Elito naujienos: „Veidas“ parduoda politikams savo žurnalistus

Prieš porą savaičių „Veido“ žurnalas išsiuntė kandidatams į merus ypatingą pasiūlymą dalyvauti „spec. projekte Lietuvos savivaldos elitas“.

„Veido“ atstovė rašė politikams, kad šių metų vasario 20 dienos žurnalo numeris bus skirtas šiam „spec. projektui“, ir kvietė jame reklamuotis ypatingomis sąlygomis: „Visos parengtos ir suderintos medžiagos bus spausdinamos savaitraštyje „Veidas“ bei papildomai nemokamai PDF formatu šios medžiagos perkeliamos į internetinę erdvę: e-Veidą ir Apple iPad“.

Už eurus elitinis „Veido“ žurnalas ragino pirkti ne tik žurnalo plotą, bet ir savo žurnalistus, jų darbą. „Į straipsnio kainą įskaičiuota: ,,Veido“ žurnalisto straipsnis“, – skelbiama komerciniame žurnalo laiške politikams.

Deja, elitinis Lietuvos skaitytojas pažadėto elitinio žurnalo numerio su projektu „Lietuvos savivaldos elitas“ taip ir nesulaukė. Vasario 20-ąją išėjęs „Veido“ numeris netikėtai skirtas kitai svarbiai temai – iš Lietuvos kilusiems garsiems žydų intelektualams, pasaulio žydų bendruomenei ir antisemitizmui.

Savivaldos reikalus svarsto vienintelis numerio straipsnis – „Vilniaus spindesys ir skurdas, vizijos ir haliucinacijos“. Jis nepažymėtas PR ženklu. Jo tekstą iliustruoja nebe įspūdingi mero Artūro Zuoko portretai, bet „brangių ir neefektyvių“ jo projektų nuotraukos: Geležinio vilko gatvės viadukas, „Air Lituanica“, „Vilnius veža“, Balsių mokykla, Vakarinio aplinkkelio antrasis ratas ir kiti.

Taigi politinio elito šykštumu nusivylęs elitinis leidėjas dr. Algimantas Šindeikis siunčia aiškią žinią jo žurnalistų šį kartą nebepirkusiam ponui A. Zuokui: jei nesusimoki, mes apie tavo darbus kartais galime parašyti net dalį teisybės.

Komericinį „Veido“ pasiūlymą pridedame: gal jis sudomins ne tik politinį elitą.

* * *

PASIŪLYMAS spec.projekte „Lietuvos savivaldos elitas“

Specialaus „Veido“ projekto „Lietuvos savivaldos elitas“ tikslas – informuoti skaitytojus ir motyvuoti visuomenę rinkimams bei parodyti partijų, jų lyderių bei atskirų politikų ar asmenybių nuopelnus per 4 metų kadenciją bei pristatyti naujas kandidatūras.

Tiesioginiai mero rinkimai įteisinti Italijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, kai kuriuose Vokietijos regionuose. Š.m. kovo 1-ją ir Lietuva pirmą kartą šalies istorijoje rinks miestų ir rajonų merus tiesiogiai. Ar žengus šį istorinį žingsnį ateityje būtų galima politiškai diskutuoti bei ieškoti sutarimo dėl įstatymų ir galbūt Konstitucijos pataisų, kurie įteisintų didesnius merų įgaliojimus?

Laikas parodys šio naujojo įstatymo efektyvumą ir ar nebus užprogramuojamas tiesiogiai išrinkto, bet realių galių neturinčio mero konfliktas su taryboje susiformavusia politine dauguma. O kiek po šių rinkimų senųjų merų išliks savo postuose?
Tyrimų bendrovės „Baltijos tyrimai“ duomenimis, apie 22 proc. apklaustųjų teigia, kad tikrai eis balsuoti ir apie trečdalis jų jau žino, už kurį merą balsuos. Daugiau kaip pusė dar svarsto, ar apskritai eis į rinkimus. Paprastai apie pusė jų ateina. Taigi, aktyvumas visos Lietuvos mastu būtų apie 42–45 proc. Paskutinės rinkimų kampanijos savaitės greičiausiai ir nulems, kurį iš dviejų ar trijų kandidatų žmonės pasirinks. Tai pakankamai daug, rinkimų kampanija žmonėms bus svarbi.

Apie savivaldos rinkimus, partijas, jų lyderius, pretendentus į merus, jų potencialą ir visuomenės pasitikėjimą jais bei ekspertų, politologų, viešojo administravimo specialistų, ekonomistų įžvalgas spausdinsime spec. „Veidas“ projekte „Lietuvos savivaldos elitas“, kuris pasirodys š.m. vasario 20d.

Visos parengtos ir suderintos medžiagos bus spausdinamos savaitraštyje „Veidas“ bei papildomai nemokamai PDF formatu šios medžiagos perkeliamos į internetinę erdvę: e-Veidą ir Apple iPad. Daugiau informacijos leidinio internetinėje svetainėje veidas.lt.

Kviečiame straipsniui ar reklamos maketo talpinimui. Mes galime parengti bei išspausdinti Jūsų informacinę, įvaizdinę, politinę-agitacinę medžiagą spec. „Veido“ projekte „Lietuvos savivaldos elitas“, kuris pasirodys 2015 m. vasario 20 d. bei kituose „Veido“ numeriuose.

Siūlome du talpinimo variantus.

I variantas – straipsnių pozicijos:

• Atvartas, su nuotraukomis ir kita vaizdine medžiaga, atvartas – du psl. vienas šalia kito vienoje plokštumoje, kaina 1737,72 Eur +PVM,

• Vieno puslapio straipsnis su nuotr., kaina 1042,63 Eur + PVM,

• PROFILIS – politikos, verslo ir visuomenės lyderių portretai (asmenybė, veikla, vertybės, pasiekimai), 2 puslapiai, kaina 1737,72 Eur + PVM.

Į straipsnio kainą įskaičiuota: ,,Veido“ žurnalisto straipsnis, kalbos stilisto, dizainerio, maketuotojo, foto medžiagos ir kitos vaizdinės medžiagos (diagramos, lentelės ir pan.) gamybos ir spausdinimo paslaugos.

Jūsų parengta ir suderinta medžiaga PDF formatu bus patalpinta internetinėje erdvėje: e-veidas.lt , Apple iPad ir internetinėje svetainėje veidas.lt.

II variantas. Vaizdinės (klasikinės, brendinės, informacinės, socialinės) reklamos maketai:

• puslapis, su 30% nuolaida = 729,84 Eur;

• pusė puslapio, 2300 Lt su 30% nuol.= 466,29 Eur;

• viršeliai su 30% nuolaida: II – 1054,22 Eur, III – 932,58 Eur; IV – 1216,40 Eur + PVM

Kainos be PVM. Kainos pateiktos VRK.

Apmokėjimo sąlyga: po sutarties pasirašymo. Straipsniai bus paženklinti „politinė reklama apmokėta iš politinės partijos rinkiminės/ fizinio asmens sąskaitos“

„Veidas“ pardavimo vietose pasirodo penktadieniais.

Medžiagos pridavimo spausdinimui terminai – savaitė iki leidinio išleidimo dienos.

Tikimės malonaus ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo.

Pagarbiai,
Rasa Lukšienė,
Reklamos ir pardavimų vadovė
tel. + 370 5 2649422; mob. + 370 610 33075; el.paštas: rasa@veidas.lt;
UAB „Veido periodikos leidykla“; www.veidas.lt

Savaitraštis „VEIDAS“ – naujienų savaitraštis, kokybiškos ir svarbios informacijos apie ekonomiką, politiką, švietimą, kultūrą, socialinę šalies raidą, leidinys. Analitiniai tekstai. Prilygstantis civilizuotų valstybių kokybiškos spaudos etalonams, kaip „Der Spiegel“, TIME, „Newsweek“. Viena iš pagrindinių rubrikų – „Verslo savaitė“. Auditorija – politikai, valdininkai, didesnių bendrovių vadybininkai, akademinis sluoksnis, intelektualai, paprastai turintys aukštąjį išsilavinimą, aukštas ir aukščiausias pajamas, 85% gyvenantys didmiesčiuose, 25–65 metų vyrai ir moterys, turintys vaikų ir anūkų. Jis pasiekia labai svarbią, įtakos, nuomonės formuotojų, sprendžiamąjį balsą turinčių, žmonių grupę. Savaitinis tiražas apie 8000 egz.. Platinamas mažmeninės prekybos tinkluose, degalinėse bei prenumeruojamas Lietuvoje ir užsienyje. Už kokybinę žurnalistiką 2000 m. „Veidas“ yra pelnęs Die Zeit fondo premiją. Pasak prezidento Valdo Adamkaus, „Veido“ morali laikysena, profesionalumas bei tvirtos demokratinės nuostatos leidžia leidiniui išlikti aukštos informacinės bei leidybinės kultūros dokumentu…“ O pasak LR prezidentės Dalios Grybauskaitės, einame „..solidžios žiniasklaidos keliu. Nuolat stebint, analizuojant ir informuojant. Neskubant su skandalingomis išvadomis ir nepasiduodant lengviems sprendimams. Patikimumą iškeliant aukščiau už pirmumą ir patogumą, o sąmoningumą – prieš sąmokslo teorijas“.

„Veidas“ taip pat periodiškai ruošia įvairius specialius numerius, projektus, kaip antai: „Metų vadovo konkursas“, „Europa“, „Jie dirba valstybei“ (jame renkamas geriausias Lietuvos valstybės tarnautojas bei geriausiai dirbanti valstybės institucija), „Geriausio mero“ projektas, socialinis projektas „Genijai“, kuriam talkina M. Rostropovičiaus fondas, kasmet metų pabaigoje rengiamas spec. leidinys „Prognozės“ (skirtas ateinančių metų prognozėms – politikoje, ekonomikoje, socialinėje sferoje ir t.t.) ir t.t. Specialieji numeriai paprastai yra didesnės apimties, didesnio tiražo bei geresnės poligrafinės kokybės. Šie numeriai susilaukia itin didelio visuomenės dėmesio ir turi ilgesnę išliekamąją vertę.

UAB “Veido” periodikos leidykla
A. Goštauto g. 8,
LT-01108, Vilnius
Tel. +370 5 264 94 39
Faksas +370 5 262 24 07
El.p.: reklama@veidas.lt
A/s 617044060001138556
AB SEB Vilniaus bankas
Įm.kodas 123772147, PVM mok.k.LT237721410
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
liuks

šindeikiui labai tinka mini sijonėlis ir tinklinės kojinės.
o jeigu dar lūpas padažius ir peruką uždėjus – prie stoties būtų be konkurencijos.

nėra ko bijoti

Šiandien pensininkas,kuris tarybmečiu sukrovė turtus jį vėliau prichvatizavusiems banditams(kuriems vadovavo KGB rezervas ir teisėbruda),gali prarasti tik pašalpines kruopas.Šiandien išvažiuojantis jaunuolis gali prarasti tik mokamą minimuąa ir nieko daugiau.Kokių nors pokyčių bijo tik griūvant Tarybų sąjungai jos turto prisivogęs banditas.Visiems kitiems nėra ko bijoti.

Nida

Na ir suteneris tas Šindeikis. Ar čia EBSW laikų įpročiai žmones pardavinėti?

Hmm

Jau net Zuokas Šindeikio žurnalo nebepirko. Liūdnas ženklas. Senos prostitutės tragedija. Norisi parsiduoti, o niekas neperka.

Canada

Ir elitas pas jumi. Ish po frako kysho treningai. Santykiai tik reketas ir perku-parduodu. Kaip banditu gaujoj.

trumpai

Veidas -tai leidinys prostitute.

Marija

Moralinis „Veido” leidėjo bankrotas. Pateikta medžiaga rodo, kad ponas Šindeikis užsiima reketu. Jei jis būtų sulaukęs pono Zuoko pinigų, negatyvi medžiaga apie avantiūristinius Zuoko projektus būtų nepasirodžiusi.

Gal

šundeikizmas ne praeis. Kaip manote?

ne elito, o žmonių kalba kalbant

Prostitutas yra prostitutas,
suteneris yra suteneris,
reketininkas yra reketininkas,
nesvarbu, kokiais vardais jis pats prisistato.
Taškas.

Trupmenas

Elitinis Matrioškos subinlaižys.

kas svarbiausia

„Lietuvos rytas” labai ir neneigia,kad yra pabrėžtinai laisvo elgesio plunksnagraužių sueiga,o „Veidas” atsiskleidė kaip gašli „davatka”,dar ir moralistė.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top