Eugenijus Nazelskis. Kviečiu vilniečius balsuoti už Naglį Puteikį ir Lietuvos Sąrašą

Profesorius Eugenijus Nazelskis – Lietuvos kariuomenės kūrėjas, atsargos jūrų kapitonas, buvęs krašto apsaugos ministro pirmasis pavaduotojas (1991–1993), pirmasis Lietuvos atstovas NATO organizacijoje, Pramonininkų konfederacijos atstovas Seime ir Vyriausybėje, Vilniaus Rasų seniūnijos gyventojas – sotinės savivaldos rinkimuose remia Naglį Puteikį ir jį iškėlusį Lietuvos Sąrašą. Kodėl?

Kodėl remiu Naglį Puteikį ir jį iškėlusį Lietuvos Sąrašą?

Pirmiausiai sveikinu, kad įstatymų leidėjas patikėjo rinkėjų brandumu ir sudarė sąlygas miestelėnams merą rinkti tiesiogiai. Dėl tokio sprendimo visiems mums, rinkėjams, tenka didelė atsakomybė. Tačiau pagal dabartinį įstatymą meras be savo komandos gali atsidurti keblioje situacijoje – jei taryba nepritars jo programai, siūlymams ir iniciatyvoms, garbingam žmogui neliks nieko kito, tik atsistatydinti.

Antra, sveikinu, kad sostinės meru pageidauja tapti nepartinis kandidatas. Vilniaus miestą jau valdė visų vadinamų sisteminių partijų deleguoti atstovai. Partijos deleguojamas meras – nori ar nenori – turi įsipareigojimų partijai, jos vadovams, rėmėjams. Todėl miesto ūkį tvarko ne kompetentingiausi, o ištikimiausi. Tokio valdymo rezultatai akivaizdūs. Šiandien turime praskolintą miestą, o valdymo neskaidrumas, miesto vadovų nesąžiningumas, skandalai dėl konkursų ir lėšų įsisavinimo tvarkant miesto objektus jau tapo neatsiejamais vilniečių gyvenimo palydovais.

Trečia, mano galva Naglis Puteikis apie susikaupusias problemas, apie nutylėtą Vilnių kalba drąsiai ir atvirai. Jis turi pakankamai brandžių minčių apie pačios savivaldos tobulinimą, strateginį miesto plėtros planavimą, švietimą, aplinkosaugą, finansinių srautų valdymą, komunalinio ūkio pertvarkymą. Pasitikėjimą kelia tai, jog žodžiai virs darbais, nes jis yra įgijęs politinės, įvairios vadybinės ir įstatymų leidybos patirties, turi ir karčios asmeninės patirties, iš kurios, atrodo, pasidarė išvadas. Tad prielaidų imtis atsakomybės už Vilnių jis turi. Tačiau vienas meras jokių pertvarkų neįgyvendins, jeigu į sostinės tarybą nepateks juo patikėjusieji ir iškėlusieji kandidatu į Lietuvos sostinės merus bendraminčiai iš Lietuvos Sąrašo.

Tad apsisprendę balsuoti už Naglį Puteikį, balsuodami už partijos sąrašą, turėtų savo balsą skirti politinei partijai „Lietuvos sąrašas“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Canada

Pagarba prof. Nazelskiui uzh dora pilietine pozicija. Seni neprigulmybes vilkai turi sveika politine ir moraline uosle.

taigi

Pritariu,Vilniaus oligarhijai–tik afganistanietis.
Su kitais, besitaškančiais seilėmis–nieko nebus.

TIESOS

ŠEŠTADIENĮ PO TURGŲ LAKSTĖ LIBERALINIAI IR DALINO VISIEMS KALENDORIUS,KURIŲ KAINA KNYGYNUOSE BŪNA 3-5 EURAI.O ŠYPSENOS—KAIP PER NEMUNĄ.
PO RINKIMŲ-PER 500 METRŲ PRIE JŲ NEPRIEISI.

aki

a, praskolintas ne tik miestas bet ir Lietuva. Kiekvienas esame skolingas apie 20 tūkst. litų.

Tervilda

Puiku, kad Lietuvai nusipelnę žmonės tiesiai reiškia savo pilietinę poziciją. Reikia tikėtis, kad jų balsas bus išgirstas. Turime balsuoti už gerb. N. Puteikį ir Lietuvos
sąrašą. Alternatyvos nėra. Gal 25-eri metai Lietuvos Nepriklausomybės bus posūkis valstybės ir piliečių raidoje.

Vilnius, Klaipėda. Šiauliai ir Panevėžys

Turi balsuoti už Lietuvos sąrašo kandidatus, o visi kiti rajonai turi rinkimus baikotuoti, nebalsuoti nė už vieną kandidatą, kurių partijos buvo ir yra prie valdiškos kormuškos.

jau seniai apsisprendziau

Tik uz Nagli Puteiki.

Diedukas

Jau seniai apsisprendžiau tik už Lietuvos Sąrašą.

eks kolega, ats.kariškis

Čia gi Vištyčio ežero admirolas daręs gėdą Lietuvai Briuselyje, apvaginęs Lietuvos valstybę su savo išmokomis ir garažų istorijomis, savo rekomendacijomis visiškai demaskuoja kas yra pons Puteikis.
Atrodo, pagaliau toks tokį pažino.

Kokia gėda

per užgavėnes Šiauliuose prie malūno mano draugei buvo prisegta špargalkė su baltinių segtuku ant nugaros , ragindami balsuoti už sąrašą Nr.21 ar tai 25 .

Vilnietis

Uz kedofila – banditofila tikrai nebalsuosim!

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top