„Europiečiai nusileis islamui“ – buvęs vyriausiasis Vokietijos žvalgas paskelbė naują perspėjimą, nes prognozuojama, kad iki 2200 m. Europoje daugumą sudarys musulmonai

Europos politikai nori „skirtingų gyventojų. Politinė kairė laikosi antivokietiškos ideologijos kurso. Kuo labiau nevienalytė gyventojų sudėtis, tuo mažiau jie gali išreikšti savo nuomonę ir turėti demokratinį balsą,“ – sako įtakingas buvęs vyriausiasis Vokietijos vidaus žvalgybininkas Hansas-Georgas Masenas (Hans Georg Maaßen).

Buvęs vyriausiasis Vokietijos vidaus žvalgybos vadovas Hansas-Georgas Masenas naujame interviu teigė, kad dėl masinės imigracijos Europa susiduria su precedento neturinčia krize, kad islamas yra nusiteikęs užkariauti Europą o Vokietija ir Austrija galėtų daug ką padaryti, kad sustabdytų šią krizę, tačiau nusprendžia to nedaryti.

„Prie mūsų artėja visiškai skirtinga kultūra. Mes tam visai nepasirengę, nes nesugebame spręsti konfliktų dar ir smurtu, kaip tai daro arabų valstybių šeimyniniai klanai. Šie žmonės konfliktus sprendžia smurtu, o Vidurio Europos gyventojai mano, kad tai galima padaryti tik per teismus,“ – interviu FPÖ televizijai sakė Masenas, kuris nuo 2012 m. iki 2018 m. ėjo Konstitucijos apsaugos biuro (BfV) pirmininko pareigas.

„Europiečiai nusileis islamui. Viena vertus, dėl to, kad jie net nepajėgia matyti šio konflikto artėjimo, kita vertus, dėl to, kad jie nesugeba panašiu būdu spręsti konfliktų“, – sakė jis, teigdamas, kad „galutinis rezultatas bus laipsniškas mūsų europietiškų kultūrų sunaikinimas“.

Masenas apibūdino europiečius kaip gyvenančius be vizijos ar misijos, tuo tarpu kitos, konkuruojančios kultūros turi aiškų supratimą, kas jie yra ir kokie yra jų tikslai.

„Nežinome, kur norime eiti. Kaip turėtų atrodyti Vokietija ar Austrija 2030 m.? Gyvename tik šia akimirka, todėl pralaimime kitiems, kurie turi religiją ar ideologiją ir žino, kur nori eiti. Mums trūksta misijos,“ – tęsė jis. „Dažniausiai musulmonai ateina pas mus turėdami visiškai kitokį supratimą apie kultūrą, religiją ir šeimą. Sekuliarioje Europoje religija ir šeima – jei jos apskritai dar svarbios – yra individo reikalas, o šiose kultūrose tai yra klano reikalas.“

Gyventojų apkeitimas pagal projektą

Masenas teigė, kad Europos politikai aktyviai leidžia masinę imigraciją, nes, pasak jo, „mūsų politikai nori skirtingų gyventojų. Politinė kairė seka antivokietiškos ideologijos kursu. Kuo labiau nevienalytė gyventojų sudėtis, tuo mažiau jie gali aiškiai išsisakyti ir turėti demokratinį balsą. Kuo daugiau politikai savo nuožiūra priima imigrantų iš kitų šalių ir suteikia jiems pilietybę, tuo labiau politikai atrenka valstybės žmones ir daro įtaką rinkimų rezultatams. Šie migrantai balsuoja kitaip nei vietiniai gyventojai“.

Masenas interviu metu sakė, kad tokios šalys kaip Vokietija ir Austrija turi reikiamų priemonių imigracijai sustabdyti, tačiau sąmoningai to nedaro.

„Vokietija ir Austrija gali vieną dieną pradėti žmonių prie sienų nepriėmimą vadovaujantis trečiųjų šalių reglamentu“, – teigė buvęs žvalgybos vadovas. „Be to, valstybė galėtų deportuoti arba užtikrinti savanorišką išvykimą šimtams tūkstančių užsieniečių, kurie nenori integruotis ir kurie gali daryti nusikaltimus bei toliau priklausyti nuo valstybės socialinių išmokų“.

Vienas iš pagrindinių Vakarų vyriausybių sunkumų yra tai, kad trečiosios šalys atsisako priimti užsieniečius atgal, tačiau Masenas teigė, kad yra daugybė priemonių, kaip elgtis su šiomis užsispyrusiomis valstybėmis.

„Taip pat turėtų būti įmanoma įtikinti trečiąsias šalis priimti atgal savo piliečius, gavusius deportacijos orderį. Jei jos to nepadarytų, būtų galima „įšaldyti jų lėšas,“ neleisti (jų piliečiams) keliauti į Europą ir kt. Turite įtikinti šias valstybes elgtis pagal tarptautinę teisę,“ – sakė jis.

Masenas abejoja, ar Vokietijos politikai ketina imtis kokių nors rimtų priemonių prieš nelegalią imigraciją, ypač iš smurtaujančių kultūrų, nepaisant augančio pavojaus.

„Kodėl migrantai paprasčiausiai neapsukami atgal prie sienų?“ – klausia Masenas. Jis atkreipė dėmesį į paskutinį „aukščiausiojo lygio susitikimą migracijos klausimu“ Vokietijoje, kuriame, anot jo, matė „parodomąją politiką“ arba „fiktyvią politiką,“ o pagrindiniai iškelti klausimai buvo daugiau pinigų prieglobsčio prašytojams ir greitesnės prieglobsčio suteikimo procedūros. Tačiau niekas neuždavė svarbiausio klausimo: „Kodėl mes apskritai įsileidžiame šiuos žmones į Vokietiją ir Europą?“

„Kodėl nepriverčiame tokių šalių kaip Italija ir Graikija pagaliau daryti tai, kas joms numatyta pagal Europos sutartis, t. y. užtikrinti racionalią sienų apsaugą? Kodėl leidžiame šiems žmonėms atvykti pas mus, maitiname juos ir išleidžiame jiems milijardus, o daugelis vietinių gyventojų, vargšų pensininkų, gaunančių 920 eurų pensiją po viso darbingo gyvenimo, turi rinkti butelius?“

Kaip Remix News jau rašė anksčiau, milijonai Vokietijos vyresnio amžiaus žmonių gyvena skurde ir vis dažniau yra iškeldinami iš savo namų, kad užleistų vietą rekordiniam į šalį atvykstančių migrantų srautui.

Musulmonų dauguma iki 2200?

Maseno perspėjimai gali būti įžvalgūs, nes Europoje sparčiai vyksta demografiniai pokyčiai. Pew Research išsamioje ataskaitoje jau pažymėjo, kad iki 2050 m. Europos musulmonų populiacija gali patrigubėti ir siekti 76 mln. Tačiau PSU Research Review prognozuoja, kad per ilgesnį laikotarpį, iki 2200 m., musulmonai sudarys daugumą, o kai kuriose ES šalyse, pavyzdžiui, Graikijoje, Airijoje, Prancūzijoje, Belgijoje ir Didžiojoje Britanijoje, daugiau nei trys ketvirčiai gyventojų bus musulmonai.

Šaltinis: Remix News

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
68 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
200 metų per toli

Keisis balti, keisis ir spalvoti. O dabar, dabar musulmonų neribotas dauginimasis yra ne tik antieuropietiškas bet ir antiekologiškas. Iš ko seka kad reikia riboti musulmonų gimstamumą ne dėl to kad musulmonai, o dėl to kad kelia pavojų visai žmonijai, patiems musulmonams irgi

blue yellow zov marinie

…pasveikinkim vieni kitus,naujas rytas eina….

IP 88.118

Na taip, „žvalgas paskelbė naują perspėjimą“, tik kam? Gal kokiai Merkelienei, ar kokiam nors iš medžio nukritusiam?! Prieš kokius 15 metų M. Kadafis tiražavo filmuką internete, kuriame šaipėsi iš europiečių kvailumo ir džiūgavo, kad pirmą kartą civilizacijos istorijoje viena religija, t. y. islamas nugalės kitą religiją – krikščionybę be karo, o vien tik daugindamiesi. Vaizdžiai tariant, į „mūšį“ paleisdami ne kardus, o pimpalus. Europiečių nenoras auginti vaikus, duos ilgai lauktą rezultatą. Jo manymu, tai turėtų atsitikti 2050 m., o tokiose valstybėse kaip Olandija ar Belgija daug anksčiau.    Kažkada teko klausyti BBC interviu su belgų žurnalistų, kuris pasakojo, kaip didėja musulmonu skaičius jo šalyje. Į šalį atvykęs jaunas marokietis natūralizavosi, gavo pilietybę, dirbo. Per atostogas nuvyko į gimtą šalį, vedė.… Skaityti daugiau »

Prajuokino kadafis

Gal krikščionys Europoje ir sumažės Islamui vis daugiau įsitvirtinant ypač vakarų Europoje,bet kad Islamas nugalės?Kaip galima nugalėti Dievą?:)Kaip skelbia duomenys per ateinantį dešimtmetį Kinijoje bus daugiau krikščionių negu JAV.

Stiklo Valytuvas

,,Vienas iš pagrindinių Vakarų vyriausybių sunkumų yra tai, kad trečiosios šalys atsisako priimti užsieniečius atgal…” (Čia trečios šalys kaltos, ar mūsų pačių apsileidimas, kad tokiems valdžiažmogiams leidžiame nusikalstamai elgtis, a?!) Eikit nachuj(!!!), taip, EIKIT VELNIOP (!!!) su tokia demagogija !!! !!! !!! Supisti tiesojai, kiek jums sumokėjo?!! Supisti tiesojai, kaip jus prispaudė?!! Kaip jums pakilo rankos spausdinti TOKĮ ŠŪDĄ (švelniai tariant) be REDAKCIJOS PRIERAŠO ??!! Kokį šūdą čia brukate į smegenis ,,Vienas iš pagrindinių Vakarų vyriausybių sunkumų yra tai, kad trečiosios šalys atsisako priimti užsieniečius atgal…” Šiandien, ne vienas iš pagrindinių, O PATS PIRMIAUSIAS IR SVARBIAUSIAS visų Vakarų vyriausybių darbas yra NEDELSIANT: – baigti demonstruoti savo politinį neįgalumą; – nustoti kvailinti savus (europiečius) žmones; – pradėti baltųjų europiečių edukavimą modernizuotų… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

….apjatj dvadcatjpjatj..vaistu vaistu ir dar karta vaistu…isterikos priepuolis…

Stiklo valytuvas

Tik pabandykit komentatoriai po šiuo pasisakymu nesuspausti bent +10.
Kiek kartų turėsių jums mulkiams kartoti?
Suskiai komentatoriai, tik +3, kur dar +7?!
Sinica, Aš, pats protingiausias, pats įžymiausias pasaulio valstybės veikėjas, reikalauju pasiaiškinimo ką veikia tavo adminas?

blue yellow zov marinie

….adminas rekomenduoja tau …likviduotis.Per garsiai klykauji.Zmogai jau miegti.Taigi…..ziurknuodziu ir ….bai bai,xolerike.

T0mas J.

Prognozės 200 metų į priekį yra kvailiau nei bet kuri fantastinė knyga. Todėl neskaičiau.
Jaunystėj mėgau Saimeką, Klarką, Strugackius, Lemą, Bredberį. Ir daugybę kitų. Būč dėkingas jei žinovai nurodytų ka DABAR iš šviežių verta paskaityti lietuvių kalba, ji man mieliausia.

blue yellow zov marinie

..rekomenduoc…..Marcinkeviciu pabandyt….ne fantastas,ale,panasus…..fantazavo apie vieninga Lietuva……

Stiklo Valytuvas

Ačiū už komentarą prie mano pareiškimo 🙂 hmm 🙁

Ar tai, kad marksismas ir kapitalizmas sutartinai kartu pūsdami į vieną dūdą kartu rieda viena kryptimi, o baltieji abejingai vėpsodami dar ir savas dukteris pakloja po juodais svieto perėjūnais (rasiniais okupantais) tau dar neperspjauna visas tavo fantazijas kartu sudėjus?!

Kiek dar alachistų atbaristų turės paskersti baltųjų, kad pastariesiems grįžtų elementaraus išgyvenimo instinktas?

Pasak Evangelijos, Tomas netikėjo kol pirštu nepalietė… Ar tik nebūsi to Tomo inkarnacija, – kol nepajausi peilio ašmenų ties nuosavu kaklu, tol tenkinsies literatūrinėm fantazijom.

Tomai, būk tikintis.
Nebūk vien stiprių pojūčių mėgėju.

blue yellow zov marinie

…taigi tik ka sakei,kad rasizmas blogai.Pats nezinai ko nori.O tas tomas kakutis siaip kvailas zmoga.

Paul Casimir

(Ne temon) Puikūs autoriai! Lemo Nenugalimąjį (?) skaičiau keletą kartų vaikas būdamas.

Jules

 Visgi koks tu labai protingas, kad tiek daug skaitei, o aš tik „Mémorial de SainteHélène„, sugundytas istorijos mokytojo, kurį vėliau bolševikai išmetė iš darbo ir vežiojo žvyrą po kolchozus – tai buvo ne rakučių lygio istorijos žinovas, ne Kapsukės prapiesorių lygio, o grynuolis. Paprastas, nuoširdus, simpatiškas žmogus. Po Kovo vienoliktosios skaičiau Jacques Le Goff „La civilisation de l“Occident médiéval“, „Land und Volk der alten Griechen“ von Wilhelm Wägner. Patariu ir pačiam pasiskaityti – pravers.

blue yellow zov marinie

…kakuciui per daug skaityt kenkia….cerepas gali neatlaikyt….

Paul Casimir

Atsipalaiduok. Žmogus gerai parašė, protingai. Nebent asmeniškai pažįsti ir turi pagrindą apšikt kaskart (taip būna, nes tokių žmogų vis pasitaiko).

blue yellow zov marinie

…neatsipalaidavimui pagrinda turiu.

Paul Casimir

Nu tu kaip Tčiuldžius. Gal, nežinau. Aš nepažįstu, tai tik rašiau jis gerai parašė.

Prašalietis

Keista, kad „buvęs vyriausiasis Vokietijos žvalgas” vertindamas situaciją ir pranašaudamas ateitį savo prognozes argumentuoja propagandistiniu, visus blogumus „paaiškinančiu”- „„mūsų politikai nori skirtingų gyventojų. Politinė kairė seka antivokietiškos ideologijos kursu…” „Buvęs vyriausias žvalgybininkas” nieko „negirdėjo”, kad Vokietijos politinės dešinės kanclerė „matuška” Merkel ne taip seniai audringai kvietė musulmoniškus imingrantus į Vokietiją, su jai fotografavosi, daugiau kaip 1 milijoną iš karto legalizavo, jų integracijai skyrė 20 milijardų eurų. „Buvęs vyriausias žvalgybininkas” iki galo „nedažvalgė” ką po kolonijinės eros pabaigos rašinėjo vietinė spauda apie gamyboje esantiems „juodiems” darbams dirbti trūkstamą darbo jėgą, kaip ir po šiai dienai rašinėja apie blogą demografinę padėtį, vietinių žmonių senėjimą ir nuolatinį trūkumą darbo jėgos. „Buvęs vyriausias žvalgybininkas” nepamena, kad ir Vokietijos klestėjimo laikais, Trečio Reicho laikais, tuometiniai… Skaityti daugiau »

Jules

Į Vokietiją ant darbų ir į darbo stovyklas kai kurie jauni lietuvaičiai važiavo savo noru, kad galėtų užsidirbti mokslui būtinų pinigėlių ir dėl kitų asmeninių socialinių-buitinių problemų. Ten už darbą buvo mokama gera alga. Net bordeliai ten veikė kam to reikėjo.

Stiklo Valytuvas

Tu chazarijau Jules, esi solidus šūdo gabalas!!!
Prie mano pareiškimo net nestabtelėjai!

Jules

Jūsų teisė vertinti, be jokios abejonės. Jums pritariančių, manau, bus daug.

blue yellow zov marinie

…nu serguolis zmogenas,nori zut but priverst komentuot…xa xa xa..da tokiu nemaciau..

blue yellow zov marinie

…nu kokios aistros,kokios emocijos….be daktaru neapsieisi..

Stiklo Valytuvas

Pastabos geros, bet kaip visada siaurai tendencingos. Prie to, ką parašei, būtina pažymėti kad po 2WW Vakarų(!) Vokietija priėmė ir net kvietėsi(?) darbo jėgos iš Turkijos (kita rasė(!!!). Juk Vakarų vokiečiams toks komunistinis pavidalas turėjo būti kraštutinai nepriimtinas. Kaip atsitiko, kad Vakarų(!) vokiečiai staiga (hmm!) tavo internacionalistais?! Dar keisčiau, kad iki šiol niekas TO nepastebi ir matomai yra ,,noras” TO nepastebėti. ,,Vokietijos politinės dešinės kanclerė „matuška” Merkel ne taip seniai audringai kvietė musulmoniškus imingrantus į Vokietiją,…” Kažin, švelniai tariant, ar ta dešinės kanclerė pati buvo dešinės Merkel, ar internacionalinės kairės Merkel… Kaip sakoma, medį pažinsi iš vaisių… Tu Prašalieti, ir dar milijonai bukapročių, matomai niekada net nepaklausite ar Vakarai buvo ir yra tie ir tokiais, kokiais jie save pristato, kokiais… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..tau dvipolis sutrikimas,nabage,gelbekis.Ir akademika prixvaty….

Prašalietis

„Suktus” klausimus keli, nors atsakymas yra jau seniai aiškus…-„Tu Prašalieti, ir dar milijonai bukapročių, matomai niekada net nepaklausite ar Vakarai buvo ir yra tie ir tokiais, kokiais jie save pristato, kokiais mes linkę matyti..? Vakarai, kaip ir Rytai buvo, yra ir bus „tie”.. Savęs pristatymo atžvilgiu „Vakarai” yra pasaulyje nepralenkiami jau ne vienas šimtas metų. Praeito šimtmečio antroje pusėje Vakarai save pasaulio „čiabuviams” pristatinėjo, kaip geriausiai, laisviausiai, linksmiausiai.. gyvenančius (rokas, kramtoškė, džinsai, Coca Cola…, nutylėdami narkomanija…) Prieš du-tris šimtus metų Vakarai juokėsi iš tuometinės vyžotos ir murzinos Rusijos, kurioje mužikai eidavo kartą į pirtį nuprausti savo „sutrų”, kai tuo tarpu kokie kilmingi prancūzai nešiojo perukus, praustis buvo iš vis nemadinga, nuo kūno prasmirdimo prakaitais ir ne tik prakaitais, jie sukūrė… Skaityti daugiau »

Jules

Vokiečiai nieko nesikvietė, o jų vardu kvietėsi karo nugalėtojai ir kagebistai, bei mūsų lddp-istai su kuo ten dar?

blue yellow zov marinie

…ot tie….imingrantai….tikri jiecio kollegos…

Paul Casimir

Prošalietis yra paleckiukas. Teraminasi visi atsakinėjantys jam.

blue yellow zov marinie

…tylet irgi ne kas…mol,tu sik,o mes tylesim ir da popieriaus iskisim pro duris,aciu pasake….

Jules

Jo, Lietuvos neosovietinis pseudo elitas ir oligarchai nori kuo greičiau lietuvius pakeisti nelietuviais. Žiūrėkit, kaip dėl šito draskosi LRT dezistės?

Jules

Lietuvos neosovietinis elitas, pseudo politikieriai, apsišaukėliai pseudo demokratai, buvę Bolševikų partijos aktyvistai su anūkais, meilužėmis ir marčiomis, ir raudonieji oligarchai tvirtai laikosi antilietuviškos ideologijos kurso. Jau nekalbant apie įslaptintus kagebistus iki naujos okupacijos. Jie tam ir laikomi slapčia. Antilituanizmas valdžios remiamas ir skatinamas slapta ir viešai.

Stiklo Valytuvas

,,Lietuvos neosovietinis elitas…”
Kur dėjosi tas ,,Baltijos kelio” milijonas*, a?!!!!!!!!!!!!!!!
Tik bent ką žaktelėk nepalankiai landsbegizmui, kaip mat ,,slaptoji policija” – ,,megstos beretės” nudirs kailį vien savo liežuviais.
Tad, labai abejojų, tiksliau, visiškai netikiu, kad ,,Lietuvos neosovietinis elitas” yra dėl visko kaltas.
Laikas tvirtai ir aiškiai pasakyti, kad litvinų tauta yra durnių ir prietrankų tauta.
Kad tautos elitas yra NUSIKALTĖLIAI ir kolaborantai…
Kad rinkimai kitais metais bus tas ,,negrįžtamumo taškas”.
Ir kad ,,stebuklo” laukimas yra naujojo pažangaus idiotizmo kita forma.

Jules

Taigi Baltijos kely buvo tik dalis tautos, o kiti ant sofkučių sėdėjo ir žiūrėjo kuo čia viskas baigsis, žodžiu, kaip ir dabar. Kita vertus, mes kaip tauta niekaip patys vieni negalime susiformuoti, susiorganizuoti, susivienyti. Mums svarbiau svetimšalių, nukariautojų, ypač imperinių bendrijų, išskirtinės teisės, privilegijos ir viršenybės mūsų atžvilgiu. Mūsų vaikai nežino istorijos – tik išgalvotas jos versijas, schemas ir t.t. Karo nugalėtojų jėga primestas klišes – deziuką. Ne mes pradėjome „Perestroikę”, ne mes sutriuškinome carinės Rusijos imperijos galybę Antrajame Žalgiryje 1914 metais rugpjūčio pabaigoje, būdami Rusijos imperijos kariuomenės nelaimėliais rekrutais, o bajorų kilmės lietuviai tos kariuomenės karininkais. Iki Antrojo Žalgirio buvome „Za caria, za Batiušku i Pravoslaviju”, kaip neseniai už Centro Komitetą, už Bolševikų partiją, Staliną, Brežnevą ir t.t., kaip… Skaityti daugiau »

Stiklo Valytuvas

Sakai ,,ypač dezi LRT”.
Prieš kiek daugiau nei dvi savaites LRT antras kanalas rodė dokumentinį filmą apie tai kaip žydai okupavo Palestiną. Oho!!! LRT visada tik žydų pusėje, ir še tau boba devintinės – žydai okupantai. Ir dar kaip baisiai elgiasi žydai su palestiniečiais.
Idomiai keistas posukis LRT politikoje, bet šito niekas nepastebėjo.
Kita vertus, nieko keisto, juk žydas Sorošas irgi už arabus ir prieš žydus!
Kas yra LRT? Žydų ar žydo Sorošo ruporas?
O gal Sorošas ne žydas, gal chazaras?
Gal ir faina moterėlė yra chazarė?
Ir žydai apie tai tylėdami nėra jokie ,,proto bokštai”?

Pramušęs ledą rasi sidabrą, pramušęs sidabrą rasi auksą…
Na, glušiem komentatoriam to nesuprasti.

galvok ką sakai

Žydai okupantai bent su 2000 metų interesu Palestinoje. O štai okupantai europiečiai ką veikia abiejose Amerikose? Ir dar ,negana, juodukų privežė nesiklausdami vietinių indėnų. Tegul visi nėšdinasi iš kur atsiradę, ar ne taip, valytuve?

Stiklo Valytuvas

Numetei kelias šliaukas ir jauties patenkintu, kaip tau gerai.

Šūdas ir unitaze yra šūdas.

Stiklo Valytuvas

O dabar iš esmės.

1. Aprašiau ką rodė fime!
2. Žydai okupantai. Taip!!! Tik ne 2000 metų. Žydai po Romos imperijos net blaškomi pogromų negrįžo namo, reiškia jie atsižadėjo Jahvės žemės, ir tą atsižadėjimą patvirtino 1500 metų abejingumu!!!
3. Šūdinom smegenim neatskirti kur žydai Palestinoje ir kur europiečiai Amerikoje.
4. Tada hominidams smegenis kriušo vienaip, dabar kitaip, bet apdujusiems nuo pažangizmo beprasmiška mėtyti perlus.
5. Rinkimų rezultatai kitais metais yra iš anksto numatomi, jeigu galingiesiems neprireiks kitomių rezultatų.

Šiame liūne dominuoja apgailėtini komentatoriai.

blue yellow zov marinie

…jo,pirmauja toks tulas wc iswalytojas…taskosi sudais kairen desinen…profas,ka jau cia….

blue yellow zov marinie

…walytuvas ir sudas yra neatsiejami….

Jules

Reiktų Jungtinėms tautoms, pasaulio bendruomenei, siūlyti atkurti visas valstybes, buvusias prieš du tūkstančius metų ir daugiau. Ir Khazariją būtinai su sostine Itilyje reikia atkurti kuo greičiau – pakeisti Astrachanės pavadinimą. Tai ne „Š”, o labai rimta..

Stiklo Valytuvas

Pagal tave,… jokios Rusijos, net Moskovijos neliktų…
Ir kaip tave prorusiška fauna dar kakiais neaptapšnojo…

Ir dar, sakyk, jeigu viską atstatom 🙂 , tai kokioj valstybėj tada reziduotų Jungtinės tautos? Net retoriškai, labai idomu.

Jules

Va, apie tai ir pakalbame, kur geriau būtų statyti naujas Jungtines Tautas? Aš siūlau Itilyje (Astrachanė), o ES sostinę Karaliaučiuje. Kas manote kitaip – siūlykite savo variantus. Verdiktą paskelbs įslaptintieji kagebistai čia, belaukią saviškių(„skoro naši prijiedut”, kaip kalbama Vilniuje). Na, o mums duos 24 valandas išsinešdinimui.

blue yellow zov marinie

…Juliau,regis busi apsikretes nuo pasnekovo…ir su tavim kazkas jau darosi….varykis penicilino…

Jules

Kad dabar penicilino pavadinimas pakeistas – nebesusigaudau.

blue yellow zov marinie

.ir nereikia,svarbu,laikykis toliau nuo ligoniu..

blue yellow zov marinie

…net retoriskai….sis iswalytojas apsirgo smegenu liga…nebepagydomai..nukalba vidur baltos dienos…kaip niekur nieko…

blue yellow zov marinie

…pfff,kur jau ten….primuses walytoja,rasi tik…swaaaabra…

blue yellow zov marinie

..prie didziausiu durniu neuzmirsk saves priskaiciuot…megstos….,berasti.

Stiklo Valytuvas

Ta kontara tavo tryda yra labai patenkinta. Kiti agentai puikiai vykdo tavo komandas, kai mane giri (nusispjaut ant tavo dvoko) tai pasipila pliusai, kai mane niekini – pasipila minusai. Viskas pagal komandą. Ne laikuose esmė, esmė kaip į tai reaguoja čionykštė BYDLO. O ta bydlo labai iškalbingai pasako apie save daug, tik gretink, (pa)lygink jų pačių komentarus, laikus, tempą ir pan. Keisčiausia, kad ta bydlo praktiškai nepasikeitė net ir NS gausiai influencinant litvinus. Jooo, durną ir kuprotą ištaiso tik grabas, jeigu ištaiso. Šita veislė per 33 metus tik nusmuko, o komentatoriai taškosi tautos priešinimo labui su neregėtu užsidegimu… Ką gero geltonoji tryda padarė dergdama mane? Užkardė tautos telkimą, vienijimą… Atgrasė normalius komentuotojus… Atgrasė daug komentuotojų… Supriešino dar likusius… Kam tai… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

….gaila taves,bet tu nepagydomas…prisigalvoji kazkokiu samokslu,kuriu ner ir but negali…….,anei tu kam rupi,anei ka…komentuok kiek lenda ir netraidaliuok,ko amziais inkstineji apie kazkokius taves blokavimus ar dar ka…didybes ar persekiojimo manija apsikretes,nelaimeli.Gydykis,ar kaaaa..Ir nedaryk juokingu,mazarastisku gramatiniu klaidu,uznesi i kgbesnyka prasalieioiti,fui..

šansas Lietuvai

Lietuva maža nežymi valstybė , kai 40ais išnyko, niekas nepastebėjo. Todėl svarbu kol esame įrodyti savo reikalingumą kitoms tautoms.. Visų pirma Europarlamente reikia pasiūlyti nustoti remti didesnes kaip 2 vaikų šeimas. Remiantis, gink Die, ne kokiais rasiniais, bet ekologiniais sumetimais. Gudrybė ta kad vietiniai mažavaikiai europiečiai veik nepastebės apribojimo, kuomet ateiviams bus sugriautas europietiško rojaus įvaizdis. Antras siūlymas, tai iš JTO tribūnos pakviesti visas pasaulio tautas BAIGTI DEMOGRAFINIO GINKLAVIMOSI VARŽYBAS, kurios neišvengiamai išvirsta demografine agresija, perteklinių gyventojų permetimu į kitas valstybes, kas be ko, į turtingiausias. Kartu žmonių besaikis, agresyvus dauginimasis komplikuoja ekologinę padėtį planetoje, ką vis žino bet tyli. Mums, kukliems lietuviams, atrodo kad tokius siūlymus turi daryti didžiosios valstybės. Tačiau didžiosioms ir didelė atsakomybė, o tokiems mažiukams kaip… Skaityti daugiau »

Life Site News

 „LifeSiteNews“ sužinojo, kad vyskupui Josephui Stricklandui buvo uždrausta laikyti mišias Tailerio vyskupijoje, Teksase.  Pranešama, kad neseniai vykusiame darbuotojų susirinkime darbuotojai buvo informuoti, kad nors Stricklandas negali aukoti mišių vyskupijoje, jis gali tai daryti kitur. Šaltinis žinomas „LifeSiteNews“.  Šaltinis „LifeSiteNews“ taip pat patvirtino, kad darbuotojai buvo informuoti apie sprendimą, siekiant atsakyti į visuomenės klausimus. LifeSite taip pat sužinojo, kad vyskupas Stricklandas šiuo metu ilsisi benediktinų abatijoje Oklahomoje. Atrodo, kad jis nebuvo informuotas apie sprendimą.  Katalikų autorius daktaras Peteris Kwasniewskis pasibjaurėjo sprendimu uždrausti Stricklandui laikyti mišias savo senojoje vyskupijoje. „Bažnyčia šiuo metu valdoma kaip mafijos organizacija“, – „LifeSiteNews“ sakė Kwasniewskis. „Kanonų teisę trypia kojomis tie, kurie turėtų rodyti teisėtumo pavyzdį. Valdžia pakeitė valdžią, ir yra tik vienas nusikaltimas: būti per daug ortodoksu. Atmetus popiežiaus Pranciškaus prašymą… Skaityti daugiau »

Atidėliojimas

200 metų,ot melagis ir pats tai žino,kad po 20-30 metų jau bus beveik galas jei taip tęsis.Politinė,mokslo?ir pinigų diduomenė,kol kas gerai jaučiasi, negyvena jie arti spalvotų, nelegalų rajonų,stovykų ir nenori įsiūbuoti neramumų,sukilimų,revoliucijos,kuri įsipliekstų ,kaip ugnis žinant atvykėlių būdą.Todėl bus muilinamos akys, marinuojamas reikalas,meluojama,represuojami kitaminčiai;ir peilis toliau spausis link kaulo,kol galop nebepakęsdami skausmo Europiečiai sprogs,o gal subliūkš ,taip ir nespėję sprogti,kai balionas ramiai išleidęs orą.

po planū

pan Europa

kas ir kodėl visa tai organizuoja?

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami „oficialieji istorikai”, kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų pasaulinio elito užsakymu „melasklaida”, tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mąstyti.
Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje:

user1252122.sites.myregisteredsite.com

Latest News

Your hard work is appreciated; thank you for the excellent material.

keisti čia esate

visi teisingai kalbate apie grėsmes kurias Europai kelia didėjantys migrantų sriautai. Bet kai pasakai kad ir migracija i r klimato kitimas ir planetos biosferos degradavimas turi vieną bendrą priežastį – besaikį, neatsakingą, agresyvų ,trumparegišką žmogaus gyvybę nupiginantį žmonių dauginimąsi ir gyvenimą visai netolimų palikuonių sąskaita, TIESOS humanistai stoja piestu prieš: oj ne,, planeta Žemė gali išmaitinti 18 milijardų žmonių. Kaip kokioje žmonių auginimo fermoje

Idėjiniam žemės gelbėtojui

Ir vėl čia mus „gąsdini”:).Pateik kokių kelių šimtų autoritetingų mokslininkų,ekspertų nuomone šiuo reikalų,nes tokių anekdotų apie plokščią Žemę,skęstančią Žemę,į visatos dugną krentančią ir greitai reikia skleisti parašiutą ,nes tuoj sudušimę,…gali tokių pasakų,fantastikų prikurti kiekvienas,pilnas internetas.Gyvename klaidinančos informacijos laikais,jau kiek per kovidą gąsdino ir kiek prigąsdino,visi bėgo skiepytis,nes sakė išmirs pusė žmonijos.

IP 88.118

Keistas esate jūs, o ne mes. Tą pačią info galiu skaityti 1-2 kartus, o tamstos mantrą apie žmonių dauginimasi matau kiekvieną dieną ir dar ne po vieną kartą. Taigi, išvada neteisinga, niekas piestų nestoja, tiesiog, daug kam nusibodai ir stipriai.
Tiesa, tu čia toks ne vienas, mes pastoviai informuojami ir apie Kapsukės docentus, ir apie tai kiek ir ko Anglijoje gali nusipirkti už valandinį uždarbį ir sąrašus kaltujų, kuriamus nuo pat 1992 m., ir apie „landsbergini durnių laivą“, iš kurio metų metais čia toks vienas bocmanas niekaip nesugeba prisišvartuoti ir išlipti.
Augink lašinius ir skūrą bei pratinkis nesitebėti, jei liksi nesuprastas, kaip tas Stiklinis valytuvas su Napaleono kepure, juk niekas jo nesupranta, net V. Sinica su adminu.

s.m.

Su tik 18 milijardų, eugenike nedadurtas, stipriai apsirikai.
Švabų ir kt. banditų nepirktas mokslas teigia, kad Žemė visiškai pajėgi išmaitinti 100 milijardų žmonių. O iki to laiko atsiras pakankamai daug idiotų, norinčių keltis į Mėnulį. Mokslo bei technikos pažanga po pusšimčio metų tą laisvai leis.
O tie gi baaaaaaisūs dabartiniai 8 milijardai, kurie be galo trugdo kvėpuoti saujelei psichopatų trilijonierių, skaičiuojant 5 asmenų šeimą ne sugrūstą perkūnkiemio gipskartonkėje, o ant 40 arų sodžiaus stovinčiame 2 aukštų namuke, liuosiai tilptų Teksaso valstijoje. Visa dabartinė žmonija teoriškai telpa Teksase. Kapuji?
Mažiau valgyk global-psichopatų neomarksistinį mėšlą, žmogau.

keista

Kodėl tai saujelei sutilpti taip trukdo planetos miškai?

fermerio protavimas

. Jeigu ferma gali išmaitinti 10 kartų daugiau gyvulių negu dabar maitina, tai aiškus apsileidimas neišnaudoti tokių rezervų.

o prie namuko automobilis

Sudėjus krūvon, Teksase važinėja milijardas automobilių, o gal ir du. Skanaus.

planetos bangladešizacija

Bangladešo plotas maždaug 3 Baltijos valstybių, o gyventojų kaip Rusijoje, virš 100 milijonų. Klausimas: kaip jie ten sutelpa? O sutelpa dėl to kad nuolat vyksta natūrali kandidatų atranka. Kam toks ankštumas ir toks gyvenimas kelia siaubą, tas pasigailėdamas negimdo vaikų. O gimdo mažiau išrankūs. Jeigu sutelpa 100 milijonų, tai negi neatsiras vietos ir maniems 10 vaikučių? Pamėginkite paneigti.

Balansas,kad žemė neapsiverstų

O trijose Baltijos valstybėse tuoj liks tik trys žmonės.

Planetos kandonizacija

Ponas,kas jums trukdo, tai užsiimkite..planetos kandonizacija ir sterilizacija.

68
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top