ES susitarimas dėl prieglobsčio įrodo, kad mūsų elitas netiki, jog „įvairovė yra mūsų stiprybė“

Pagal naująjį ES migracijos paktą tokioms šalims kaip Vokietija bus leista migrantus perkelti į Vengriją arba mokėti milžinišką baudą. Tai didžiulis šantažas ir aiškus ženklas, kad liberalai netiki savo retorika apie atviras sienas.

Tokios šalys kaip Vokietija, kurios daugiausia atsakingos už Europos migracijos krizę, visada mėgsta demonstruoti, kad yra atviros masinei imigracijai ir daugiakultūriškumui. Tačiau jų retorika dažnai prasilenkia su tikrove. Dabar, kai Vokietijoje yra rekordinis prieglobsčio prašytojų skaičius, visuomenės ir politikų nuotaikos krypsta prieš imigraciją, ir tai lėmė partijos Alternatyva Vokietijai (AfD) iškilimą.

Vokietijos valdančioji vyriausybė, o iš tikrųjų visa politinė valdančioji klasė, atsidūrė tikroje keblioje padėtyje. Tokia pati prieš imigraciją nusistačiusių dešiniųjų stiprėjimo istorija vyksta daugelyje Europos šalių, pavyzdžiui, Prancūzijoje ir Nyderlanduose.

ES prieglobsčio ir migracijos paktas, kuris iš esmės yra pasirašytas ir užantspauduotas, yra atviras sienas palaikančių tautų, tokių kaip Prancūzija ir Vokietija, bandymas perkelti įvairovės stebuklus kitoms tautoms, kurios atmetė daugiakultūriškumą ir masinę imigraciją. Kitaip tariant, mantra, kad „įvairovė yra mūsų stiprybė,“ visada buvo grindžiama melu ir emocijomis, o ne realybe, ir šis naujasis paktas yra tik dar vienas to įrodymas.

Naujosiose ES taisyklėse numatytas privalomas „solidarumo mechanizmas,“ taip gražiai pavadinamos „priverstinės migrantų kvotos“. Liberalieji Vakarai nori primesti savo migrantus tokioms šalims kaip Vengrija, o tai padeda Vakarų politiniam elitui vienu šūviu nušauti du zuikius. Viena vertus, jie gali kelti grėsmę tokių šalių kaip Vengrija homogeniškumui ir kurti šiose šalyse migrantų getus Tai ilgainiui sukurs naujus rinkėjų blokus, galimybes susijungti šeimoms ir kels grėsmę valdžioje esantiems konservatoriams, nes jie atrodys silpni. Kita vertus, naujasis paktas taip pat atleidžia šias Vakarų šalis nuo jų pačių blogos politikos naštos.

Vengrija jau sureagavo ir pareiškė, kad „griežtai atmeta bendros Europos prieglobsčio sistemos (BEPS) reformą“.

„Niekam neleisime įvažiuoti prieš mūsų valią,“ – trečiadienį žurnalistams sakė Vengrijos užsienio reikalų ministras Peteris Sijarto (Peter Szijjártó). „Niekas iš Briuselio ar iš kur nors kitur negali mums nurodyti, ką mes įsileidžiame, ir mes griežtai atsisakome būti už tai baudžiami“.

Pagal naująją taisyklę iki 30 000 migrantų gali būti perskirstyti Europoje iš tokių perpildytų šalių kaip Vokietija į tokias šalis kaip Vengrija, kuri tradiciškai atsisako prieglobsčio prašytojų. Pagal naująją sistemą vyriausybės turės mokėti 20 000 eurų už kiekvieną atmestą migrantą.

Atsižvelgiant į tai, kad visi šie migrantai turėtų išgelbėti mūsų pensijų sistemas ir atgaivinti mūsų ekonomiką, kyla klausimas, kodėl ES bando juos įpiršti kitoms šalims ir verčia jas sumokėti nedideliu turtu kiekvieną kartą, kai jos jų nepriima. Ar tokios šalys kaip Vokietija neturėtų kovoti, kad išlaikytų savo sprogstančią migrantų populiaciją?

Atsakymas yra tas, kad visa liberalioji santvarka paremta melu. Ji tokia absurdiška, kad kartais sunku suvokti.

Susitarimą dar turi patvirtinti Europos Parlamento plenarinė sesija ir ES valstybės narės, tačiau šie paskutiniai žingsniai paprastai yra formalumas. Pakte yra keletas nuostatų dėl griežtesnių prieglobsčio procedūrų prie išorės sienų. Pavyzdžiui, asmenys iš šalių, kurios laikomos „saugiomis,“ gali būti sulaikomi griežto režimo priėmimo stovyklose ir, kaip manoma, greitai deportuojami. Tačiau, kaip jau žinome, migrantai gali paprasčiausiai išmesti pasus, meluoti apie savo pilietybę ir sakyti, kad jie yra iš Sirijos ar Gazos Ruožo.

Galiausiai ES ir jos partijos bei nevyriausybinės organizacijos, pasisakančios už migrantus, užtikrins, kad į Europą atvykstančių migrantų skaičius iš tikrųjų nesumažėtų. Tikrovė yra tokia, kad dauguma kairiųjų, išskyrus keletą tikrai tikinčių, nelabai tiki progresyviomis mantromis apie įvairovę ir imigraciją. Jie siunčia savo vaikus mokytis į privačias mokyklas arba gyventi homogeniškuose mokyklų rajonuose. Jie mato šiuos migrantus tik kaip pigią darbo jėgą, kurią reikia išnaudoti, ir kaip rinkėjų bloką, kurį jie gali panaudoti, kad liktų valdžioje amžinai.

Briuselis ir liberalūs ES lyderiai jau daugelį metų eina šiuo keliu, kalbėdami apie įvairovės naudą ir kartu sudarydami milijardus eurų kainuojančius susitarimus su musulmoniškomis šalimis, tokiomis kaip Turkija, kad migrantai negalėtų atvykti į Europą. Visada buvo kalbama apie valdomą demografinę transformaciją, ir ji negali vykti pernelyg greitai, nes kitaip į valdžią gali ateiti tokios partijos kaip AfD ar Nacionalinis sambūris.

Naujojo prieglobsčio ir migracijos pakto atveju mūsų valdantieji mato galimybę eksportuoti savo problemą į kitas šalis ir kartu padidinti legalią imigraciją iš tokių šalių kaip Indija ir Kinija. Kyla klausimas, ar europiečiai toleruos šias apgavystes, ar imsis tikrų politinių pokyčių, kol demografinė transformacija neužgožė jų nuomonės ir jų balsavimo.

Šaltinis: Remix News

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top