Edvardas Čiuldė. Išbraukti Platono žodžiai

Gyvenimas per pastaruosius metus taip sparčiai pakito, kad kalbėjimas apie dvi Lietuvas, pirmąją ir antrąją, jau yra vakarykštės dienos atrajojimas.

Tarkime, Lietuva formaliai išlieka tokios pat kaip anksčiau teritorinės apibrėžties šalimi, Arkadijaus Vinokuro žodžiais tariant, tokio pat dydžio „žemės gabalu“, tačiau čia jau gyvena skirtingų planetų, nutolę vienas nuo kito per šviesmečius žmonės (?), skirtingo tipažo antropomorfiniai padarai. Jie tarpusavyje skiriasi taip radikaliai, kad vienas kito nelaiko žmonėmis.

Šalį valdo žmogėnų iš Konjunktūros planetos mažuma, kuri daugumą dėl anosios polinkio kurti šeimas ir auginti vaikus vadina banda. Tik pirmiesiems čia yra leidžiama dėvėti languotas kojines ir taškuotas sukneles, ryšėti ilgus šalikus ir margas kaklaskares, tapti premjerais, VU rektoriais, savo oro gadinimo paūmėjimus vadinant pažangizmo vulkaniniais prasiveržimais.

Priklausymas Konjunktūros planetai patikrinamas lojalumo „siela ir kūnu“ homoseksualų padermei testu, pradedant siela, bet taip pat atveriant perspektyvas kūno patobulinimui, taip pat ne lojalumo gražiai kaip dieviška muzika lietuvių kalbai išbandymu.

Kas be ko, atsispirti lietuvių kalba, kuri visuotinai yra atpažįstama kaip dangaus mana, ne kiekvienas iš jų galėtų neužsikišęs ausų sieros kamščiais. Todėl čia ypač vertinamas sugebėjimas vardan konjunktūros prisiversti daryti dalykus, kurie yra svetimi darančiojo prigimčiai. Tai ir yra didysis konjunktūrinis virsmas, išvirtimas pro rūšies vartus, svarbiausias konjunktūrininkų kastos atrankos principas. Šiuo požiūriu Konjunktūros planetos kontingentas yra askezės ordinas.

Savo ruožtu dauguma čia priklauso žmonėms iš Platono planetos, kurie ištikti anamnezės bando prisiminti idealiąją sielos būseną, vadinamą Lietuva.

P. S.

Konjunktūros planetos žmogos jau telkia visas pajėgas nuteisti Dievo žodį, puoselėdami planus galiausiai uždrausti Šventąjį Raštą kaip nekomfortabilaus konjunktūrai tekstų rinkinį. Tačiau, kur jie, – dabar pagalvojau, – padės Platoną, dar įžūlesnį gražbyliautoją nei Dievas, dieviškuoju vadinamą filosofą, kuris andai ėmė ir pasakė, kad tie žmonės, kuriuos mes šiandien vadiname homoseksualais, krušasi kaip gyvuliai.

Išbraukiau dabar šiuos Platono žodžius, nes, tiesą sakant, ne Platono reikalas, kas, su kuo ir kaip, ar ne? Be to, Platono požiūris yra nepažangus, atsiradęs dar iki dialektinio materializmo. Taigi išskuskite išbrauktus Platono žodžius dar ir iš atminties, jeigu jie jums gali sukelti netolerancijos konvulsijas, ir užmirškite, ką užmiršote.

Tačiau šiandien, dialektinio materializmo suklestėjimo laikais, čia apdairiai išbraukti žodžiai net nėra įžeidimas, nutaikytas į seksualine mažumas, o greičiau yra savotiškas šaukinys, prasilenkiančių katakombose žmonių daugumos ištariamas kaip tarpusavio atpažinimo ženklas, kad jie nepriklauso Konjunktūros planetos gaujai. Ir tik labai retomis akimirkomis, kai konjunktūros gauja mus visiškai užknisa, pradėjusi gyvulišką lietuvybės niekinimo kampaniją, mes šiuos žodžius prisimename be kupiūrų ir cituojame kaip didingosios klasikos palikimą…

SONETAS APIE SUGRĮŽIMĄ Į TĖVYNĘ

išlikusiu būriu jau išsikvėpę mes priėjom tiltą

kur net gamta mus pasitiko išsigandusi nutilus

tik niekas nesiryžo pirmas žengti

nors rytas drumstės ugnimi paženklintas

nežinomos architektūros prasikišęs tiltas

taip nepritapęs čia į nuotaiką kraštovaizdžio netilpęs

sukriošusios jo sijos ir į sietuvę nugrimzdus atrama

galbūt dar menanti ankstesnį laiką nei romėnų

dangorykštės toks nimbas susipynęs

užžėlęs tiltas į krantus tėvynės

laukai derlingi ten ir rambios karvės atrajoja

vaizdelis užsilikęs dar nuo rojaus

išlaisvinti laukai tėvynės platūs

nuo Lietuvos ir kalbančių lietuviškai – net iki turgaus halės

kur pamaitins mus ir žaizdas nuplaus

jau svetimšalės kalės

……………………………………………………………….

tik niekas nesiryžta pirmas žengti

nors rytas drumsčias ugnimi paženklintas

5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

..patiko…atrajojancios rammmmbios karves….kazkaip jums gerai sekasi karvizmo tema,p.Edvardai…bais geras simbolis tos karooovos…..cia susitalpina ir bukos cmil,arkles/karvese,xa/ ir visa visa liewuwiska antizmogija.Sutelpa ir durni,tuopi rinkejai,guzuotom kaktom/ir gaktom/…lipantys ir lipantys ant greblio rinkimuose,kaip i Uzburta Kalna..kazkokia klaiki fantasmagorija ant puvancios liewawos,kaip Felinio filme ar Karaliuj Ube……stai,kas dejosi ant liewawos anno/anus/ 2023…..nebe Ubas,o Karalius Uzas.

blue yellow zov marinie

p.s. vakar ziurejau op tv ir Kliveckos vertinimus apie lenzbletkeriu trioba Vasaros7…..beprotnamio tema broilieeeriaus biografijoj darosi vis ryskesne….nujauciu,savo kenkejiska egzistencija anas baigs durxatoj garantuotai…visi o visi zenklai ta rodo….xa xa xa/o namiecas…zelekDie….atitinka tu iszmogu smegenus/.

blue yellow zov marinie

p.p.s. beje,ar atkreipet demesi /jei ziurejot/…i Mordos m..la…pats didziausias siaubiakas..kaip is Pink Floydu…education….serijiniu budu tame karwoidu fabrike gaminami jaunieji karwiukai be smegenu…ir da karwiski teweliai moka baisius pinigus uz ju atzalu luosinima….beprotybe klesti su didejanciu pagreiciu….ohoho..

edvardas

Filmo nesu matęs, tačiau prisipažinsiu, kad esu bandęs įrodyti teoremą, kad karvelis yra karvės vyras.

https://www.lrt.lt/naujienos/nuomones/3/8039/kodel-banditai-myli-balandzius

blue yellow zov marinie

…perskaiciau su idomumu…..ale tikrai,jums ne tik karvizmas,da ir karvelizmas gvildent ainasi.Kazka bandet uzsimint apie kurwizma mot.gim.butybese…nujauciu,kad sios minties pletote jums irgi,ne ka maziau sektusi.Sekmes banditiniu kurweliu pasvarstymuose./nuo zodzio..sverti/.

Miestų užterštumas

Karveliai,ypač miestų yra labiausiai užsiteršę iš visų kitų paukščių rūšių.Nešioja savyje visokių teršalų,sunkiųjų metalų kaupdami juos plunksnose.Tamsesnės pigmentacijos,plunksnų spalvų karveliai labiau paplitę miestuose, turi daugiau melanino ir yra atsparesnio imuniteto,nei šviesesni karveliai.
Melaninas yra atsakingas už pigmentaciją, ir kuo tamsesnis paukštis (ar žmogus, ar bet kuris kitas gyvūnas), tuo daugiau melanino turi. Melaninas taip pat gerai jungiasi su sunkiaisiais metalais, tokiais kaip švinas ir yra gera priemonė padedanti pašalinti sunkiuosius metalus iš paukščių kūno.Galima sakyti kuo švaresnis miestas tuo baltesni ten paukščiai gyvena.

Iš čia kylama į žvaigždes

Universitetų rektoriai yra ypatingai bjauri padermė. Prisiminus Autistą, iki šiol nupurto.

blue yellow zov marinie

…jie bjaurus ne todel,kad rektoriai,o todel,kad bjaurus…

Prašalietis

Čiuldė straipsnelyje apie savo „genialumą” parašė- „…filosofą(Platoną), kuris andai ėmė ir pasakė, kad tie žmonės, kuriuos mes šiandien vadiname homoseksualais, krušasi kaip gyvuliai…Tačiau šiandien, dialektinio materializmo suklestėjimo laikais, čia apdairiai išbraukti žodžiai net nėra įžeidimas, nutaikytas…” Dar paskaičius Čiuldės „epinio kūrinio”- „laukai derlingi ten ir rambios karvės atrajoja vaizdelis užsilikęs dar nuo rojaus…” Vienintelis kartas kai ir prie didžiausių norų nesurandu konkrečiais argumentais galimo pagrįsti prieštaravimo, į beprasmes blevyzgas po kiekvienu komentaru talpinančio „geltonai mėlyno marinato” pastebėjimą-” atrajojancios rammmmbios karves….kazkaip jums gerai sekasi karvizmo tema,p.Edvardai..” Sunku įsivaizduoti kokią „naudą atneštų Lietuvos valstybei, tautai…”, jei Čiuldė rašytų savo staripsnius Lietuvos žemės ūkio „problematika”.. Su Lietuvoje „suklestėjusiu dialektiniu materializmu” Čiuldė pataikė kaip „pirštu į ši..ną”.. Šiandieniniame lansberginiame durnių laive tarybinių laikų „vakarietiškai pacivilizuoti… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…tuomi kretinarijus sapoznykas bais panasus i savo atitikmeni,tula aktinidiju zinova,buvusi seimo pirminyka pranckieti,pasnekinta apie Gyvuliu uki ir suskelusi monologa apie lt gyvulininkyste……ko is raudonuju daunu noret…….

blue yellow zov marinie

…ka tu,niekingas suuudwabali,anot nemariojo Donelaicio,gali suvokt Ciuldes pamastymuose….kaip taisyt isklaipytus cebatus anas neraso gi.Mesk ta zatieja skaityt jo str. sau naudingu ziniu tu nerasi,nelaimeli.

Prašalietis

Tau -„..patiko…atrajojancios rammmmbios karves….kazkaip jums gerai sekasi karvizmo tema,p.Edvardai…bais geras simbolis tos karooovos…..”..
Lietuvos valstybės, tautos egzistencinio išgyvenimo labui… bazuokis su Čiulde į Lietuvos žemės ūkio problematiką nagrinėjančią specializuotą palatą… Lansberginio durnių laivo „neomarksistai, leftistai…. iš Konjunktūros planetos” žemės ūkio problematiką pradėjo skverbti į lansberginio durnių laivo visų palatų pacientų gyvenimo sferas…, nepriklausomai nuo palatų ir pacientų specializacijos..

blue yellow zov marinie

…lanzberginio durniu laivo sudwabali,tavoji atauga,vadinamoji galva siaubingai perkaito nuo proceso,vadinamu mastymu.Per sunkus tau tokis buvis,regimai,fiziskai to nepakeli.Nieko nepaveiksi,bandyk griebtis savo iprastinio pomegio….seliotke plius pliska.Nusipliskink ir diena kaip ir baigta..

Prašalietis

Tarybinis „humanitare”, -.seliotke plius pliska.Nusipliskink ir diena kaip ir baigta..- yra tau „intelektualiai” labai menka, palyginus su – „..patiko…atrajojancios rammmmbios karves….kazkaip jums gerai sekasi karvizmo tema,p.Edvardai…bais geras simbolis tos karooovos…..”.. Nekompromituok savo „intelektualinio lygio žemės ūkio srityje” p.Čiuldės akyse..

blue yellow zov marinie

…kad tou kur,….taigi tu jau…..nusipliskines,galwijau…daba atrajoooosi savo atraja kiaura diena…….karwiams tai naturalu….ka gi,….karwiauk,karveli…

blue yellow zov marinie

…yra tokios saldaines…..karwainiai vadinasi.

Jie išsikėlė

uždavinį įtikinti žmoniją. kad jos šviesiausi ir doriausi protai iki šiol klydo. o mentaliniai pajacai dabar įves tvarką. Tie pajacai jau buvo ir bandė. Kur jie dabar?

kur kur

ukrainoje vienas

Dronas

Nebijok, kada mauras darbą atliks, tą maurą pastatys prie sienos, tie kurie jį užaugino ir užsiundė. Apie tai, dar 85 metais, JAV kalbėjo pabėges KGB darbuotojas Jurijus Bezmėnovas. Yra vaizdo įrašai, angliškai be abejo. Kartojau ir kartosiu, dauguma medžiagos ir žinių yra neversta nei į Lietuvių, nei į Rusų kalbą, juo labiau kad rusiški vertimai, neretai pasitaiko iškraipyti, galimai sąmoningai.

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Dronas
Tuoj bus

Ar studentai teisūs „dekolonizuodami“ savo mintis nuo Vakarų filosofų?Londono universiteto studentai reikalauja, kad tokios svarbios asmenybės kaip Platonas, Dekartas, Imanuelis Kantas ir Bertrandas Russellas būtų išbraukti iš mokymo programos vien dėl to, kad jie yra baltieji.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4098332/They-Kant-PC-students-demand-white-philosophers-including-Plato-Descartes-dropped-university-syllabus.html

tasai

tasai Platonas aiškiai išdėstęs kuo užsibaigia demokratija. O filosofai tarsi burnas vandens prisipildę – tema tarsi tabu, tarsi nebūtų apie tai Platonas rašęs- įspėjęs? O užsibaigia demokratija žiauriausia vergija. Ar ne todėl štatai paneval visiems bruka demokratiją, kad visus padaryti vergais ir sugrąžinti į vergvaldystinę sistemą? Ar „spangi” filosovai nematantys, kad septynmyliais batais žengiama į techninę-elektroninę vergvaldystę?

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top