Elito naujienos: Prezidentės ir konservatorių rėmėjai A. Greitai bei A. Užkalnis lengvai sudorojo dar vieną priešą

Televizijos laidų vedėjas Andrius Rožickas savo paskyroje socialiniame tinkle nusiskundė dėl kolegos Algio Ramanausko-Greitai abejotino mandagumo elgesio. Pagarsėjęs VSD užsakymų vykdytojas ir įtartinos praeities žurnalistų demaskuotojas A. Ramanauskas, A. Rožicko teigimu, parduotuvėje jį užkalbinęs nelabai gražiais žodžiais.

Anot A. Rožicko, vaikštinėdamas prekybos centre jis išvydęs priešais ateinantį A. Ramanauską. „Kažkaip savaime šypteliu, o jis žvelgdamas į akis rėžia, – ką čia tas kaunietiška žiurkė ir šūdas veikia? Opa, galvoju, nu gerai, davai persimeskim žodeliu – eik tu na**ui, pasakau nueidamas. Tuomet jis visas drebėdamas pripuola prie manęs, stveria už atlapų ir vos susitvardo nedavęs į nosį. Pasijuntu kaip gėjus, pabučiavęs gražulį, – savo paskyroje rašo A. Rožickas. – Visiškai sutrinku, nes nesu psichas, kad kaučiausi su psichu. – Kas tau yra? Ko čia draskaisi, klausiu. – Tu mane pirmas įžeidei, iškošia jis. – Kaip? Kada? Bet jis apsisuka ir tolsta. Ir kai atsitokėju iš apstulbimo, man iškyla klausimas apie tokią nesveiką neapykantą. Jeigu ne jis pats, tai gal kas nors gali man atsakyti, kodėl jis, kaip, beje ir jo pakalikas užkalnis, ko jie taip manęs nekenčia? Būtent – ne nemėgsta, o nekenčia. Gal aš pavogiau iš jų ką nors? Gal juos vaikystėje seksualiai išnaudojau? Wtf?“

Algis Ramanauskas ir Andrius Užkalnis savo paskyrose nedelsdami vyriškai atsakė į A. Rožicko iškeltus klausimus.

„Pavydi mekenanti beždžionė, be skrupulų ir viešai mane drabsčiusi purvais už tai, kad aš esu prieš graffiti vandalizmą, ūmai prapliupo verkšlenti atitratyto pliušinio meškiuko balsu apie tai, kad šiandien iš manęs akis į akį suprato, ką aš apie tokius sūslikus galvoju! Rožickai, šiukšle tu menka, žiūrėk, kokia senatvė tavęs laukia“, – kreipėsi į oponentą prezidentės Dalios Grybauskaitės dvare maloniai priimamas „peliukas“ A. Ramanauskas.

Draugas A. Užkalnis atsakė štai taip: „Andrius Rožickas sako, kad aš Algio Ramanausko „pakalikas“. Tu klysti, pasenęs kloune su klojimo teatro humoru. Aš Algio draugas, o ne pakalikas. Kas yra „draugas“ gal žinotum, jei turėtum jų nors vieną, bet dabar pasižiūrėk žodyne arba prisimink laikus, kai jų turėjai. Tavęs asmeniškai nėra už ką nekęsti, nes tu esi tuščia vieta. Aš nekenčiu tik tavo beviltiško laidų vedimo, tavo pajaco manierų, užguito anglų internatinės mokyklos auklėtinio stiliaus mikčiojančio veblenimo ir juokelių, kurių gėda klausytis, nes norisi įsikišti šakutę ausin ir išsitraukti ją pro nosį, kad mažiau skaudėtų“.

klubas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nu negražu

rusiška kultūra kvepia,
nors tas Algis.G.R ir labai varo ant ruskelių

Marijonas

Mane stebina kaip šis chamas išvis yra „doriausioje” partijoje Lietuvoje.

Dėdė

Jaunimas sugalvojo gerą žodį užkalniui ir „greitai” apibūdinti – marozai.

Trupmenas Marijonui

Ten tokių šiukšlių tiek, kad ne 20 o visu 50 procentų atpigtų šiltinimo kainos miestiečiams, jei išmėžtum visas į šiukšlių deginimo krosnis.

VaidasVDS
Eglė

Štai tie konservatorių ir Grybauskaitės draugai. Pasakakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu…

dugnas

yra dugnas.

Sakykite

Ar tikrai portalas tiesos.lt yra finasuojamas ir priklauso konservatoriams ir ar tikrai N.Puteikis yra Kubiloidu Trojos arklys???

Sakykitejui

issiplauk galva su perliniu kruopu nuoviru, – gal palengves

Žinokite to Sakykite

Lietuvoje viskas priklauso konservatoriams ir Grybauskaitei. Argi nematyti?
Ramanauskas priklauso, Užkalnis priklauso. Ale Tiesos.lt ne.

ruta

Konservatoriu klapciukai ir reikalingi tam , kad drabstytusi meslu , negu ‘ponai’ patys tuo uzsiims .Tik matomai visoke ramanauskai , uzkulniai , adomenai taip isijaute i savo meslina ‘darba’ , kad sudetinga ir sustoti , o dar Matrioska ir apdovanojo , reiske teisingu keliu sliauze atmatos …
receptas , manau butu toks , arba psichiatras / jeigu ne per velu / arba gera pendali is televizijos / tas variantas , butu , manau, veiksmingas/.

ŠITUOS

du tupinčius ir…[kažką veikiančius], gerai apibūdino Storas: etika ir moralė ne tokių ..dimensija….

klausimux

Ar VSD užsakė Ramanauskui ir Rožicką patvarkyti? Kaip Račą? Kas galėjo pagalvoti, kad Ramanauskas pataps VSD žiurke?

Veidrodis

Apgailėtini tipeliai.

Hmm

Apgailėtini, bet Grybauskaitės draugai.

gal kas žinot?

Kas yra Ramanausko ir Užkalnio tėvai?

Atrodo

kad tie debilai vaikų namuose butu augę …

siaubas

Kai tokiu siuksliu kaip ramanauskai su uzkalniais neliks ,tada gal ir jaunimas kitoks bus..O dabaris kur tos patycios mokyklose?Kodel tokie jauni zmones zudosi Lietuvoj?Kodel propaguojamos tokios kaip pupytes alia dainininkes?Cia visata sutve ju „elyyyto”.

Dunka

Juk jie abu yra dvasios ubagai, tiesio koktu į juos žiūrėti.

Sta.

Greitas ir užukulnis elitas ? Atsiprašau ! Panašiau į šiukšles…ir dar šūdinas ….

Anupras

A.Rozickai, esi bailys, garbingi vyrai duoda ;daug grąžos;.Ar ;tokių veikėjų; už neapykantos ,kurstymą, patyčias nepatraukti baudžiamojon atsakomybėn? Gal tuo užsiimtų garbingi teisininkai?

:-(

Negi nera rimtesniu temu?

Irena to :-(

Tema labai rimta. Mums reikia žinoti, kas yra mūsų elitas, kuris atstovauja konservatorius ir iškilmingai priimamas Prezidentūroje.

Sta

Dar kartą sakau, nevadinkite šių dviejų balvonų elitu, nes tikrajam elitui, jeigu jis yra Lietuvoje (tuo labai abejoju) bus labai, labai gėda …

taigiti

Tokie tad musu zurnalistai.Geda tokius ir per TV rodyt.Gal tik peliuku vaidmeniui tinka.

laisve

koks elitas,tokia ir Lietuva

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top