E. parašais Lietuvos Sąrašas ir N. Puteikis lenkia A. Zuoką, bet pralaimi R. Šimašiui (papildyta)

Kad Lietuvos Sąrašas ir Naglis Puteikis galėtų dalyvauti Vilniaus savivaldos rinkimuose, jiems reikia iki sausio 20 dienos surinkti mažiausiai 1 700 Vilniaus miestiečių parašų.

Vos pradėjęs rinkti elektroninius parašus už kandidatą į Vilniaus merus Naglį Puteikį ir į miesto tarybą siūlomą savo komandą, Lietuvos Sąrašas sekmadienį turėjo 75 parašus.

Šiuo metu, jis jau turi 149 balsus ir lenkia dabartinio Vilniaus mero Artūro Zuoko vadovaujamą Lietuvos laisvės sąjungą, surinkusią 95 parašus. Tačiau pralaimi Liberalų sąjūdžiui ir Remigijui Šimašiui, turintiems 234 parašus, keliomis dienomis anksčiau parašus rinkti pradėjusiai Tėvynės sąjungai (301 parašas) ir Socialdemokratų partijai (206 parašai).

Jau beveik mėnesį elektroninius parašus renkanti Žaliųjų partija turi 107 parašus, o Tautininkų sąjunga – 76 parašus.

Primename, kad e. balsu galite paremti taip:

1. Atsiverskite Elektroninius valdžios vartus šiuo adresu: aikis.vrk.lt

2. Nuspaudę nuorodą Bankas, pasirinkite savo banką ir prisijunkite.

3. Tada vėl spauskite nuorodą Elektroniniai valdžios vartai.

4. Atsivers langas Kandidatų sąrašo arba kandidato parėmimas elektroniniu būdu – jo apačioje nuspauskite nuorodą Patvirtinti.

5. Nuspaudę aktyvią nuorodą Paremti savo savivaldybės kandidatų sąrašą arba kandidatą savivaldybių tarybų rinkimuose prie nuorodos puslapio apačioje Politinė partija „Lietuvos sąrašas“ (sąrašas, meras) pažymėkite varnele skiltį Remiu ir nuspauskite Paremti.

6. Svarbu: prieš išeidami iš puslapio būtinai paspauskite nuorodą Patvirtinti priėmimą, esančią puslapio apačioje.

Primename, kad Lietuvos Sąrašo ir Naglio Puteikio kandidatavimą Vilniuje elektroniniu parašu gali paremti tik Vilniaus mieste gyvenamąją vietą deklaravę žmonės.

Be to, galima pasirašyti tik vieną kartą – arba elektroniniu būdu, arba specialiuose parašų rinkimo lapuose.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
37 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kam

o kam tie parašai reikalingi? yra kandidatai, už juos ir balsuosime. čia gi ne parašų rinkimas kad referendumą organizuoti. koks tikslas rinkti tuos parašus?

parašų reikia

tik surinkus 1700 vilniečių paramą išreiškiančių parašų partija arba visuomeninis komitetas gali dalyvauti rinkimuose.
Tad nesurinkusi nustatyto skaičiaus parašų, Lietuvos Sąrašo partija, iškėlusi Naglį Puteikį kandidatu į Vilniaus m. merus, neturi teisės dalyvauti rinkimuose.
Pasirašyti elektroni9niun būdu paprasta, jei turite naudojatės e-bankininkyste. Kitame Tiesos tekste skelbiama, kaip ir kur galima pasirašyti ranka. Svarbu turėti asmens dokumento, nes reikia nurodyti jo numerį.

kam

aišku. gerai. o kodėl straipsnyje nėra paprastos informacijos IKI KADA reikia suspėti tuos parašus surinkti?

pensininkas

Ir, berods, tuos 1700 parašų reikia surinkti iki sausio 20 d. Kas geriau žino, patikslinkite.

Arnas

Parašus reikia rinkti tam, kad kandidatų į miesto tarybą sąrašas ir jų iškeltas kandidatas į mero postą turėtų teisę dalyvauti savivaldybių rinkimuose. Tokias taisykles nustatė VRK. Vilniuje kandidatams iki sausio 20 d. reikia surinkti 1700 parašų.
Lietuvos sąrašas paskutiniais duomenimis yra surinkęs 82 e.parašus. LiS 130, o Zuoko Laisvės sąjunga-66 e. parašus. Socdemai, kurie renka jau seniausiai- nuo gruodžio 31 d. yra surinkę 193 e.parašus.
Nežinau kaip, bet Lietuvos sąrašui tempus reikia didinti. Laiko tikrai yra nedaug. Bet ir kiti sąrašai kažkokių super rezultatų e.rėmime nėra pasiekę. Gal kiek geriau parašus sekasi rinkti TS-LKD -per 5 dienas surinkta 241 e.parašas.

juk

dar ne rinkimai nereikia pirmauti. Niekas cia elektroniskai nepuola balsuoti palaukim debatu , manome tauta savo klaida praleista sansa pataisys

jukui

Tau gi tik ką aiškino -jeigu iki sausio 20-os nebus surinkta 1700parašų, nebus jokio dalyvavimo rinkimuose. Aišku?

Letas Palmaitis

Jei Puteikis pralaimi asmeniui, iš paskos kontroliavusiam „vitamino C” veikimą, ko vertas visas cirkas? Arba: ko verti rinkėjai, o tuomet ir Puteikio dalyvavimas cirke?

Canada

A cia pas jumi Lietuva greito interneto salis? A cia premjeras Kubilius budavojo e. valdzia? Didziausios partijos neturi nei 300 parasu? A Vilniaus zmones baruose geria?

Gudi giria

Cia demokratiskiausiai vrk signalas,kas turi laimeti.Globalistu pasakyta,kur reike per jega,o jeigu reike klastoti,o jei kritiska ir I ragus vanoti,bet demokratija,turi eiti I prieki su visais liucifieriaus isakymais.Jeigu ka praleis,tai,tik pasedeti ir dar kaltais padarys,kad trugdo diegti demokratija,butu gerai,kad as suklysciau.

Tai kad

tas Putis Nagleikis yra naglas violetinis kedopedas, tai gali už jį balsuoti?

Grafikas Iš VRK tinklapio

2015 01 19
Paskutinė diena partijoms, rinkimų komitetams, asmeniui, išsikėlusiam kandidatu į savivaldybės tarybos narius-merus rinkti parašus.
http://www.vrk.lt/2015-savivaldybiu-tarybu

muitininkas

ačiū, kad paaiškinote kaip, einu paremsiu Šimašių, kad tik šita populistinė utėlė mieste nesitrintų

klausimas

Ar tas Šimašius, kuris paskutinis matė Ūsą važiuojantį keturračiu?

to gudi giria

Ir vėl kalta VRK.Jei nepateks Puteikis,tai bus kalta VRK.Che-che

Stasys

Taip, tas pats, nes tada rodė tą patį veidą per televizorių.

Klausimas

Ar ne Vilniaus gyventojas gali pasirašyti už Vilniaus kandidatus?

Zinoma,

kad negali.

Vilniuje su LS- puiku, o Kaune    su ,, K. plius P

.Kaune jau daugelis girdėjome, kad čekiste praminta NVO ,, KJDJ,, vedlė R. Zabielienė iš šio sąrašo kerštaudama vienaasmeniškai išmetė visuomenininką KJDJ tarybos narį J.Baltušį. Maža to, išmetė ir šeštoje vietoje buvusį kitą visuomenininką A. Karčiauską, nes pastarasis gindamas teisingumą išdrįso užstoti J. B. O juk ir taip tas sąrašas buvo pilkas ir nieko bendra su intelektualumu ir principingumu neturintis…

dar

nepamiršom,kaip puteikis atstovavo venckienei.Tad pastangos laimėti rinkimus yra bevaisės.Kas palaiko nusikaltėlių klaną ir dar visus kitus juodina,tai tokiems šansų mažai.Populistų laikai jau praeityje.Matomai puteikis to dar nesuvokia.Ir vėl bus kalta VRK,ir vėl dėl jo nesėkmės bus kalta visa valstybė.Tegul pargabena venckienę.Padarytų gerą darbą.Užsidirbtų sau dividentų.

TO dar

visi pedofilai palaiko Simasiu.

Komentaras pašalintas

Pašalintas su svarstoma tema nesusijęs komentaras.

Ne vilnietis

Vilniečiai, ką jūs darot? Kiek galima rinkti parašus už visokius liberastus, konservus. Šios dvi gaujos jau turėjo būti seniai nurašyti į šukšlyną. Galvokit, jeigu dar turit (atsiprašau) smegenines.

to ne vilnietis

nenuvertink kitaip mąstančių.Negražu.

Pritariu

Jog už konservatorius balsuoja fanatikai kaip ir islamistai ir tikrai avinai…

hmm..

klausiau Šimašiaus interviu per Žinių radiją. Turi konkrečių ir visai neblogų pasiūlymų…
bet…
kilo įtarimas – ar tik jis nepriklauso Petro Austrevičiaus FEDERALISTŲ sąjūdžiui? Nes labai jau rūpinasi užsienio darbininkų įvežimu į Lietuvą. O ir kieno pasiūlymas, kad užsienio darbuotojui būtų mokama ne mažesnė nei 7 000 alga? Tik nebežinau dabar ar tai litais ar eurais. Reiktų tai išsiaiškinti, nes tai būtų didžiulė vietinių diskriminacija.

Skorpe

JUOKINGA 🙂 kad dar yra tikinciu – RINKIMU…juk seniai viskas isrinkta 🙂 NRBVARKIT JAU…ir visuose ateinanciuose rinkimuose – NBVARKIT JAU— siulau atsipusti ir elgtis taip kaip per REFERENDUMA…kada tave okupavo- tu turi teise TYLIAI priesintis, neiti, letai dirbti, stabdyti, kvailinti………….

nekeista

Nekeista, kad pirmauja Šimašius. Pirmas atsirado prie balutėje prigėrusio Ūso. Toks greituolis daugelio atmintyje ir išliko…

Nei

negalima remti nei liberalų sąjūdžio, nei konservatorių.Manau, kad bus dedamos visos pastangos, kad būtų Šimašius išrinktas.Na, tada jau visa valdžia visame gražume vienose rankose.Negi nenujaučiat?

petras

Visi i rinkimus,ir butinai pasirasyti uz Puteiki ,pons laisvosios rinkos darbininkas padejas isparceliuoti Lietuva nepraeis…

Tadas

Žiurkių lenktynės prasidėjo,darykit statymus , tik Guogos lošimo punktuose.Jei rinkimų nelaimėsim,tai nors bapkių parinksim.

O kodėl

nerašot kaip sekasi mūsų Puteikienei ? O tai vis čia tik Puteikis da Puteikis .

Tegul

klaipedieciai raso.

rasa

pilnai pritariu p.Vidutei Marijai

rasa

pritariu komentarui’nekeista’

kodel nerenkami parasai gatvese?

Referendumas laimejo (surinkdamas parasus) tik todel, kad stovejo gatvese, rinko parasus ir taip sviete zmones. Elektronine bankininkyste ne visi naudojasi. Patirtis su sukciais didele, tad pavojus buti apvogtams ne kiek ne mazesnis, todel ir nesinaudojama.

Pritariu

Vilniečiai susiburkite ir rinkite parašus gatvėse

37
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top