas: Norėčiau būti šių laikų Antanas Gustaitis, bet aš tikrai nekursiu lėktuvų valstybei, kuri man neužtikrina laisvės ugdyti savo vaikus

Siūlome pasiklausyti, ką ir kaip apie Vasario 16-osios Lietuvą kalba Kovo 11-osios Lietuvos jaunoji karta. Išgirskime ir pagrįstą jos klausimą: kodėl Vasario 16-osios Lietuva sugebėjo tiek daug pasiekti („Jau buvome sukūrę nuostabią valstybę, kuri pati kūrė ir gamino lėktuvus…“), ir ryžtą („…tikrai galim tai pakartoti“).

Kviečiame įsiklausyti ir į jos nerimą, kad radikalūs sprendimai, kuriuos Seimas žada priimti pavasario sesijoje, – įteisinti lyčiai neutralias partnerystes ir ratifikuoti Stambulo konvenciją „mūsų nė kiek nepriartintų prie to idealo, dėl kurio tikrą kraują liejo Nepriklausomybės kovotojai…“ Atvirkščiai, jie, pasak filmo autoriaus Dovydo Norkūno, „negrįžtamai pakeistų mūsų valstybės ateitį“.

Jei dar nesate svarstę, kaip tai susiję, įsiklausykite ir į šį Dovydo atsakymą: „Aš tikrai norėčiau būti šių laikų Antanas Gustaitis, bet jei po 10 metų mano vaikus atims už tai, kad juos mokiau vertybių, kurios neatitinka genderizmo ideologijos, ir neleisiu jiems eiti į mokyklą, kad jie nematytų tų nesąmonių, tai tikrai nekursiu kovinių lėktuvų valstybei, kuri man net neužtikrina laisvės ugdyti savo vaikus…“

Atsiliepkime ir į jo raginimą realiais darbais susigrąžinti savo valstybę, padovanoti jai ateitį.

Mažų mažiausia, ką tikrai dar galime ir jau vien todėl turime pareigą padaryti, tai pasirašyti dvi peticijas: peticiją prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą (rasite ČIA) ir peticiją prieš lyčiai neutralių partnerysčių įteisinimą (ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nuomone

gerbiamas Dovydai,esu peržiūrėjusi visus jūsų video,šaunuolis,kad būdamas jaunas sugebi taip giliai įžvelgti realybę,burk aplink save daugiau tokių jaunuolių (nors tai yra labai sunku),jūs mūsų ateitis,nepasiduok emocijoms,jeigu kas pasakys piktą žodį,ne visi sugeba suprasti esmę,neįsižeisk,visokių reikia,nors tu puikiai atkerti ir beveik kiekvienam atsakai.10balų tau

tiek

teisinga pozicija

Antanas

Ačiū Dovydai. Pagarbiai Antanas

Vaclovas

Kokie koviniai lėktuvai? Apie ką Tu? Pasidomėki apie tikrus pasaulio poreikius.

malonus siurprizas

pasirodo, ne visam jaunimui isplautos smegenys. Sekmes tau, Dovydai. Net sviesiau akyse pasidare:)

Ačiū,

Žmogau!

babute

Tu tikras Lietuvos patriotas, pagarba tavo teveliams uzauginusiems toki puiku ,protinga vaikina.

angelė

Esi tiesiog atradimas. Iš kur ir atsiradai? Drąsus, išmintingas, gabus net talentingas. Dieve, duok jam sveikatos ir energijos ir gerų rėmėjų, pagalbininkų. Tavimi žavisi jaunimas, kuris jau tavo darbus pamatė.

Žemyna

Pagarba šiam vaikinui kuo didžiausia. Linkiu kuo plačiau skleisti savo mintis, burti bendraminčius ir tegu jums visi keliai atviri būna!
Kuo didžiausios sėkmės….

Per maža pasakyti

kad tai – šaunuolis. Savo pozicija jis užima Dovydo poziciją prieš Galijotą. Todėl linkiu Jam kuo didžiausios Tvirtybės, Ištvermės įveikti visus išbandymus ir Dievo Pagalbos kovoje prieš Galijotą.

Pilietė

Dovydas kuria prasmingus ir taiklius filmukus apie aktualiausius šių dienų įvykius. Juos rasti galima youtube.com

123

Labai gerbiu šį jauną žmogų už tvirtą ir teisingą poziciją. Ačiū.

>Vaclovas

apie metaforas ką nors girdėjęs, ar kaip čiukčia – ką matai, tą dainuoji.

Dar pagalvok apie valstybę ir save valstybėje

Vaikeli, kažkas neteisingai jau susisuko tavo galvelėje. Jei rūpiniesi būsimais vaikais, tai ir daryk jiems valstybę. Neužsiimk lėktuvėliais.
Ir neklausyk tavo tetų surašytų pagyrų čia komentaruose.
Pabandyk, prieš darydamas vaikus, pats tapti vyru.

Vaclovas in 12:13

Tai ir reikėjo įrodyti, kad jūs nieko bendra neturite su lietuvybe. Kas tie “čiukčiai” ir kuo jie blogi, imperini žmogau?

Vaclovas

Kreipinys turėtų būti “Vaclovas ing 12:13”.

Vaclovas ing 12:13

Paaiškinkite kovinių lėktuvų (ne)kūrimo metaforą 🙂
Jaunuoliui linkiu visko ko geriausio.

Sėkmės!

Užsiprenumeravau Dovydo kanalą, šaunuolis:)

Jaunas

Man kiek per daug tų meemsų, bet turbūt to ir reik plačiai ir jaunai auditorijai pasiekti. Pagarba.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top