Eismas ratu. Antrasis važiavimas

Nijolės Malakauskienės tapatybės pasisavinimo bei parašo suklastojimo byla. Antras ratas.

Atsibudo buvęs generolo Vitalijaus Gailiaus pavaldinys FNTT prie LR VRM direktorius Kęstutis Jucevičius. Jis buvusiam savo viršininkui, o dabar seimo nariui V. Gailiui bei teisybės ieškančiai Nijolei Malakauskienei 2013-02-06 atsiuntė raštą, kuriuo dar kartą paaiškino tai, ką jau seniai buvo aprašiusios vietinės struktūros. Į Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės pirmininkės prašymą, išsiųstą trim adresais – FNTT, Šiaulių VPK bei Prokuratūrai, – ištirti, kas suklastojo jos parašą po skundu dėl Šiaulių senelių savarankiško gyvenimo namų statybos bei įkūrimo ir duoti tos klastotės bei voko kopijas, sureaguota dar vienu ratu aplink problemą, kurios niekas iki šiol neišsprendė.

Dabartinis FNTT galva K.Jucevičius rašo, kad „pagal Nijolės Malakauskienės […] pareiškimą Tarnyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas […]. Ikiteisminį tyrimą Šiaulių apygardos prokuratūra pavedė atlikti Šiaulių apskrities VPK miesto policijos komisariatui, o […] Nijolės Malakauskienės prašymas dėl dokumentų kopijų gavimo persiųstas nagrinėti prokurorui, kuris organizuoja ir kontroliuoja ikiteisminį tyrimą […].“

Dieve, Dieve, kaip visi pluša. Tiria visi. Tačiau rezultatas nulinis, nes iki šiol nė vienas tyrėjas neatsiuntė prašomos klastotės bei voko kopijų ir nė dorai nepaaiškino, kodėl po struktūras tąsomas asmuo, aktyvi Šiaulių visuomenininkė, negali gauti rašto, nuo kurio ši visa velniava, t. y. eismas ratu, prasidėjo. Ką daryti N. Malakauskienei toliau? Gal galėtų patarti anonimas iš Vilniaus Peteliškių gatvės? Bet ir jis „užsiraukė“. O gal tyliai džiaugiasi visiems veiklos įtaisęs? Tačiau šių eilučių autorė – optimistė. Tikiu, kad gaus ponia Nijolė dar vieną „riebų“ ir registruotą struktūrų laišką, kuriame ras jos šeimos gyvenimą sutrikdžiusio rašto kopijas ir bus demaskuoti tų raštų bei komentarų rašytojai. AMEN.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top