Edvardas Čiuldė. Trys kvailiausi Gegužės mėnesio dalykai

Nesu toks protingas, kaip atrodau iš pirmo žvilgsnio, todėl negalėčiau būti proto ekspertu, galiausiai net nežinau kokie yra protingumo kriterijai.

Savo ruožtu kvailumo skalėje greičiausiai užimu vietą kažkur per vidurį, tačiau vieną dalyką žinau tikrai, kad mane labai erzina, veda į pasiutimą kvailesni už mane patį personažai.

Lietuvoje kvailumo pavyzdžių yra gyvas velnias, tačiau siūlyčiau, pernelyg nesismulkinant, bendromis pastangomis išrinkti kiekvieną mėnesį bent tris šio kvailumo čempionato prizininkas.

Gabrieliaus Landsbergio sukelto chaoso, pasiūlius Seimui pasilesti, neįtraukiu į sąrašą, nes yra apžvalgininkų, kurie tyromis akims žiūrėdami sako, kad toks savilikvidacijos raginimas yra labai gudrus konservatorių planas. Galimai išties čia yra kaip tik tas atvejis, kai ir gudri višta kartais išsidilgina užpakalį.

3 vieta. „ Fielman“ optikos salono reklamoje, sukamoje TV kanaluose, prisistatęs vyriškis supažindina su optikos prekėmis, o reklamos pabaigoje, nutaisęs gašlią miniką, merkia akį ir sako „Tik suaugusiems“.

Ar tai reiškia, kad tokie salonai Lietuvoje ne tik prekiauja optikos reikmenimis, bet ir teikia seksualines paslaugas?

Nesu prieš erotines užuominas, tačiau optikos prekių reklamoje tokia neva užuomina nuskamba taip akivaizdžiai ne vietoje ir kvailai, kad ji turėtų masiškai atbaidyti lankytojus ir pirkėjus.

Jeigu jūs klausiate mano nuomonės, patarčiau nesilankyti tokiose įstaigose. Iš reklamos galima susidaryti įspūdį, kad čia tikriausiai yra prievartaujamos moterys, o gal ir vyrai.

2 vieta. Turto vystytojai Vilniaus mieste nupjovė šimtametį ąžuolą.

Nekalbant apie moralės dalykus, tai, be visa ko kito, yra niekam neprilygstančio kvailumo akcija, dėl vaizduotės trūkumo, priminančio invalidumą, nesugebėjus įverti, koks žmonių pasipiktinimas kils po tokio vystytojų kvailumo ir gobšumo padiktuoto poelgio. Kitaip tariant, turto vystytojai tikriausiai baisiai apsiskaičiavo dėl tos priežasties, kad jų vaizduotė yra kaip reta neišsivysčiusi, užbambusi.

Kas dar nežinojo, dabar turi progą sužinoti apie tai, kaip nuoširdžiai žmonės Lietuvoje gina medžius. Paprastai tai daro labai gyvos vaizduotės žmonės, kurie supranta, kad medis pats neapsigins.

Tarkime, skriaudžiamas kokio nors nenaudėlio gyvūnas gali bandyti apsiginti ragais arba nagais, blogiausius atveju – pabėgti į mišką, o medis neturi ne tos paskutinės galimybės pabėgti į mišką.

Kaip išaiškėjo, be vaizduotės tarpininkavimo žmogus nesupranta net tokio akivaizdaus dalyko, kad medis taip pat yra gyvas padaras.

1 vieta. Mėnesio, o gal ir metų, jeigu ne šimtmečio, kvailumo titulas neabejotinai priklauso sutuoktinių porai, viešai pasigyrusiai, kad jie, Lietuvos gyventojai, savo vaikus pradeda mokyti kalbėti iškart 2 kalbomis.

Kaip atrodo bent man, tai yra beveik toks pat nusikaltimas, kaip kiekvieną dieną daužyti savo vaikus su samčiu per galvą, atimant laimingą vaikystę, darant juos pusgalviais, nes antruoju atveju iš vaiko yra atimama galimybė pažinti pasaulį pro gimtosios kalbos atveriamus langus, iš dviem kalbom besimokančiojo kalbėti įvardijamo daikto aplinkoje darant mišrainę.

Kas be ko, susikalbėti su kitataučiais padeda užsienio kalbų žinojimas, tačiau, kaip yra pastebėjęs dar Šv. Augustinas, mąstyti įgalina tik gimtoji kalba.

4.3 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top