„Ekumeninis“ A. Gailiaus žodis: Sesers N. Sadūnaitės ir mons. A. Svarinsko maldos aikštėje dvelkė neapykanta

„Mažosios studijos“ laidoje „Septintoji diena“, skirtoje ekumenizmo dienai, poetas ir vertėjas Antanas Gailius pareiškė, kad „didžiausias krikščionių vienybės priešas – neapykanta“. Ir pridūrė: „Juk niekas nepatikės, kad vakarinės maldos prie Prezidentūros toje pačioje Garliavos istorijoje ir buvo tik maldos – nuo jų taip dvelkė neapykanta, kad norėjosi maldinguosius žmones aplenkti kuo didesnius lankstu“.

Visą žodį siūlome klausyti ČIA nuo 49:20.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Liepa

„niekas nepatikės, kad maldos buvo tik maldos” – iš kur tokia drąsa skleisti neapykantą a.a.A.Svarinsko ir sesers N.Sadūnaitės atžvilgiu///Ar šie disidentai per mažai išbuvo kalėjimuose, lageriuose, nuolatiniuose komunistų persekiojimuose?//Matyt A.Gailius ant Laisvės aukuro paaukojo daugiau?//

Tadas

Kokią meilę gali jausti šunžmogiams,net jei esi tris kart krikščionis.

Arūnas

Gal nereikėtų šio žmogaus aptarinėti – mes jam ne teisėjai.

Trupmenas

Reiktų nuoširdžiai pasimelsti už A. Gailių, kad pagaliau Dievas pagelbėtų jam liustruotis.

Irena Trupmenui

Negi jis nesiliustravęs? Bent VSD kabinete tikrai turėjo prisiregistruoti.

Hmm

Išklausiau. Sulaužyto žmogaus kalba.

Gaila Gailiaus

Graikai aiškiai perspėjo – didelis žinojimas nepadaro žmogaus išmintingu.
Labai tikėtina, kad taip Antanui nutikę dėl sovietinius laikus menančios jo praeities. Antanai, Antanai, Dievas nesileidžia būti išjuokiamas. Dildykite savo kaltes, o mons. Alfonsą Svarinską, Nijolę Sadūnaitę ir visus, kurie 17 d. renkasi Daukanto aikštėje, palikite Dievo teismui. Žiūrėkite, kad nereiktų šauktis jų pagalbos, kai stositės Dievo akistaton. Maža krikščioniu vadintis – reikia juo būti. Ne vien būti bažnyčioje sekmadieniais.

Trupmenas Irenai

Jei ir liustravisi, vadinasi tos formalios liustracijos „skiepai” neveikia. O gal liustravosi tik kabinetiniu būdu, ir dabar jam kažkas mina ant vienos vietos.

Pritariu Gailiaus gaila

Nelaisvo ir pikto kalbėjimas. Gal ekumeninis krikščionis Gailius gali atsakyti, kokiems VSD dievams aukojamos Garliavos vaiko ašaros?

reikia pripazinti

kad dalis baznycios pedofilijos istorijoje uzeme strucio poza, sis buvo vienas is ju.

Pritariu

Ale Gailius nėra Bažnyčia. Kodėl tylėjo ir tyli Bažnyčia atsakytų KGB archyvai.

Išties

Verkianti Garliavos mergaitė ir tylinti Lietuvos Katalikų bažnyčia. Simbolinis mūsų laikų vaizdas.

nieko naujo

kai bandė liustracija daryti kaip kgbistas Tomkus, pasivigęs „Respubliką” isterišku balsu klykė:
– Raganų medžioklė, raganų medžioklė, inkvizitoriai !
tokių pizdukėlių kaip gailius, tomkus ir kita monunistinė nomenklatūra – buvo ir bus.

nieko naujo

kai bandė liustracija daryti kaip kgbistas Tomkus, pasivogęs “Respubliką” isterišku balsu klykė:
– Raganų medžioklė, raganų medžioklė, inkvizitoriai !
tokių pizdukėlių kaip gailius, tomkus ir kita komunistinė nomenklatūra – buvo ir bus.

Antanas

Gal ponas A. Gailiau pradėkite nuo pradžių, nuo Dievo Šv.Rašte išlieto pykčio „kietasprandei tautai” ir dėl vieno besidžiaugiančio „obuoliuko” ištremtus iš Rojaus. Nu ir Dievas? Įdomu kiek jums žandikaulių ir šonkaulių ir stuburo slankstelių sužalojo tie ant kurių pagal jus nevalia pykti? O prieš mirtį monsinjoras kaip tik skundėsi sužaloto stuburo skausmais.

Arūnas >23:51

Atleisk, bet tamsta ne mažesnis isterikas. Norite būti geresniais – bet elgiatės gi taip pat?

pedofilai prašo tylėti

komunistai – pedofilai labai nemėgsta kai kas garsiai kalba apie jų nusikaltimus.

Trupmenas

Sadūnaitė ne sykį yra raginusi melstis už KGBistus. O šis taikos karvelis aiškina kad neteisingai Sadūnaitė ir a.a. Svarinskas meldžiasi. Juk tai pati tikriausia moralinė nešvankybė.

Letas Palmaitis

Neapykanta yra emocija, kuri būna natūrali. Netesėtą neapykantą reikia išgyvendinti, teisėtą – arba paversti kerštu, o tai nekrikščioniška, arba paversti meile. Krikščioniška meilė nebe emocija, bet pasiaukojimo darbai (nuskriaustųjų globa ir gynyba, malda už skriaudėjus).

ar neprimena

ar iš fotografijos žvelgiantis poetas-maldininkas neprimena kai ko?

Liepa-Trupmenui

Jūs teisus,tas Antanas tiesiog gailiai šaukiasi pagalbos.//Išsiliustruotų ir kaipmat palengvėtų žmogui.

Tadas

tik apsimetėlis gali siūlyti, reikšti užuojautą ir meilę velniams.

Tadui

Vienas jau toks lakstė Kedžių kieme ir žegnodamasis šaukė – tu velnias, velnias. Kas iš to išėjo, visi gerai žinome.

Apkvailintas

konservatorius…Maldos dvelkė neviltim ir taika.

:-(

LRT vėl (šį kartą aka mažoji studija) paišo čarlius.

>Tadui  2015-01-25 11:48

Taigi apsimetėlis Kedžių kieme ir lakstė , nieko jam ir neišėjo.

ponas Antanas tikras santarves isikunijimas

visais laikais mokejo taikiai ir ramiai sugyvent. Tarkim, tais laikais kai Svarinskas su Sadunaite lageriuose buvo gydomi nuo neapykantos, Antanas sveciuodavosi Vakaru Vokietijoje ir skleisdavo meiles idejas.
Kristolines sirdies ir donkichotiskos dvasios zmogus, visada nuskriaustuju puseje. Inirtingai gyne lietuviu ziauriai engiamus lenkus, abejojo ar tikrai FNTT vadovai tokie jau nekalti, gailejosi patvoriniu terorizuojamu teisininku, nustate kad, nevisi zemes nepardavimo referendumo salininkai buvo rusu agentai ir valstybes priesai. Tarp ju pasitaike ir tiesiog kvaileliu, besitaikanciu ikasti i juos maitinancia ranka.
Vienu zodziu, Poetas is didziosios raides. Itariu, kad sis titaniskas triusas Lietuvos viesojoje erdveje, neliks nepastebetas, ir bus ivertintas Antano kuriniu itraukimu i mokykline programa, kas garantuos ateinanciu kartu moraline sveikata

cha cha

tikintysis – jam malda baisi…. Toks jis tikintysis – baltytas karstas… O Mosinjoro malda buvo ryšys su Dievu ir tai tikra. O ši tikrovė prisitaikėlius piktina…

persiprasau, bet tokio poeto

tikrai negirdejau ir nezinau – matyt nepatrauklios ir neoriginalios jo eiles, o mons. Svarinska ir sese Sadunaite zinau ne tik as, bet visa Lietuva ir uzsienyje gyvenantys Lietuvos patriotai.Sitas „poetas”- tai dar vienas grybes trubaduras, pasireiskiantis kai reikia buti ,,prie ko”. Nabagas.

Kristus

turėjo bizūną,nupintą iš vytelių.Ir gerokai pašokdindavo fariziejus.

Trupmenas

Antanas dabar jau tikrai bus pakviestas į maldos pusryčius pas Matriošką. Iš ten dvasios ubagų maldos transliuojamos tiesiai į Dievo ausį.

grįžta

Grįžta sovietiniai laikai – su žeme maišyti Lietuvos patriotus, disidentus, laisvės gynėjus ir nukrypusius nuo generalinės partinės linijos.

Joooo

prisitaiko prie šiandienos, bet manau, jis visada Kovotojo Svarinsko nemėgo, nes tas tik tiesą sakydavo. O šis manyčiau Monsijorą Svarinską išvarytų kaip ir Bačkis iš bažnyčios…..

bet šitas nežinomas poetas

dvelkia neapykanta tiesiems žmonėms….

bet šitas nežinomas poetas

bjauresnis už ambalą

VaidasVDS

„Jėzus nepropagavo negatyvios praktikos, kada pasiduodama įžeidinėjimams tų, kurie galėtų tyčia stengtis nesąžiningai pasinaudoti tais, kurie blogiui nesipriešina, bet vietoje šito jis propagavo, kad jo pasekėjai turėtų būti išmintingi ir pasirengę greitai ir teigiamai gėriu reaguoti į blogį ta prasme, kad jie galėtų veiksmingai nugalėti blogį gėriu. Neužmirškite, jog tikrasis gėris nuolat yra galingesnis už patį žalingiausią blogį. Mokytojas mokė teigiamos teisumo normos: “Kas tiktai nori būti mano mokinys, tas turi nekreipti dėmesio į savąjį aš ir iki pat galo atlikti savo kasdienes pareigas tam, kad eitų su manimi.” Ir jis pats šitaip gyveno tuo, kad “jis darė gerus darbus.” Ir šitą evangelijos aspektą gerai iliustruoja daug parabolių, kurias jis vėliau pateikė savo pasekėjams. Jis savo pasekėjų niekada neragino kantriai… Skaityti daugiau »

poete Gailiau,

siūlau galvoti, ką kalbate ir rašote. Žodis tolygus darbui, už kurį jūs turėsite atsakyti. Linkiu galvoti, nes nemąstymo pavyzdžių šiandieniniame pasaulyje labai daug.

Pensininke

Tai ne apykanta, o TIESOS sakymas ir jos ieskojimas valstybes sistemoje. Ar gali vyskupai, arkivyskupai reklamuotis ir reklamuoti pries rinkimus politinius kandidatus, kurie daugumai rinkeju yra nepatikimi. Kas paneigs, kad del pinigu velniui dusia „parduoda”. Is kokiu pajamu isgyvena visos vyskupijos ir arkivyskupijos, is kokiu lesu mokami alimentai uz kunigu nuodemes? Dvasininkai daugiau demesio kreiptu i socialine atskirti, o nepataikautu isrinktiesiems didziuju svenciu misiose.

Gaila

O,gaila,gaila…kaip gaila man tavęs,
aklo poeto,matančio tiktai save,ar naudą sau.
Ar užmiršai,ir Kristus ne su meile,bet piktai su šluota
Išvijo iš šventorių be sąžinės engėjus ir prekeivius.
O,Faraziejai….Ne, tai – Lietuvos veidmainiai ir melagiai.
Iki Sadūnaitės ir Monsinjoro nuoširdžių maldų už Tiesą,
Pačiam tai nepasiekiami lyg kosmose keliai.
(Gaila Judui skatikų išleistų)-išdavinėti mūsų žmonės moka.
Keista,kad iš istorijos taip mes dar nepasimokėm-
Kasdien meluojam,vagiam,šmeižiam,žudom…
Skriaudžiam kitus be gailesčio,vien savo malonumui.
Bet ar gyvenime taip verta elgtis? Juk laukia atpildas.
Neteisk,ir pats nebūsi teisiamas,žmogau.

poetas

absoliučiai teisus.jūs tą įrodėte savo komentarais.Negi kas norėtų prie jūsų prisijungti?nuo tokių tik toliau.Pasiskaitykit,ko tik neprirašėt.Kaip jus nešioja šventa žemelė?

mylime

labia ir tikime Dievo zodzio garbintojais lietuviais Sadunaite ir Svarinsku. Melskite , sakykite Tiesa mums Tautai ,mes girdime ir matome

Kalnietis

Viskas sutampa – polonofilija, liberastija, konformizmas prie bet kokios valdžios, vilenska „tolerancija” – na ir šis jo pasisakymas, viskas į vieną tašką…

Antanas

Gaila ir koktu kai po tokių straipsnių informaciją drįsta palyginti LKB Kronikos dėmesio verte. LKB Kronika, tai gyvų žmonių kančios išraiška, tik gaila, kad kiti pasinaudojo tos kančios rūšiavimu kaip savo nuopelnais. Taip kaip ir abejotinus straipsnius prilygina Kronikos informacijai. Vienas toksai kuris nei šaltas nei drugnas vis religine tema parašo ir išsigando, kad jį kažkokie tyrėjai įtraukė į „kremlinių” sąršą. Ir pradėjo verkšlenti. Vyskupą J.Kaunecką ir dabar vadina visokiais vardais ir sako, kad mane ir anie komunistai visaip vadino, nu ir kas?

Agen Togel

Thank you very much for taking your time to create this very informative site.
Don’t Forget visit our site on

Prediksi Togel
Agen Togel
Judi Togel
Togel
Toto4d
Togel Sgp
Bandar Togel
Togel Keluaran Sgp
Togel Online
Bocoran Togel
Bocoran Sgp

LexusdominoQQ
45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top