Ekspertai: N. Puteikis naudoja čigonų pašto metodą ir yra realus kandidatas į Vilniaus merus

puteikis.lt

Bendrovės „Baltijos tyrimai“ vadovė dr. Rasa Ališauskienė nurodė, kad Naglis Puteikis yra vienas iš realių kandidatų į Vilniaus merus, o viešųjų ryšių specialistas Mykolas Katkus pastebėjo, kad jo rinkimų kampanija veikia netradiciniu, bet veiksmingu čigonų pašto metodu – šis epizodas kiek pagyvino žurnalisto Edmundo Jakilaičio vedamą tiesioginę laidą „Dėmesio centre“, kurią LRT transliavo vasario 3-ios vakarą.

Įpusėjus laidai, žiūrovams galėjo susidaryti klaidingas įspūdis, kad Vilniaus mero rinkimuose dalyvauja tik trys kandidatai, tačiau žinoma sociologė šią iliuziją ryžtingai išsklaidė.

R. Ališauskienė: Na, aš nesutikčiau, kad yra tik trys kandidatai, Vilniuje apylygių šiek tiek daugiau – bent jau penki.

E. Jakilaitis: Ką Jūs pridėtumėt dar: Mykolą Majauską, Naglį Puteikį?..

R. Ališauskienė: Mykolą Majauską, Naglį Puteikį. Nors Puteikis vėliausiai įsijungė, apie jį mažiausiai informacijos, kampanijos – gal aš kažką praleidau – nemačiau, gal jūs daugiau pastebėjot?

M. Katkus: Yra straipsnis „Delfyje“, kur ponas Puteikis klausia pono Zuoko įvairių klausimų. (Minimas straipsnis „Apie nužmogėjimą: laiškas Vilniaus merui A. Zuokui“, – red. past.)

R. Ališauskienė: Na taip, bet, sakykim, kažkokios platesnės, platesnei auditorijai…

M. Katkus: Ponas Puteikis nedarė rinkimų kampanijos ir prezidento rinkimuose. Jis rinkimų kampaniją daro čigonų pašto metodu, kaip kartą yra išsireiškęs ponas Uspaskichas. Tas čigonų paštas veikia panaudojant tinklaveiką, panaudojant žmones, religines bendruomenes, intelektualus. Tai, kaip pasirodo, visai neblogai veikia.

Visą laidą galite pažiūrėti ČIA.

Epizodas apie Naglį Puteikį prasideda 10 min. 19 s.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
sąžiningas - tai čigonas?

komunistų fantazija gera.
apsivogę 100 kart daugiau negu čigonai, tai jiems kiekvienas kuris mažiau pavogė (ar nevogė) – tai čigonas.
čigonai galėtų ir įsižeisti – bet jie išmintingi – ant nepagydomų nepyksta 🙂

už Naglį! už Naglį! už Naglį! už Naglį!

Už Puteikį!Už Puteikį!Už Puteikį!Už Puteikį!Už Puteikį!Už Puteikį!Už Puteikį!

Tik už

Puteikį.

Jonas

Tai kad ultraradikalu rinkejai nemegsta. Jei jie ir patenka prie lovio, tai tik per apgaule, suktybes ar smurta. O baigia dienas kalejime ar pastatyti prie sienos.

as nieko nesu

girdejes, apie toki „cigonu pasta” Dabar supratau, kad tai kazkaip surista su internetu ir baznycia.
O kai nebuvo interneto, kaip cigonu pastas veike?

prasti tie ,,Baltijos tyrimai",

taip sakant, ,,neotchodia ot kasy” – jei patiks- tures realesne suma balsu, jei nepatiks – nelaimes. Kas cia per nudna ponia, vadovaujanti tiems,,tyrimams”? Katkus nedriso pamineti apie KA RASE PUTEIKIS ZUOKUI?! Tai ko einate i TV, jei jau ir savo saselio baiminates?

////////////////////////////////////////////

Jei dar kas gali bandyti,, pakelti” Vilnių tai tik afganistanietis.

grumstas

Na nėra ko daugiau ir klausyti be Puteikio. dar Uspaskis būna įdomesnis. Visi kiti pretendentai tiktų Brežnevo filmo „Malaja ziemlia” trečiojo plano vaidmenims.

grumstas

Šitie supeliję pelėžirniai negali ramiai užmigti, nepridergę Puteikiui nors į kaliošą prieš užmigdami savo iliuzijose.

yra taip

Puteikiui nesuteikiama jokia galimybe sneketi valdziazmogiu valdomoje televizijoje. O kai jis visdelto randa buda bendrauti su rinkejais, valdziasnukiai baisiai pasipiktina.

Puteikis

dirbs žmonėms,todėl jo taip bijomasi,nes rėžia tiesiai,ką žino ir mano,o kiti tik lapskurnykai,varo pagal partijų dūdeles,ir vėl nieko gero nebus.Kiaulės šūdą eda ir ės.Bet kokia kaina prie lovio.Vat todėl ir balsuokim už p.N.Puteikį.

Puteikis

gali naudoti čigonų, karvelių ar šernų kinkinio paštą, bet šansų – jokių. Mat įspūdis tas, kad šiame individe nėra asmenybės.

Jurgis - grumstui

jei norėjote pagirti Puteikį, palygindami jį su Uspaskichu, jums tikrai pasisekė.

>o aš nieko

sąvoka „čigonų paštas” paimta iš savo metu labai populiarių sovietinių filmų apie čigoną Budulajų (pernai juos rodė per TV1). Ten vienas personažas sako ieškančiam Budulajaus žmogui: pasidomėsiu per čigonų paštą. O tai reiškia – iš lūpų į lūpas, čigonui sutikus tautietį, pakeleivį, pasiklausti, ar negirdėjęs to ir to, per jį perduoti žinią, kurią siųstų toliau. Žodžiu, „čigonų paštas” veikia ne taip greitai, kaip telegrafas,bet patikimai, nes per gyvą žmogų.

administratoriui

o kodėl Jono komentaro negaliu užminusuoti? Kas čia pas jus darosi su reitingavimu? Delfi pėdom sekat?

 grumstas  pagarbiai to

Jurgis – grumstui 2015-02-5 19:08
Jurgi , neuprimityvinkite daiktų esmės; politikų kova- tai teatras, kuriame, laimi tas aktorius, kurio vaidyba, įtaigesnė, patraukia žiūrovą savo netikėtais viražais- minties ir siūlomų idėjų posūkiais, aštria polemika diskusijose, klausimo aktualumu . Uspaskiskas yra neblogas aktorius ir man jį TV ekrane retsykiais įdomiau stebėti ,negu nuobodžiai beriantį kaip ubago poterius kokį nors per jėgą stumiamą naują kepamą ” mylimos’ ,”teisingos” partijos prėską „žvaigždutę”.
Be to . drįstu pastebėti, kad Naglis yra visa galva aukščiau kitų pretendentų,nes tai leidžia dayti jo , išprusimas, intelektas , gyenimiška patirtis. Ir jo vaidyba -man įtikinamesnė. jums nepatinka žodis – vaidyba? Deja, gyvenimas -scena, kurioje , mes visi esame aktoriai ir atliekame likomo skirtus vaidmenis.

Jurgis

supratau, kodėl jūs grumstas 🙂
Jeigu jūs toks fatalistas, kam einate į rinkimus? Meskim burtą ir vaidinkime toliau spektaklį: ką likimas parinks, tegul vaidina, kad valdo, o mes kad – esame valdomi

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top