E. Eigirdas: D. Grybauskaitė neturėtų diskutuoti su tokiais veikėjais kaip N. Puteikis

Buvęs verslininko Jurijaus Borisovo, Rusijos bendrovių „Almax“ ir „Niccolo M“ bendražygis, žurnalo „Valstybė“ leidėjas Eduardas Eigirdas pasipiktino tuo, kad perrinkimo siekiančiai prezidentei Daliai Grybauskaitei gali tekti dalyvauti debatuose su kitais šešiais kandidatais į prezidentus.

„Tokiuose debatuose, kuriuose prezidentė vienintelė atsakinga už tai, kas buvo realizuojama, nes ji yra einanti pareigas, o kiti šeši ateina vaizduodami, kad jie yra neatsakingi ir dėl to geresni, susidaro įspūdis, kad šeši prieš vieną yra. Šioje situacijoje prieš pirmą rinkimų turą tokie debatai prezidentei iš tikrųjų yra nenaudingi. Akivaizdu, kad oponentai stengiasi įvairiais būdais įstumti prezidentę, kad ji būtinai dalyvautų ir klausytųsi tokių veikėjų kaip Naglis Puteikis“, – vakar, trečiadienį, „Žinių radijo“ laidoje „Aktualioji valanda“ sakė ponas E. Eigirdas. Pasak jo, tokie debatai būtų panašūs į turgų, nes Naglis Puteikis ar kitas „veikėjas“ galėtų „primesti savo dienotvarkę rinkimuose“.

E. Eigirdo įsitikinimu, debatai galėtų vykti tik tarp iš anksto atrinktų, debatuoti vertų kandidatų. „Neatsimenu debatų, kuriuose JAV prezidentas B. Obama būtų dalyvavęs su šešiais kandidatais į prezidentus. Tokių debatų paprasčiausiai nebuvo. Tokie debatai man primintų turgų. Realistiški ir rimti debatai turėtų būti tarp tų kandidatų, kurie turi didžiausią paramą ir didžiausią galimybę, nes kitaip koks populistas ar dėmesio ištroškęs veikėjas gali primesti savo dienotvarkę rinkimuose“.

Kas yra parengęs dabartinę „rinkimų darbotvarkę“, kurios pakeisti niekas neturi teisės, ponas E. Eigirdas nepaaiškino.

Visą laidos „Aktualioji valanda“ įrašą klausykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
70 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ZEMAS LYGIS

NUSTEBAU, KAD PONAS EIGIRDAS TOKIO ZEMO LYGIO, KAZKO ZMOGUS NESUPRANTA….

nuomone

diskutuoti grybauskaitei nebereikia, nes Naglis Puteikis jau prezidentas.

Skaitytoja

Vargšeli Eigirdai, jau pasiekei tokį lygį, kad nesupranti, jog atrodai kaip šlykštus liokajus, už kapeikas lojantis pagal šeimininko nurodymus. Ar Almaxse taip išmokė? Nabagėli, senatvėje neišsitiesi, tik keturiom roposi.

kad Eigirdas

asilas, man aisku. Jam suprantama ne. Bliaus toliau nezinodamas.

nuomone

Dvasios ubagas.

Tokio

lygio koks yra N Puteikis bus mūsų renkamas kaip Lietuvos žmonių vilties -Prezidentas.Kito lygio ačiū gal nereikia:)

Nesupratau

Kodėl VSD siunčia Grybauskaitei į pagalbą buvusią Rusijos agentūrą? Nesolidu.

arturas

sunys loja -karavanui tai ne kliutis

Reikia nekreipti dėmesio

Kaip koks veikėjas pradeda mus lyginti su Amerika, tai aiški nuoroda – kuom jis mus laiko. Todėl su tokiu žmogumi negali būti jokių diskusijų, paprasčiausiai tai tuščia vieta.

Dags

na su sito zurnalo redaktoriumi viskas aisku-vien praeities darbotvarkiu pavadinimai ka reiskia????ogi tik viena-sujudo visi kgbistai ir dergia visus kaip tik gali-ko gi ne Breznevo Anukai?????

Klausimas

o pats koks veikėjas esi? Prisimenu kaip liaupsinai Borisovo ir pakso išsidirbin4jimua, o dabar staiga atsivertė į konservus.Jo negalima leisti į jokias televizines laidas, nes sukelia didžiausią chaosą ir tik vienas kalba pertraukdamas kitus

suomis

Man tai išvis keista, kad tokio glušiaus, kaip Eigirdas nuomonė, kažką turi dominti?

Kaip paaiškinti durniui,

kad jis durnas. Paprastai pasakysi nepatikės.

TOKS "VEIKĖJAS"

Kaip E.Eigirdas neturi teisės menkinti KANDIDATO į prezidentus N. PUTEIKIO….
Per žemas lygis.

Vae

Muilo pramone greit bankrutuos, jei bus daugiau eigirduku, nes jiems nereikia muilo, jie ir taip gerai lando, be muilo i …..Cia mano nuomone.

irena

atrodo, ponas E.Eigirdas šį kartą persistengė.Šitaip nepasitikėti savo mylimos Prezidentės gebėjimu diskutuoti!!!O jeigu lovį sumažins,arba visai atims,kas tada?

Baimės

akys didelės, tai gal tikrai „prieš Puteikį nepapūsi”……

Chi chi chi

Baimės pilnos KELNĖS.

Mano logika

Dabartine prezidente vykdydama savo pareigas per visa kadencija parode savo paziuras, isitikinimus, t. y. pademostravo savo sugebejimus. Jeigu dirbo gerai – zmones ir isrinks, jei ne – tai ne. O kiti kandidatai is tiesu turi destyti savo planus,kaip ruosiasi vykdyti prezidento pareigas. Zinoma, galetu buti ir bendru debatu, bet manau, kad nelabai kaip pasirodytu musu prezidente.

Jooo

Dalios subinė plati,visą lovį užsės viena bulka.

Nu ką?

Balsuosime už tuos kurie NEBIJO debatų.
O už tą ,kuri myli vaikus,tegul balsuoja vaikai.

Tik uz Puteiki

ne tam sisteminiam valdininkeliui nurodineti, su kuo turi diskutuoti kandidatai i prezidentus. Normaliu debatu nori ir reikalauja TAUTA.

Dar vienas

Musmėrės subinlaižis.Ir tuo viskas pasakyta.

Pritariu

Žinoma,kad prezidentei nereikia diskutuoti su Puteikiu.Nes bus sudirbta.

ruta

Va , kur tikras klapciukas ir prisitaikelis , na ka noreti ir zmona is to duona valgo , kaip sakant seimos ranga slovinant prezidente , nors slovinti visiskai nera uz ka . Ir jie tai puikiai supranta , todel ir bijo debatu . Tai kas turetu atsakyti , jei ne valstybes vadovas uz Lietuvos pirmavima ES pagal korupcija , Puskinas ?Kas atsakys , kad pirmaujame pagal savizudybiu skaiciu , Putinas ? Ar ne vadovo pareiga rupintis Tauta ? Emigracija vis nesustoja , nes neimanuoma Lietuvoje eiliniam pilieciui gauti normaliai apmokama darba . Nesame sutike / gal jie Marse gyvena ?/ nei vieno Lietuvos piliecio , kuris balsuotu uz partskolos funkcioniere , nei vieno ! Panele Grybauskaite pati didziause demagoge ir… Skaityti daugiau »

EVALDAS

Jei JOS EKSCELECIJA ir JOS SKATINAMA VYRIAUSYBĖ nutrauktų finansinius srautus,ekscelencijos tarnų Eigirdo ir Šindeikio žurnalai išsilaikytų iki trijų mėnesių

Pritariu

Nagliui Puteikiui būtų negarbinga eiti į diskusijas su šia panele.Per daug negražus šleifas velkasi paskui ją.

nuomone

o as manau kad si panele neis i debstus ir su vienu kandidatu.Man asmeniskai geda,kad tokia turim prezidente.As uz ja nebalsavau ir dziaugiuosi savo izvalgumu.Is kur pas mus tiek padlaizunu ?Junas,o jau sugedes

geda peleda

mano nuomone, i jokius debatus grybauskaite neis, nes ji kaip stankunaite- jei tik koks nesurezisuotas klausimelis pasitaikytu, iskart nusisneketu arba susimautu. Per daug buka dalyvauti debatuose. Na nebent su bufetava rastu bendra diskusija.

manau

Puteikiui butu per zema su marionetine komuniste dalyvauti debatuose.
Bet jeigu sudalyvautu tai rauduona dalia visa paraudonetu…..

o mes visi

vistiek balsuosim uz Puteiki.
Svarbiausia jis nepavestu kaip drasos kelio dabartiniai seimunai..

To nepavestu kaip drasos kelio

Kas tave kur pavedė ir nuvedė? Neskleisk erezijų, nežinai kiek jų yra seime ir ką jie gali padaryti, tą daro. Jų mažuma. Pažiūrėk kaip balsuoja seime šie seimūnai. Aš neturiu nei mažiausio priekaišto. Turi pretenzijų išdėstyk, o ne bliauk veršio balsu…

Tai kaip čia bus?

Ar tikrai Grybauskaitę dabar slėps nuo žmonių kaip Stankūnaitę? Vien tik Lavastė lryte skelbs, ką Grybauskaitė pasakė, su kuo sausainius kepė.

Hmm

Siaubas,kaip nieksiska is prezidentes puses!

joooo

xaxax kaip juokina visokie eigirdai…bet ju tukstanciai lieuvoj..jie kaip tarakonai veisiasi noredamo gerai gyventi…bet ka pasakytu ir t.t. nu ir nepavydziu lietuvoj likusiems.Nu jei dar Puteikio neissirinks ,tai dar gales toliau runkeliais buti.

to geda peleda

Tai jau ne vienas komentatorius rase ,kad ji i stankunaite uznesa…kad nemoka kalbeti..o jei kas uklaustu apie Garliavos mergaite ,tai manau isvis butu ragas.

enkavėdukų viauksėjimai

Grybauskaitei reikia užsidaryti CŽV kalėjime iki rinkimų ir nieko neprisileisti per patrankos šūvį. Vietoj jos skalys ištikimi skalikai eigirdai, šindeikiai, masiuliai, dėdulės ir kiti Burokevičiaus – Grybauskaitės – Jarmalavičiaus klikos išsiilgę judokratai.

estrelinis balčytis

Kokia idijotiška Estrelos iškrypimų palaikytojo Balčyčio reklama per TV: bukas premjeras ĮSAKINĖJA tautai, kad tauta TURI BALSUOTI už Balčytį, kad jis mokės tvarkyti europinius pinigus. Kaip tvarkyti europinigus Balčytis išmokė ir savo sūnelį…NEPAMIRŠOM…Balčyti, lysk po Estrelos padurkais ir nesirodyk Lietuvoje.

Ar neaišku?

Tik Naglis Puteikis nebijo tiesai pažiūrėti į akis ir garbingai laikytis duoto pažado. Jis tai įrodė savo darbais ir veikla. Tik toks žmogus gali būti Lietuvos prezidentu.

Canada

Eina sau. Del tokio subinlaizio turetu buti geda paciai Gryb auskaitei.

F.Dostojevskij

Tau visai nereikės nieko daryti. Tu net nesirodysi. Jis yra, bet jis slapstosi. O gal net galėsim tave ir parodyti kokį kartą kitą. Ir tada nueis per Rusiją: matėm, matėm… (Velniai)

is JAV - Branguti,

Obama dalyvavo debatuose ne tik su Rommney, bet iki finalo, dalyvavo ir su Hilary Clinton ir kt. kandidatais. Todel neskiesk, nes negyveni JAV, o as stebiu visus debatus, kai juos veda ypac politiskai ispruse ir mandagus zurnalistai. Kai buvo prez. Bush’o rinkimai, debatuose dalyvavo irgi 6 kandidatai. Todel neskiesk be reeikalo, nedrebink kinku del JE ir nesumenkink jos- negi taip nepasitiki, o gal bijai del savo kailio ir zurnalo ,,Valstybe” islaikymo – ko gero, gerai patepa. Be to, prezidento kede nera paveldima ir jei Naglis Puteikis bus protingesnis uz JE- tai cia jau LEMTIS!!! Ale, kaip gali tokio riboto protelio zmogus leisti tokiu pavadinimu VALSTYBE zurnala?! Nustebinti!

Ale

„… kad ji būtinai dalyvautų ir klausytųsi tokių veikėjų kaip Naglis Puteikis“…, – nesuprantama, kodėl išskiriamas Puteikis, kokios jo nuodėmės šaliai? Biografijoje jų neradau, ten atskleista jo nuosekli pozicija tarnauti Tėvynei. Kodėl nederėtų, kodėl tai žemintų jos eks.? KEISTA demagogija.

Anikė

Kai kelis metus ponia daug žadėjusi ant „laurų ilsėjosi” po rinkimų,šalis nugrimzdo į skolų liūną.Įdomu,kodėl didžioji ekonomistė pinigų nesiskolino iš
mūsų(su 10 procentų palūkanom),daugelis būtų padėję ir praturtėję.Deja,ponia
padėjo Amerikos ir Švedijos bankams praturtėti ir mus visus apiplėšti.Dar daug
poniai nepatogių ir nemalonių klausimų gali užduoti drąsus Naglis Puteikis.
Na,o mauro E.toks jau darbas,tarnauti ir atlikti juodus darbus purviasklaidoj.

Mimiras

Puteikio jie nekenčia, nes negali tampyti už virvelių, nei jis ką nors neteisėtai „prichvatizavo”, nei kitaip su klanais susijęs. Protingas, išmintingas ir principingas – blogesnio varianto tiems menkystoms ir žemės kirmėlėms net įsivaizduoti neteko. Va, su Balčyčiu tai būtų Grybauskaitės diskusija: ši skaitytų iš lapelio, o anas linksėtų. Paulauskas dar kažką sumurmėtų…

Taip, taip, taip

Keistas drg. Eigirdo samprotavimas, kaip ir Vaigausko, jog prezidentė turi teisę nedalyvauti debatuose, nes ji bus „užimta”. O Eigirdas tikras padlaižys, gal
buvęs Burokevičiaus mokinys. Kas gali paneigti? Burokevičius ir Jermolavičius gyvi tikriausiai ir diktuoja iš savo landynių. Tad jie nepamiršta ir Dalytės…

laitas

Ko visi pakilot ant kumečio iš žurnaliūgų kumetino,jam taip liepe rašyti sumokejo už tai pinigą jis ir rašo,neskaitau nes jis nupirktas ir be savos nuomones.Naglį jau daug kas pamilo,jeigu taip įvyktu kaip jis kalba,sugrįžtu daug duoneliautojų ypač jaunimo,kaimuose vakarais vasarą pasigirstu dainos.Kad dar daugiau piliečiai jį vertintu ir suprastu,bei per rinkimus balsuotų, butina išsami busimo LR Prezidento biografija,kas buvo tevai, vaikai žmona,tautybe ,kur dirbo,jų partiškumas,išsilavinimas,ar pats priklause um,čest ,sovest.chebrai? Internete žinios apie Naglį l.trumpai.Vyksta daug jo vardu anekdotų iš nežinojimo smulkios Naglio šeimos oro.

Basakojė

Net keista, kaip tas Grybelis bijo debatų… Pasamdyti žurnaliūgos dirba išsijuosę, kad tik užglaistyti tą faktą, kad grybelis bijo klausimų…

kas tas eipirdas?

kas tas eipirdas? ar matėt jį kada šnekantį? va su tokiu eiti į šnekas tikrai net Grybauskaitei nepatarčiau

nujo

gaisrininko dukte bijo debatu.matomai gerai prisidirbus,kad bijo…

70
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top