Emanuelis Makronas nori bausti tas ES šalis, kurios neįsileidžia imigrantų iš trečiojo pasaulio šalių

Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas (Emmanuel Macron) dabar norėtų dar ir bausti tas ES šalis nares, kurios yra, jo teigimu, pernelyg nacionalistinės ir nenori priimti imigrantų iš trečiojo pasaulio šalių. Be kita ko, jis neprieštarautų, jei būtų nuspręsta atšaukti ekonominę pagalbą toms šalims ir pašalinti jas iš Šengeno zonos, rašo „Breitbart“.

„Europa nėra meniu à la carte, tai politinis projektas“, – taip sakė Emanuelis Makronas ES viršūnių susitikime Zalcburge.

Prancūzijos prezidento nuomone, Višegrado šalys: Lenkija, Čekija, Slovakija ir Vengrija yra labai patenkintos ES, kai kalba pas parama, bet „jos nenori namuose priimti nė vieno migranto, nė vieno pabėgėlio“.

Vengrija neseniai pranešė, kad nemano perleisti savo sienų kontrolės „Frontex“, ES sienos saugotojams, – už tai irgi turėtų būti baudžiama.

„Šalys, kurios nenori turėti nei daugiau „Frontex“, nei solidarumo [dėl pabėgėlių], turės palikti Šengeną. Šalys, kurios nenori turėti daugiau Europos, neturės daugiau priėjimo prie Struktūrinių fondų“, – kalbėjo E. Makronas.

Tačiau bausti šalis, kurios atsisako ES sienų ir pakrančių apsaugos tarnybos „Frontex“, gali būti sunku, nes ši grupė yra net didesnė nei ta, kuri nenori priimti imigrantų. Susitikimo Zalcburge metu Austrijos federalinis kancleris Sebastianas Kurcas paaiškino, kad pietų Europos šalys, tokios kaip Italija ir Graikija, neigiamai nusiteikusios dėl savo sienų kontrolės perdavimo į „Frontex“ rankas, nes tada bus dar sunkiau išsiųsti imigrantus.

Emanuelis Makronas taip pat pareiškė, kad kitų metų Europos Parlamento rinkimai bus istoriniai – jie ir nulems, ar ES pasuks multikultūriniu, globalistiniu, kairuoliškai liberaliu keliu, ar nacionalistiniu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top