Dr. L. Kairiūkštis: Ar dar liko žurnalistų, gebančių tiesiog informuoti? Ką veikia institucijos, atsakingos už tai, kad nebūtų skleidžiama melagiena?

Dalijuosi pavyzdžiu, kaip žiniasklaidą meluoja ir net neplanuoja išimti melagienos: štai lrytas.lt teigia, kad nepasiskiepiję negalės naudotis tarpmiestiniu transportu, LRT.lt teigia priešingai…

Ar Lietuvoje dar liko žurnalistų, gebančių tiesiog informuoti? Galų gale – ką veikia institucijos, atsakingos už tai, kad nebūtų skleidžiama melagiena, kiršinanti ar bauginanti žmones?

Šįkart kreipiausi ir į žurnalistų etikos kontrolierę:

Portalas lrytas.lt platina melagingą informaciją, kad neskiepytiems žmonėms bus draudžiama naudotis tarpmiestiniu transportu.
Tokios „žinios“ skatina nesantaiką tarp žmonių ir prisideda prie riaušių kurstymo.
Prašau įspėti žiniasklaidos priemonę dėl melagingos informacijos platinimo.
Taip pat norėčiau pasakyti, kad po autorizacijos neina pateikti e-skundo jūsų puslapyje.
Pagarbiai,
Dr. Laimonas Kairiūkštis

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Raigerdas

Na, jūs pasielgėte teisingai, bet jie gi nėra išmokyti perteikti objektyviai informaciją. Yra kaip tik atvirkščiai – juos moko kaip su ta informacija atlikti įvairias manipuliacijas.Netikiu, kad žurnalistų etikos kontrolierė imsis kažkokių tai priemonių. Jeigu būtų tramdoma šita žiniasklaida dėl melo skleidimo, tai čia būtų tūkstančiai laiškų. Bet žmonės netiki, kad ka-ką galima pasiekti šitame reikale. Todėl veja juos iš mitingų, nes jie ignoruoja į žmonių reikalavimus nemeluoti.

Paulius

o kada komsmolskaja pravda „teikė objektyvią informaciją“?

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top