Dr. Romas Pakalnis. Žmonėms reikia suteikti platesnę alternatyvą

Tiesos.lt portalas pristato aplinkosaugininko, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario, Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos pirmininko, daktaro Romo Pakalnio, kartu su Lietuvos Sąrašu kandidatuojančio į Vilniaus tarybą, poziciją.

Mūsų rinkėjai ieško geriausio varianto, kuris išvestų šalį iš dvasinio pasimetimo. Pamaniau, kad dar yra jėgų, kurios galėtų padėti išeiti iš dvasinio liūno, todėl ir esu su Lietuvos Sąrašu.

Demokratinėje visuomenėje visos alternatyvos turėtų būti pateikiamos ir nagrinėjamos. Kaip tai pasiseks, čia jau kitas klausimas. Dabar vieni sako: rinkite mus – bus, kaip buvo, kiti – rinkite mus: panaikinsime skolas. Iš tikrųjų, yra kur kas sudėtingiau. Ir manau, žmonėms reikia suteikti platesnę alternatyvą. Lietuvos Sąrašas siūlo išeitį iš šito liūno. Kitų – nesimato.

Mes viską mokame labai gražiai aprašyti. Pasižiūrėkite, kaip gražiai aprašome savo praeities kančias. Programos taip pat gražiai išmintingų žmonių surašytos. Bet matėme, kuo jos pavirsta, jei už jų nėra sąžiningų žmonių.

Man asmeniškai reikia žmogaus vientisumo, nuoseklumo: jei pats apsisprendžiu kandidatuoti, vadinasi, sieksiu to, ką kalbu, sieksiu, kad tai būtų nuosekliai įgyvendinta. Už visas savo pasakytas tiesas atsakau visu savo gyvenimu. Ir tai, ko gera, yra svarbiausia. Atsakau už visus protingus dalykus, kuriuos pasakiau ar parašiau, bet atsakau ir už visas nesąmones, kurias gyvenimo kely teko padaryti. Ir stengsiuosi, kad šių nebūtų daugiau.

Mano vertybės paremtos nemaža asmenine patirtimi. Utenoje, prie Dauniškio ežero, yra partizanų kapai – ten guli keturi mano dėdės ir vienas pusbrolis. Jų atminimas mane įpareigoja, lemia mano apsisprendimus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Letas Palmaitis

Ką tik Laisvūnas Šopakauskas aiškino, kad žmonės turi domėtis, dalyvauti ir kontroliuoti nieko nalaukdami, o gerbiamasis Profesorius daro išvadą, kad „jiems reikia suteikti platesnę alternatyvą”.
Kas tad „suteiks”? Tas visų laukiamas Ponas, kurį minėjo Laisvūnas Šopakauskas, o gal Ponu tapęs Romas Pakalnis, o gal Pati Matrona? Kas?
Kadaise ruskiai giedojo „ni carj, ni B-g i ni giroj, Dabjomsia my asvabaždenja svajeju sobstvennaj rukoj!” – bent aiškiau ir arčiau Šopakausko, nors Šopakauskas ir nepaaiškino, kaip jie staiga ims kontroliuoti nuo galvos iki kojų jau kontroliuojami.

Lietuvos sąrašo kandidatams

Jūs viską rašote teisinga, bet tai maža to, Tiesos.lt portalą skaito labai mažai žmonių, kurie už sąrašą pasiruošę balsuoti. Gal šiek tiek prisidės jų šeimos nariai, draugai, gal kuris nors kaimynas. Per bet kurį TV kanalą iš Lietuvos sąrašo retkarčiais pasirodo gerbiamas Naglis Puteikis, kuriam suteikiamas žodis, ir viskas. Bet kurį kandidatą į savivaldybių tarybas net nesimato. Aš nesu tų trijų miestų gyventojas, kuriuose eina Lietuvos sąrašo kandidatai ir kaip benorėčiau ne galėsių už juos balsuoti. Norėtusi, kad kandidatai daugiau ruoštų susitikimų su tų miestų žmonėmis ir aiškintų, aiškintu, kaip Lietuvai svarbu balsuoti už jus. Ne kiekviena šeima turi kompiuterius, kur galima paskaityti Lietuvos sąrašo partijos programą, daugumos kandidatų pasisakymus. Geriausias balsuotojų pritraukimas tai kalba akis į akį su potencialiu… Skaityti daugiau »

Briedis

Pagarba Romui Pakalniui.

hmm..

ir tik tiek žmogus tesugebėjo pasakyti? Neturi idėjų? Tai ko ten veržiasi?

Irena to Hmm

Žmogus pasakė svarbiausią dalyką, kad už programos turi būti sąžiningi žmonės.

Pastabėjimas

Šliužas tas Pakalnis, prie visų valdžių įsitrynęs. Prie sovietų karjerą darė, 25 metų jau viršininkas, ir dar 1966 m.. Dabar vėl nežinia už kokius „nuopelnus” Kultūros paveldo tarybai pirmininkavo, neturėdamas profesijos ir žinių iš tos srities, beje, vienintelis toje taryboje buvo be tinkamo išsilavinimo.

to Lietuvos sąrašo kandidatams

Galite nesijaudinti, abejoju, kad vilniečiai už berečių sąrašą balsuos.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top