Dr. Rimas Jankūnas. Ką apie skiepijimo naudą sako susirgimų Covid-19 statistika?

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad skiepai mažina Covid-19 atvejų skaičių, bet pažiūrėjus į realaus gyvenimo duomenis to nesimato.

Europoje daugiausia paskiepyta Maltoje (85 %), Islandijoje (78 %), JK (68 %), Nyderlanduose (67 %), Belgijoje (66 %), Danijoje (65 %), Suomijoje (63 %), Portugalijoje (62 %) ir Ispanijoje (61 %). Kipre, beje, 55 % (Pasaulio vidurkis – 25 %).

Tuo tarpu Covid-19 atvejų Europoje daugiausia Kipre (1080), JK (515), Nyderlanduose (490), Ispanijoje (439), Maltoje (295) ir Portugalijoje (288) (nurodyti paskutinių 7 dienų vidurkiai milijonui gyventojų per parą (šaltinis – ČIA).

NEĮTIKĖTINA – VISOS ŠALYS, KURIOSE COVID-19 DAUGIAUSIA, TAIP PAT YRA GERIAUSIAI SUSKIEPYTŲ SĄRAŠE!

Be abejo, kalti tie, kurie nesiskiepija.

Mirčių, hospitalizavimų duomenys vėluoja, o labai smalsu kaip jie atrodys.

Tikiuosi, kad skiepų Rumunijoje ir Bulgarijoje liks nedaug ir neprarasime kontrolinės grupės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tiek

antivakserinė propaganda – laaabai jau bjaurus reikalas.

https://ourworldindata.org/covid-vaccinations

Lietuvoje 25,98 susirgimai milijonui gyventojų. (11,7 % pilnai paskiepytų, 36,19 % bent kartą. Iš viso – 47,90 % paskiepytų)
Kinijoje – 0,02 susirgimai milijonui gyventojų.

Kaži ar anti...?

Žmogus, kuris bijo, t.y. tiki, kad susirgs, eina skiepytis, bet tas, kuris netiki, kad susirgs – neina skiepytis. Faktas toks, kad tas, kuris bijo – pats pritraukia ligą, nelaimę ir t.t., juk yra pasakyta, ko tikiesi, tą ir gausi. Arba – „su kuo pritapsi, tuo ir pats tapsi”. Baimė valdo žmogų, seniai įrodyta, kad žmogus ryte patikėjęs, kad vakare numirs, tai taip ir nutinka. Tam reikalingas mums Dievas, kuriuo tikint niekada nieko blogo neatsitiks, nes mintis sukasi apie Jo globą, apsaugą ir meilę. Kam reikalinga išpažintis? Juk vėl dėl mūsų paties labo, kad išvalytume tas blogas mintis iš savęs ir jos mus be laiko nesusargdintų infarktu, psich. ligomis ir t.t. Tik taip mes galime apsivalyti nuo visokio šlamšto, kuris kaupiasi… Skaityti daugiau »

Stiklo valytuvas

Statistika Markas Tvenas: „Yra trys melo rūšys: melas, įžulus melas, ir yra statistika“. Vinstonas Čerčilis: „Aš tikiu tik ta statistika, kurią pats suklastojau“. . Tema, suprantama aktuali. Bet kaip pateikta informacija. „Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad skiepai mažina Covid-19 atvejų skaičių…“ SKIEPAI nuo Covid-19?!! Kur?!! Šitą įžulų MELĄ platina tiesos.lt. Dar vienas daktaras Rimas Jankūnas. Ei, kokios srities tu daktaras?! VBS (vienos bobos agentūra) daug patikimesnė! Kodėl tas genetinis birzgalas vadinamas skiepais?! Ar tik todėl, kad tai byloja ant buteliuko užklijuotas lapelis. Skiepai turi saugoti, ne 100%, o bent 95-99%. O ką sako „specialistai“: „apsaugos nuo sunkių susirgimo formų… nešioti kaukes, plauti rankas, nesibūriuoti, nelankyti tėvų… “. Kai ištisas melas nuo pat pradžios, melas 1,5 metų, melas supintas su kitais melais…,… Skaityti daugiau »

Stiklo valytuvas  >  12:54

O kiek Kinijoje „paskiepyta“ procentais?
Gal visgi REIKALAS ne paskiepijime, o atsakingame elgesyje.
Lietuvis „pasiskiepijo“ su birzgalu ir jis LAISVAS, o kinas laikosi disciplinos! Kodėl apie tai „daktarai“ tyli?!

skrandžio valytuvui

valytuve, kinijoje buvai? Koks dar „atsakingas elgesys”, ką tu čia kliedi? Ten totali komunistinė visa ko kontrolė. Tame tarpe statistinių duomenų. Tu dar stalininę „statistiką” pacituok.

Vėmalui  14:44

Vėmale išmok skaityti, o paskui taikyk į raštingus.
1. Kai pateikiami „iškramtyti“ duomenys (12:54), tai visas tekstas bebeik nulinės vertės.
2. Jei purkštauji apie „atsakingą elgesį“ lietuviams, tai nepraleisk ir „kiniškos disciplinos“ taikomos karinių normų Kinijai. Jei vieno neskiri nuo kito, tai kieno čia problema, a?!
3. Esi parazitas, gebantis drumsti vandenį…
4. Ne aš tave, tu mane užsipuolei paniekinančiu „skrandžio valytuvu“, nedap.. šliuže.
5. Tokiems brūdams neverta skirti dėmesio, bet atsakau ne tiek tau menkysta, o tam kad kiti žinotų ir nemanytų kad negebu „riebiai pavaryti“.
6. Nepatiko žymių žmonių mintys apie statistika, ar tik ieškai preteksto užsipulti, nes atkakliai kalu apie Frankfurto mokyklą. Štai kokia tavo veislinė kilmė…
.
Belieka padidžiaugti „puikia diskusija“.

Vėmalui  14:44

Žiūrėk, jau ir vėmalų mylėtojų komanda buriasi (laikas +2).

Žodžio laisvė...

Ar visi tiki Dievu ar netiki,ar visi vakcinuosis ar nesivakcinuos,į mūsų visų duris
vieną dieną pasibels giltinė.Esame visi mirtingi.Todėl neverta galvoti apie mirtį.
Ir tapti biznierių auka neverta.Reikia turėti savo tvirtą nuomonę ir nepasiduoti
įtaigai.Ir reikia neužmiršti,kad pasaulyje yra daug melagių,aferistų ir apsimetėlių.
Kiekvienam tokiam neverta tikėti jo gundymams ir mokėti suprasti kur yra melas.Turėkit savo tvirtą nusistatymą ir nekreipkit dėmesio į visokius gazdinimus.

ah1

ką reiškia, ką reiškia? ogi tiesioginę proporciją – kuo daugiau „vakcinuoja” tuo daugiau serga.

Pritariu  13:38

Daugiau sirgo ten kur buvo dėvimos kaukės, buvo tokia nuomonė. Žmonės elgiasi neatsakingai, nemokšiskai, tai yra su nešvariom rankom vis pasitaisinėja kaukę… Tokių vaizdų, kur pasitaisinėja kaukę, pina gatvė, pilna per tv. Tokie veiksmai palengvina viruso plitimui. O kur dar vienos kaukių dėvėjimas po kelias savaites ir ilgiau. Kur kaukių laikymas…
Varge ar tas kreivas skiepas ką pagelbsti, bet suteikdamas apgaulingą saugumo jausmą ypač pagyvenusiems, ir mažiau išsilavinusiems, daro meškos paslaugą plandemijos vykdytojams.
Kaip bebūtų, šį ar kitą rudenį, bus arba arba.

Raimundas tam Pritariu

Aš taip pat pritariu, kad kaukė yra vergo žymuo.

svajotojas

O ar negalėtu būti taip.Jokių karantinų ir ribojimų, žmonėms viskas aiškinama nuodugniai apie virusą ir apie skiepus, jokios prievartos. žmonės GYDOMI vaistais nuo covido, skiepijimas tik savanoriškas. Ar aš per daug drąsiai svajoju?

Svajotojui

Tu nesvajotojas, tu visiškas daunas. (Čia draugiškas pašiepimas).
Negi dar nesupratai kad tai poveikio priemonė, įrankis globalistų rankose. Ir visi padorūs ir teisingi tavo pasvarstymai absoliučiai prieštarauja jų tikslas ir metodams. Taip kad, mąstyk iš naujo.

Svajotojui  2

Veryga pernai tvirtino kad negali uždaryti sienų, nors su Latvija kažin kas panašaus buvo. Dabar paaiškėjo, ačiū Lukašenkai, kad 500 km. siena be sienos.
Kas dar turi paaiškėti kad tauta praregėtų?!!!!!!!!!

Pandemijos grimasos

2020 metais slapstėmės nuo koronaviruso. 2021 metais esame priversti slapstytis nuo vakcinų. 2022 metais slapstysimės nuo paskiepytų, nes tik jie bus užkrato platintojai?

>pandemijos grimasoms

žiūrkit, kad tik neturėtumėt slapstytis nuo oraus gyvenimo ištroškusių arabijos ir afrikos skėrių. pamiršit ir vakcinas ir kaukes 🙂

Al.

Jokių vakcinų nėra. Tik skiepai. Daktaras parodė, kad pirmas jo sakinys yra neteisingas. Galėjo paimt į kabutes. Valytuvas iš esmės teisus, tik nereikia taip draskytis. Troliai loja, karavanas eina.

stasys

Gera nuorodą , vienok statistika nieko nerodo be detalios analizės duomenų . Susieti skiepa ir atvejus dar anksti .

svarstymai

Laboratorijoje tupi dvi pelės. -Tu skiepysiesi? -klausia viena. -Net nežinau…Juk dar eksperimentai su žmonėmis nebaigti.

Įdomu

Informacijos trūksta ir matyt ne atsitiktinai. Iš pateiktų skaičių galima galvoti, kad atsisakius karantino padidėjo atvejų skaičius ir tarp nepasikiepijusių, bet tada, kur gyvulių bandos imunitetas, kai paskiepytų gyvulių daugiau, kaip 70 proc. Įdomu būtų sužinoti atvejų sunkumą. Kas lengviau išgyvena naujas atmainas – paskiepyti ar persirgę, o gal net nesirgę už paskiepytus.

Pasvarstymui

Kasdieniniuose pranešimuose rašoma taip: „Galimai imunitetą turinčių asmenų dalis”. Kas nori sužinoti ne „galimai”, bet „tikrai” – daro antikūnių testą. Vienas iš tokių, tikrų, testų kainuoja nuo 23 Eur (patikrinta).
Dar, iš „skaičių dainos”: (a) 2019-05-26 d. Respublikos Prezidento (II turas) „rinkimuose dalyvavo – 1.342.094…” ir (b) 2021-07-17 d. „Iš viso vakcinuota gyventojų (bent viena skiepo doze)” – 1.304.043.
Panašūs dydžiai, tiesa? Taip matosi vieta prielaidai, jog visi drausmingi, į rinkimus vaikštantys, valdžia pasitikintys jau yra paskepyti. Liko kas? Tie kiti, kuriuos „vatnikais”, „plokščiažemiais”, „blerbiais”, „maršininkais”, „sermėgiais” ir taip toliau vis išvadina…
Tai iš kur rastis to milijono iš „Kitos Lietuvos” pasitikėjimui tais, kurie visaip ant jųjų „varo”, tiesa? 🙁

ah1

o nauda tokia :
IŠ VISO 806,9 mlrd. EUR
https://ec.europa.eu/info/strategy/recovery-plan-europe_lt
„Ilgalaikio ES biudžeto ir priemonės „Next Generation EU“ finansavimas“
Skolinimasis ekonomikos gaivinimui finansuoti”… „IŠ VISO 806,9 mlrd. EUR”

….”Siekdama finansuoti priemonę „Next Generation EU“, Europos Komisija Europos Sąjungos vardu skolinsis lėšų rinkose palankesnėmis sąlygomis, nei tai galėtų padaryti daugelis valstybių narių, ir tas sumas po to perskirstys.” Taigi IŠ VISO 806,9 mlrd. EUR paskola. O paskolas reiks atiduoti ir atiduosite JūS.O kad Jūs atiduotumėte bus Jums didinami mokesčiai, o kai nepajėgsit mokėt kreditoriai atims JŪSŲ turtą. Ką žadėjo Nausėda – didinti mokesčius? Ką žadėjo Radžvilas- didinti mokesčius? Nepastebėjot – segi „Puikaus atstatymo” ženklelius?

elfe

What is the truth behind the „Great Reset” in the post-truth, post-covid age?

https://www.bbc.com/news/blogs-trending-57532368

Stiklo valytuvas

Prisimenate reklaminį epizodą ‘trys viename’ (3 in 1). O kaip su hepatitu a, hepatitu b ir hepatitu c. . Covid-19 A. Covid-19 B. Covid-19 C. Covid-19 D. . Testai Covid-19. Prieš metus buvo tokia žinia, kad pasaulyje jau arti 200 tipų. Paskui pradėjo aiškėti kad dalis tų testų per jautrūs, ir todėl… . Covid-19 A. Vadinamas ‘besimptomiu’, nes beveik visais atvejais nėra jokių simptomų. Tik labai retais atvejais vos pastebimi simtomai. Virusas lengvai plinta ir pasižymi sezoniškumu. Atpažįsta visi covidiniai testai! Covid-19 B. Susirgimas praeina lengva forma. Tik prie kitų negalavimų gali pasireikšti sunkesne forma. Virusas lengvai plinta ir pasižymi sezoniškumu. Atpažįsta visi covidiniai testai. Covid-19 C. Susirgimui budinga sunki forma. Prie kitų negalavimų galimi mities atvejai. Viruso plitimas neapibrėžtas*… Skaityti daugiau »

Stiklo valytuvas

— Kitas pavyzdys Baltarusija. Masiniai susibūrimai protestuojant. Itališku efektu net nekvepia, nors klimatas vasarą panašus Italijos klimatą pavasarį. Mįslių mįslė, ar tiesiog niekas „neužvežė“ Covid-19 D. Jeigu būtų Covid-19 D paskleistas tarp dryžuotų europietiškų vertybių nešėjų, tai būtų šūvis sau į koją. O taip pat, kur garantija, kad minioje nebuvo išplatintas lengvesnės formos virusas kaip vakcina. (Pasaulinė vakcinavimo nuo Covid-19 politika, mažai ką bendro turi su realia kova prieš koronavirusą). Lietuvoje tas mirtinas Covid-19 D neišito dėl įvarytos baimės, griežtoko karantino IR apdairaus saugumo, kad kartais per tuo metu nesančią valstybinę sieną nenukeliautų į Baltarusiją… Lietuviai su kaukėm, latviai be kaukių, sergamumas panašus. Estai laikosi puikiai, ir nei iš sio nei išto, situacija pasikeičia. Kas galėtų paneigti kad, tada ten… Skaityti daugiau »

stiklo valytuvui

labai emocingai rašote apie lavonų krūvas Italijoje. Gal kartais išsaugojote nuorodą į super-buper baisų koroninį video filmuką, kur sunkvežimyje, prikrautame juodų „lavonmaišių” vienas „lavonas” pertraukėlėje tarp video operatoriaus dublių atsidaręs maišą…rūko?

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top