Dukters palaidūnės sugrįžimas: Ulbinaitė vėl Grybauskaitės rūmuose

Kaip praneša portalas DELFI.lt, pirmosios instancijos teisme dėl valstybės paslapties paviešinimo išteisinta Daiva Ulbinaitė pirmadienį grįžo vadovauti Prezidentūros Spaudos tarnybai. Tačiau šis teismo sprendimas dar negalutinis – prokuratūra jį gali apskųsti per 20 dienų Vilniaus apygardos teismui.

Buvęs atstovas spaudai Modestas Naudžius, padėkojęs prezidentei „už suteiktą galimybę ir įgytą patirtį“, šalių susitarimu paliko darbą Prezidentūroje.

Tiesos.lt primena, kad ikiteisminį tyrimą dėl galimo valstybės paslapties paviešinimo Generalinė prokuratūra pradėjo 2013-ųjų spalio pabaigoje, kai Valstybės saugumo departamento generalinis direktorius Gediminas Grina pranešė, jog naujienų agentūra BNS paviešino VSD slaptos pažymos dalį apie galimas grėsmes nacionaliniam saugumui – esą Rusija ruošiasi paviešinti D. Grybauskaitę kompromituojančią ar šmeižiančią informaciją.

Generalinės prokuratūros tyrimas nustatė, kad BNS informacijoje apie Rusijos ruošiamas informacines atakas prieš šalies vadovę nebuvo paskelbta visa apimtimi ar pažodžiui perteikiant VSD slaptą raštą.

Valstybinį kaltinimą palaikantis prokuroras Gintas Ivanauskas D. Ulbinaitės teisme yra sakęs, kad D. Ulbinaitė informaciją 2013-ųjų spalio 30-ąją nuo 16.38 iki 16.59 val. perdavė BNS redaktorei Jūratei Damulytei-Semėnienei.

D. Ulbinaitė buvo apklausta uždarame teismo posėdyje ir prokuroro pateiktų kaltinimų ji nepripažino.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Povilas

Dabar D.Grybauskaitė galės drąsiai sakyti, jog teismas išteisino D.Ulbinaitę ir formaliai bus teisi.
Formaliai…

Irena

Čia gi tik pirmos pakopos teismas. Prokuratūra turi teisę skųsti teismo sprendimą. Bet ar skųs po to, kai Grybauskaitė pati išsprendė bylą?
Kur kitur dėl tokio prezidentės poelgio kiltų didelis triukšmas. O lietuvias nors kuolą ant galvos tašyk.

Najo

savų neišduodam

Vilnietė

Kam iš viso reikalingi teismai ir prokuratūra? Juk ulbinaitė pasakė, kad nesvarbu kokius kitus sprandimus priims prokuratūra ir teismas, jai viskas aišku – ji nekalta. Įsidėmėkit, kad pas mus yra ypatinga demokratija, niekur(net Rusijoje) tokios nėra. Čia viską sprendžia ulbinaitės.

Beta

Daliutei reikia Ulbinaitės. Visa kita- padorumas, Konstitucija, priesaika- nesvarbu.

Tokia nešvari

dvasinė politika yra savižudybių Lietuvoje pamatas.

NESMERKIM

jų …….

Prajuokino

Antraste.

Jurgis

Toks skubotas prezidentės sprendimas yra tiesioginis kišimasis į prokuratūros ir teismų darbus: sakykit, koks kamikadzė prokuroras tokį teismo sprendimą skųs?… ar koks teismas išdrįs priimti kitokį sprendimą, nei tas, kuriuo taip apsidžiaugė toji, nuo kurios priklauso jų tolimesnė karjera?…

Trupmenas

Tuščias reikalas ką nors kalbėti. Visiškas moralinis užribis.

dekingas ziurovas

Lietuvoje sovietmeciu buvo garsus Panevezyje Miltinio teatras.Siuolaikineje Lietuvoje sia terpe uzeme prezidentura su savo rezisiere Grybauskaite.Cia pastoviai vyksta ivairus spektakliai.Lietuvos ziurovams kad nenuobodziautu,rezisuojamos tai komedijos tai tragedijos priklausomai nuo metu laiko ir menulio faziu.Kadangi spektakliai nemokami,ziurovai patenkinti ilgai aptarineja aktoriu vaidyba.Taciau kad nebutu uzmirstas rezisierius ir vel turi kazka naujo sukurti.Lauksime nauju spektakliu.

Dzūkija

Spektaklis”Vergams vergų DALIA” tesiasi…Visus sveikinu…Ypač tuos,kurie balsavot…

pensininkas

Gal meilužės sugrįžimas?

galėtų KT patvirtinti

galėtų tą nuostatą – kad valdžios iškrypėlių veiksmai visada teisėti – ir KT patvirtinti.
Nors nebūtina – nėra tokios jėgos Lietuvoje, kuri būtų nepavaldi iškrypėliams.

Lauksime pakelimo -

pirmosios instancijos teismo teisejams uz ulbinaites isteisinima jie pateks i JE patiketiniu sarasa. O Gintas Ivanauskas pateks i kitoki- nepatikimu, bet Tautos gerbtinu.Kas svarbiau – laikinoji JE ar amzinoji Tauta?! Kuo greiciau salin grybe- tai musu Tautos nelaime ir todel Tata niekada negaus Laisves premijos – jis tiesiog ja supurvino.

gudi giria

Izulumas tampa norma.Lietuvos seima Valdo mizniu paradas.

Tadas

Kaip moko prezidentūros mergaitės,taip elgiasi ir Švėkšnos mergaitės.

Jonas

O kada Grina praneš, jog Ulbinaitei ir vėl leista dirbti su slapta info?

Išvada

Niekas nenutekino „slaptos” informacijos:) Byla baigta. Dėl Snoro irgi niekas nenutekino. Kaip Lietuvoje paprasta tirti bylas.

Išvada

Ar dar nejaučiate, kad gyvulių ūkyje yra nesvarbi veršių nuomonė. Net neiškentė, kol pačių valdomai prokuratūrai sueis apskundimo terminas. O gal čia noras parodyti, kas yra šios ES užkampės šeimininkas.

Rupūs miltai!!!!

Lietuvoje, Trakuose,šiuo metu vyksta Davoso lygio konferencija, o šiame Tiesos portale apie tai nei žodžio? Vis murkdomasi toj pačioj kgb sūnelio iškeltoj versijoj apie „valstybės paslapčių išdavimą”. tik neaišku, kurios valstybės tos „paslaptys” buvo. Štai konferencijos dalyvis iš JAV J. Bugajskis taip pat nemato jokios Vakarų bendradarbiavimo su Rusija naudos ir atvirai pritaria Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės nuomonei, kuri Rusiją yra pavadinusi teroristine valstybe. „Ji yra absolučiai teisi ir yra pakankamai drąsi prieiti prie mikrofono ir pasakyti tai garsiai Labai daug žmonių taip mąsto, bet nieko nesako. Žaviuosi tais, kurie sako tai, ką galvoja.” (cit. delfi) Yra nemažai liudijimų, kad Rusija finansuoja pasaulinį terorizmą, pradedant Hamas ir baigiant Kubos teroristais. „Jeigu sugrįšime į 7-ąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį, tuomet Rusija rėmė… Skaityti daugiau »

>>išvada

aahaa.. vadinasi „spiečius” – tai Snoro mafijos sukčių gynėjai?

tai štai kodėl jie spiečiasi tik po straipsniais apie prezidentę!

pensininkui

na, nepdoru apie kitus spręsti vien pagal savo sugedimo lygį, pensininke.

ha ha >  "lauksim pakėlimo"

jei esi iš „sukčių tautos”, tai tau išties nelaimė. Užjaučiu.
:)) :)) :))
ha ha ha

to Jonas

tada kai bus išsiaiškinta, kas „netyčia” pakišo tuos dokumentus Ulbinaitei ant stalo, kuomet jos nebuvo, atšviestus su užlenktais kampais taip, kad nesimatytų grafa „slaptai”,

to>>išvada

kažko labai išsivadėjusi „išvada”, visiška dvasna tiesiog : nurodyk konkrečius faktus ir įrodymus, kur Spiečius propaguoja melą, prisitaikėliškumą, „šlovina” bet kokios rūšies mafijines struktūras, korupciją

asi

seksas su laiminga pabaiga…

visiškai slaptai

1999 metų spalio 14 dieną į Lietuvą atvyko dirbti naujasis Rusijos ambasadorius J.Zubakovas. Ar tai atsitiktinis Maskvos sprendimas? Naujasis ambasadorius – kadrinis KGB karininkas, turintis mažiausiai 30 metų darbo stažą slaptosiose tarnybose. Šis žmogus 1996-aisiais, kai tapo Rusijos užsienio reikalų ministro pavaduotoju, sugebėjo gana greitai sustiprinti Rusijos žvalgų pajėgas daugelyje užsienio valstybių. O dabar jis – Vilniuje. . Kodėl Rusija į Lietuvą siunčia aukštos kvalifikacijos, itin prityrusį specialiųjų tarnybų darbuotoją? Galimi keli variantai. Visų pirma, Rusija pastebimai susilpnėjo, kai į Vakarus pabėgo buvęs KGB archyvo Maskvoje darbuotojas V.Mitrochinas ir atskleidė keletą paslapčių. Vakarams perduoti dokumentai akivaizdžiai įrodė, kad Rusija informatorių turėjo visame pasaulyje. Ne tik konservatyviojoje Didžiojoje Britanijoje, ne tik tarp Italijos komunistų. KGB ir GRU šnipų, pasirodo, būta net… Skaityti daugiau »

lezbis

MEILE nugali viska!!!

visiškai atvirai

„vyyysiškai slaptai” yra vyyysiškai progrybauckinis portalėlis.
Kas antrame to portalo straipsnyje liaupsės Poniai Gr.
Niekuo nesiskiria nuo gorienės KK.
Toks pat mėšlas.
Adminas galėtų prašluoti komentarų skiltį po šiuo straipsniu.
Mums propagandinių brukalų nereikia.

Juozapas

Mačiau tokią pikantišką info. Narsioni panelė Čiulbinaitė prieš tapdama Muravjovkos rūmų spaudos atstove, žinote kam dirbo? Oooo-o-o-o… Yra tokia Raganos ir Kalakuūūūtų parcija. Raganos , na tos kuri jau nebepaskrenda įsteigta „Leu-leudies parcija” (kur su Jedinaja Rassieja” pasirašę amžino bendradarbiavimo sutartį. Tai va, Raganos dešinioji ranka ir finansuotojas (tiksliau per jo iškabą ru pinigai atalekia) -vansi, tas finilantropas mecenatas Yra Kapsuko trašų ir kalakuūūūtų fabrikų savininkas. Čia dar ne viskas. Tas Kalakuūūūtas yra Rassiejos garbės konsulas. Šalia jo ofiso buildingo ant stiebo vidurį Marijampolės plaikstosi ordos vėliava. Vienžo -patikimas kadras. Tai štai -p. Čiulbinaitė prieš ateidamą į muravjovkę …dirbo ponui Kalakuūūūtui, kuris savo ruožtu sako, įdarbina tik labai patikimus savo firmose. Tai dabar man pasakykite – ar čia musyse prezidentūra,… Skaityti daugiau »

kas paneigs

ir kas paneigs, kad blogomis mergaitėmis neapsimoka būti?

Pranis

Vadinas ta kalakutaitė kiek vertesnė negu maniau. Nejau vien dėl uodegos?

lizdeika

kaip senas antitarybinis elementas esu matęs daug tokių paukščių.
štai tarkim pelėda -skrenda be garso, mato tamsoj ir kaip koks vaska slušajet da jest. pelėdą pamatyt sunkiau nei kalakutaitę, bet pelėdos tikrai egzistuoja -jokia propaganda to nepaneigs.

Povilas

Puikus šūvis, Juozapai.
Tiesiai į dešimtuką!
Ar nebūsi tik nutekinęs valstybinę paslaptį?
🙂

Juozapas---Povilui

info apie tą paslaptį nesunkiai galima rasti internete, bet aš turiu ir savo šaltinių.
nemažai žinau apie kalakūūūtą.
parsidavęs kaip reta.
įkliuvo per mergas.
na, žinai ruskyne varant biznius lengva paslyst ant pametėtos fsb banao žievės jeigu birkos nulaikyt nemoki.
dabar šuldubuldinas jau įklimpęs iki ausų.
o kadrams jis visada buvo labai reiklus.
svetimų neikada nepriseisdavo.
čiulbinaitė šiaip sau paprastai pas kalakūūūtą nebūtų vietelės gavusi.
„kažkas” rekomendavo…

Moteriškai

Kaip joms nesarmata…

Povilas - Juosapui

Kai vėl nuspręsi pagarsinti panašią „valstybinę paslaptį”, pridėk nuorodą į legalų šaltinį.
Toks komentaras šitoje pliurpalų jūroje išsiskirs bei pakils į rimtesnį lygį.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top