Dr. Algimantas Šindeikis: Lietuvos Sąrašas – penktoji kolona

Tiesos.lt siūlo skaitytojams įžvalgiai vidaus priešus demaskuojančią savaitraščio „Veidas“ leidėjo dr. Algimanto Šindeikio publikaciją. Joje pripažintas viešojo gyvenimo analitikas atskleidžia, kad politinis Lietuvos Sąrašo judėjimas mūsų valstybėje veikia kaip penktoji kolona.

Ponas A. Šindeikis įspėja visuomenę:

„Tuo metu, kai Ukrainos ir Rusijos karo fronte vyksta įnirtingi mūšiai, Lietuvoje įvykdytas tylus valstybinis perversmas – pasikėsinta į Lietuvos valstybės nepriklausomybę ir konstitucinę santvarką. Taigi, Lietuvos Respublika paskelbta kone žlugusia taip ir vėl neiššovus nė vieno šūvio, neatrėmus nė vienos atakos.

Valstybė užvaldyta daugeliui to net nepastebėjus. Reikėtų įnirtingai priešintis, bet lietuviams tai nė motais. Šį kartą apie Lietuvos valstybės mirtį tokį pranešimą visuomenei siunčia politinė partija „Lietuvos sąrašas“, kuriame yra kone visų Lietuvos universitetų profesorių, garsių visuomenininkų, ekonomistų, menininkų, chemikų ir vargonininkų. Šiai partijai pirmininkauja garsus visuomenininkas, liberalaus intelektualinio judėjimo dalyvis santarietis Darius Kuolys. „Lietuvos sąraše“ – ir profesoriai Antanas Kulakauskas, Algis Mickūnas, Donatas Sauka, Sergejus Temčinas.

„Lietuvos sąrašo“ taryba tvirtina, kad Konstitucinis Teismas (KT), liepos 11-osios nutarimu priskirdamas Vyriausiajai rinkimų komisijai ir Seimui teisę suvaržyti tautos suverenitetą bei savintis visai tautai priklausančias suverenias galias, pasikėsino į konstitucinę valstybės santvarką ir paneigė pačią Lietuvos Respublikos – laisvos politinės bendruomenės – idėją. Teismas, pasikėsindamas į tautos sutartį ir Konstituciją, peržengė jam piliečių suteiktus įgaliojimus ir, kaip daugumoje kitų pokomunistinių šalių, tapo nomenklatūros savivalės įrankiu. […]

Ar „Lietuvos sąrašas“ yra tik sau tinkamos vietos Lietuvos valstybėje nerandančių inteligentų maištininkų, siekiančių išreikšti savo požiūrį į šalies Konstituciją, sambūris? Ar tai tik savimi ir aplinka nusivylę, tinkamo įvertinimo nesulaukę ar sovietmečiu turėtas privilegijas ir įtaką praradę mūsų bendrapiliečiai, savo valia pasirinkę penktosios kolonos vaidmenį?

Atrodo, kad atsakymus į šiuos klausimus Lietuvos piliečiai gerai žino. Per prezidento rinkimus už panašias Lietuvos valstybės žlugimo ir Konstitucinio Teismo panaikinimo idėjas kėlusį Naglį Puteikį balsavo 63 tūkst., arba 4,8 proc., rinkėjų. Garsiajame referendume dėl žemės „nepardavimo“ užsieniečiams dalyvavo tik 380 tūkst. rinkėjų, už antikonstitucines idėjas balsavo tik 270 tūkst., tai yra mažiau, nei pasirašė už referendumo surengimą. Dalis rinkėjų, kaip ir minėti profesoriai, nesupranta, už ką pasirašo. Taigi, nors ir penktoji kolona, bet nedidelė. Be to, sava.

Visą dr. A. Šindeikio straipsnį skaitykite žurnale „Veidas“: veidas.lt

* * *

Su Mykolo Römerio universitete apgintos Algimanto Šindeikio disertacijos santrauka ir jo moksliniais vadovais bei gynimo komitetu galima susipažinti ČIA.

* * *

Lietuvos Sąrašo Taryba: Konstitucinis Teismas po liepos 11-osios nutarimo atsidūrė už Konstitucijos ir Lietuvos Respublikos ribų

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
48 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
va va... komuniagos...

partškoloje pas polikarpovną tur būt mokinosi tovariščius Šindeikis?
nes komunistai sugeba viską aukštyn kojom paaiškinti

nuomonė

Nepatikėsiu, jog Lietuvos sąrašas – penktoji kolona. Tai rodo ir šio portalo publikacijos. Tačiau „Karštas komentaras”, „Ekspertai.eu” ir dar šis bei tas man panašūs į tos kolonos ruporus.

kvailas tas šindeikis

kai KT savo garsiuoju nutarimu pastato konstituciją – tuo pačiu ir KT – aukščiau tautos – tai durneliui komunistui šindeikiui per sunku suprasti

Putiniškas

virsmas.Ačiū Dievui,kad Veidą mažai kas skaito.Ir vis mažiau,ir mažiau.

Šindeikis nemano,kad kažkas gali turėti

kitokią nuomonę,kaip ir Putinas šiandien nutarė ,kad rusai ir ukrainiečiai viena tauta,žinoma,rusų.Tegyvuoja viena Šindeikio nuomonė.

Veidas-

penktoji kolona.Jei jį teskaito koks 5000 tūkst.skaitytojų,tai gerai ,kad nedaug.

Ačiū Šindeikiui

už reklamą.

j._;

na štai- paskutiniai kosmetinės pudros trupiniai nubyrėjo.
hmmm, pasirodo po kruopščiai grimuotu veidu slėpėsi tikras chuntos kiaulės snukis.
kriu kriu, šūdeiki.

Hmm

Dočys apie Šindeikį ir šindeikizmą:

http://www.ekspertai.eu/sindeikizmas

Užuojautos

Užuojautos K. teismui ir Grybauskaitei, nes labai jau negabus jų advokatas.

Teisės studentė dr, Šindeikiui

O kas būtų, jei Lietuvos sąrašas už šmeižtą paduotų šių eilučių autorių teisės daktarą į teismą? Ar turės A.Šindeikis įrodymų pagrįsti savo kaltinimui? Kaltina gi valstybės išdavyste.

Marija

Šindeikis tik putoja ir keikiasi. Neoru.

Taigi Teisės studentei

Lietuvos teismai žinote kam dirba, tai jūs tikitės juose laimėti?

Kubiliaus

advokatas.

Zylė

Apie kolonas EBSW ir KGB berniukui būtų buvę geriau patylėti.

prasidėjo liaudies

priešų paieškos.Putinas plotų per petį.

Vilė

Nemoku angliškai, bet tikriausiai Šindeikio disertacija neperspjovė Egidijaus Kūrio ir Tamaros Birmontienės disertacijų???????

kaip tapti prostitute

konsultuoja patyręs teisės mokslų daktaras draugas Šindeikis

Visi savi.

Sudeikio rasinelio opnentka buvo stiklaake edzka ziobe. Toks toki oponavo. Nieko naujo ant teritorijos. Ypac ant milicninku skolos.

Marius

Ir kaip tokie šindeikiai sugeba pamiršti kitą 1996 metų konstitucinio teismo išaiškinimą kuiriame teigiama,kad niekas negali riboti tautos valios? O šiaip nieko naujo: visi kas ne su mumis, tas yra pieš mus!

Mukaburis

Labiausiai patiko originalus Konstitucijos palyginimas su Evangelija. Šindeikis padarė epochinį atradimą: pasirodo, Evangeliją galima keisti. Negalima tik įrašyti, kad pvz. šindeikizmas yra moraliai asmenybę griaunanti laikysena, beigi kitokių panašių erezijų. Reikia nedelsiant informuoti Popiežių Pranciškų apie Šindeikio atradimą.

Vatnikas

Kaip tas Šindeikis 2010 metais negailestingai lojo ant mūsų prezidentės Dalios!!! Skleidžia mialą apie jos nekompetenciją, o žmonės skaito ir tyki!! Rašė sekančiai: „O gal prezidentės D.Grybauskaitės ekonominė ir politinė kvalifikacija yra tik mitas. Pridengtas aukštu Europos Komisijos komisaro postu, darbas, kuriame yra tik savo kanceliarijos efektyvus valdymas, ryžtingos kalbos ir krūvos popierių ruošimas, bet ne rimtas kūrybinis politinis darbas, atsakomybės ir reikiamo talento valstybės vadovui ugdymas?”.Žmonės, netikėkite Šindeikiu, žiūrėkite televiziją, ten mažiau meluoja!

atmintis

EBSW, „Veidas”, Petrikas, Šindeikis…

Jėzusas

Na malonu, kad pakankamai primityvus komentatorių kontingentas lengvai išlukštena teisės profesorių, tuo blogiau profesoriui… Tačiau o kas gi balsavo už Grybauskaitę????

Jėzusai,nuo kada

tamstą žavi fariziejaus darbai?Nors ir tūkstantį kartų profesoriaus.

pensininkas

Gerai, kad dar neprašo NATO bombarduoti Daukanto aikštės, kurioje įsisteigė Lietuvos sąrašas. Taigi, už seimūną Zbignevą profesorius protingesnis.

VaidasVDS

Ponas Šindeikis rašo: „KT nutarime paminėti ir tarptautiniai referendumams taikytini standartai, nustatyti Europos Komisijos „Demokratija per teisę“ (Venecijos komisijos), kuri veikia kaip Europos Tarybos patariamoji institucija konstitucionalizmo klausimais, priimtuose dokumentuose.” Taigi ponuli Šindeiki, Lietuvos Konstituciją priiminėjo tauta ir Konstitucija nenumato, kad kažkieno patarėjai gali būti Konstitucijos kūrėjais ar prievaizdais. Ir jei tauta priima ką nors prieštaraujančio Konstitucijai, tai arba tauta, arba jos atstovybė – Seimas, privalo po to pakeisti ir tuos kitus Konstitucijos straipsnius, kad Konstitucijoje neliktų prieštaravimų. O štai tokie protingi ponuliai, kaip Šindeikis, turėtų pateikti Seimui tokių pakeitimų projektus. Štai taip turėtų būti vykdoma tautos valia, o ne kažkokių patarėjų valia. O dabar, ponuli Šindeiki, gaunasi taip, kad jūs turėtumėt siūlyti pakeisti Konstitucijos 2 ir 3 straipsnius tokiu… Skaityti daugiau »

Hmmmm

Labai intriguojanti disertacijos santrauka, idomu butu paskaityti originala. Apsigyne isstenejes vos pora straipsniu Jurisprudencijoje?! Rimtas mokslininkas, daktaras 😉

StasysG

Šindeikio veido seniai neskaitau.

Canada

Labai linksmas zurnalas Veidas. Nebuvau atkreipes demesio. Leidejo straipsnis druciai prajuokino.

is JAV

copy is ,,Veido” komentaru: ,,nereikia iskraipyti balsavimo uz referenduma del zemes nepardavimo uzsienieciams. Gal atmintis trumpoka? Juk Landsbergis, Simasius ir Co, atstovaudami demokratinei valstybei, kviete rinkejus ignoruoti ballsavima, neateiti prie balsavimo deziu! Ar cia buvo demokratija? reikejo paraginti zmones dalyvauti ir isreiksti nuomone – taip ar ne. Tai viena. Antra, kiek trukdziu, jokios reklamos, per TV viena laidele ir t.t. Taigi, penktoji kolona ir esatu Tamstele Sindeiki. kuri pati rekia ir pati puola. Pagarba ,,Lietuvos sarasui” – Lietuvos inteligentijai, sudaranciai tos partijos branduoli. Tai jie budina Tauta ir neleidzia ramiai miegoti, ragina budeti Lietuvos zemiu vientiumo tarnyboje ir t.t. Jusu str., ponuli, tera niekinis ir pataikaujantis Zalimui, atejusiam is to pacios riomerynes. O gaila, kad kazkada buves tikras ,,Veidas’ tapo… Skaityti daugiau »

bet koks klaikus tas Šindeikis

tikras šlykštynė tas kgbistas Šindeikis – tokį purvą parašyti.
Normalioje demokratinėje valstybėje už tokią rašliavą ubagais išeitų…

Šindeikis advokatas

kaip aš kunigas.

Manau, kad

kai niekas nepakvietė Šindeikio į mokslo, kultūros žmonių ir visuomenininkų suburtą Lietuvos sąrašo partiją, todėl jis ir spjaudosi ugnimi…

manyčiau

Tiesos.lt labiau skaitomas nei „veidas’…

Beta

Kažin jei pasiųstum Šindeikį „ant trijų raidžių”, tai būtų įžeidimas ar nuomonė? 🙂

apgailėtina

Visiškas nusikalbėjimas šio pono. Nors būtų sugalvojęs ką nors originalesnio, o kaltinimas „penktąja kolona” yra toks nuvalkiotas, prasčiokiškas, kad net pyktis neima. Labai žemas lygis, p. Šindeiki.

Mokytoja

Policijos akademijos „daktaras” Šindeikis prieš didžiuosius lietuvių intelektualus Sauką, Mickūną. Kaip „dvarniaška” prieš liūtus. Juokinga ir apgailėtina.

Alfa Beta

Tai būtų principinga nuomonė.
Kaip paviešinta EBSW byla būtų faktinė medžiaga.

klausimas

Kur rasti info apie EBSW? Ką p. Šindeikis ten veikė?

mama iš kaimo

Perskaičius autoreferatą, panorau perskaityti ir pačią disertaciją, be to, ir E.Žiobienės atsiliepimą.
Vargšas, kaip ir Kubilius, 6 metus /tiesa, Kubilius – bent 13 ar 14 metų/ bandęs ką nors išstenėti fizikoje, supratęs, kad ne jo gabumams, persimetė i teisę. Ką gi, teisė pas mus iekvienam nevykėliui pasiekiama. Ypač Riomeryje.

"Nukentės Lietuva,bet laimėsim mes"

„Nukentės Lietuva,bet laimėsim mes”.Ši mintis yra pasakyta R.Valatkos ir Šindeikio kalbėta ta pačia kryptimi per LRT tv ant medinių padeklų,miliūčių kalbančių galvų laidoje,Garliavos tragedijos kontekste
.Tuo yra viskas pasakyta.

cha cha

kiek pamenu labai sublizgėjo Š-is ponas per TV laidas „Patriotai”…:)

ruta

Sindeikis , tai tas tipas , kuris be muilo ilindes prezidentei ? O kas prezidente , taigi buvusi/?/ , nors sako Putkinas , kad ten buvusiu nebuna / jam geriau zinoti , jis baige tuos pacius , komunistines represines propagandos mokslus/ sovietinio represinio rezimo uoli vykdytoja , apie ka byloja jos karjera .Tas kam tarnavo prezidente , taip , tam komunistiniam -KGB rezimui ir tarnavo puikiai iki pat to rezimo zlugimo Lietuvoje .Reziume butu toks , pasakykite , ponai Sindeiki ,kas jusu seimininke ir as pasakysiu kas jus … Esu skaicius jo glitnius ir smirdancius begaliniu pataikavimu ‘opusus’ , tokiam rankos niekada nepaduociau , bjauru ir apgailietina ,deja ,pas panele prezidente ,tokie tipai dabar favore .Susidaro ispudis , kad sovietai… Skaityti daugiau »

pensininkas

Lietuvos visą teisinę sistemą susikūrė patys teisininkai ir už įstatymų projektus honorarus gaudavo, galvoju kad jie „dykus” pinigėlius mėgsta.

Močiutė

Ak, Šindeiki, Šindeiki, ak, Algeli, žodžių trūksta.

Teta Beta

Ar ne per daug Lietuvos viešajame gyvenime perversijų? Uspaskicho bendražygis Pavalkis kaltina mokytojus, kad jie siekdami susigrąžinti atlyginimus tarnauja Rusijai.
Buvęs EBSW vadovo Petriko ir KGB vadovo generolo Marcinkaus bendražygis Šindeikis išvadina lietuvių intelektualus penktąja kolona.
Ar dar liko ribų, kurių negalėtume peržengti? 🙂

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/buves-lietuvos-kgb-vadovas-ebsw-supirkinejo-imones-kad-veliau-jas-brangiai-parduotu.d?id=8316097

Ergo

Dar vienas muilo burbulas, ant kurio ryškiomis raidėmis bus užrašyta- Dr.

48
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top