E. Eigirdas: D. Grybauskaitė neturėtų diskutuoti su tokiais veikėjais kaip N. Puteikis

Buvęs verslininko Jurijaus Borisovo, Rusijos bendrovių „Almax“ ir „Niccolo M“ bendražygis, žurnalo „Valstybė“ leidėjas Eduardas Eigirdas pasipiktino tuo, kad perrinkimo siekiančiai prezidentei Daliai Grybauskaitei gali tekti dalyvauti debatuose su kitais šešiais kandidatais į prezidentus.

„Tokiuose debatuose, kuriuose prezidentė vienintelė atsakinga už tai, kas buvo realizuojama, nes ji yra einanti pareigas, o kiti šeši ateina vaizduodami, kad jie yra neatsakingi ir dėl to geresni, susidaro įspūdis, kad šeši prieš vieną yra. Šioje situacijoje prieš pirmą rinkimų turą tokie debatai prezidentei iš tikrųjų yra nenaudingi. Akivaizdu, kad oponentai stengiasi įvairiais būdais įstumti prezidentę, kad ji būtinai dalyvautų ir klausytųsi tokių veikėjų kaip Naglis Puteikis“, – vakar, trečiadienį, „Žinių radijo“ laidoje „Aktualioji valanda“ sakė ponas E. Eigirdas. Pasak jo, tokie debatai būtų panašūs į turgų, nes Naglis Puteikis ar kitas „veikėjas“ galėtų „primesti savo dienotvarkę rinkimuose“.

E. Eigirdo įsitikinimu, debatai galėtų vykti tik tarp iš anksto atrinktų, debatuoti vertų kandidatų. „Neatsimenu debatų, kuriuose JAV prezidentas B. Obama būtų dalyvavęs su šešiais kandidatais į prezidentus. Tokių debatų paprasčiausiai nebuvo. Tokie debatai man primintų turgų. Realistiški ir rimti debatai turėtų būti tarp tų kandidatų, kurie turi didžiausią paramą ir didžiausią galimybę, nes kitaip koks populistas ar dėmesio ištroškęs veikėjas gali primesti savo dienotvarkę rinkimuose“.

Kas yra parengęs dabartinę „rinkimų darbotvarkę“, kurios pakeisti niekas neturi teisės, ponas E. Eigirdas nepaaiškino.

Visą laidos „Aktualioji valanda“ įrašą klausykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
70 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
70
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top