Europoje yra per 900 „neįžengiamų“ imigrantų getų, sako Vengrija

BNS

Europoje yra daugiau negu 900 „neįžengiamų“ rajonų, kuriuose gyvena gausios imigrantų bendruomenės, Vengrijos vyriausybė paskelbė aštraus tono pranešime, siekdama užsitikrinti didesnį palaikymą savo pozicijai, nukreiptai prieš Europos Sąjungos planus perskirstyti migrantus Bendrijos šalyse.

Tų teritorijų, kuriose gyvena „daugybė imigrantų“, pavyzdžiui, Paryžiuje, Londone, Stokholme arba Berlyne, vietos valdžia „beveik arba visiškai nekontroliuoja“, o „šalies šeimininkės normų ten beveik nesilaikoma“, sakoma naujame tinklalapyje paskelbtame pranešime.

Paklaustas, koks buvo tos informacijos šaltinis, vyriausybės atstovas Zoltanas Kovacsas (Zoltanas Kovačas) penktadienį sakė naujienų agentūrai AFP, kad pranešimas pagrįstas „internete viešai prieinamais duomenimis“, bet daugiau detalių nepateikė.

Tame tinklalapyje, įkurtame šią savaitę, artėjant antroje šių metų pusėje Vengrijoje vyksiančiame referendume dėl ES migrantų perskirstymo kvotų plano, taip pat buvo įdėtas tiksintis laikrodis, rodantis, kad į Europą kas 12 sekundžių atvyksta naujas migrantas.

„Privalomos Europos kvotos didina terorizmo grėsmę Europoje ir kelia pavojų mūsų kultūrai, – sakoma tinklalapyje. – Neteisėti migrantai nevaldomai plūsta per sienas, todėl mes nežinome, kas jie tokie ir kokie jų ketinimai. Nežinome, kiek jų yra užsimaskavę teroristai.“

Vengrijos ministro pirmininko Viktoro Orbano vyriausybė rugsėjį balsavo prieš ES planą paskirstyti 160 tūkst. prieglobsčio ieškotojų Bendrijos šalyse pagal kvotų sistemą, o gruodį palaikė Slovakijos pateiktą teisinį ieškinį.

Iki šiol ES perkėlė tik 1,1 tūkst. pabėgėlių, o Vengrija nepriėmė nė vieno iš jų.

Jeigu pasitvirtins prognozės, kad Vengrijos rinkėjai referendume atmes ES kvotas, tai bus dar vienas skaudus smūgis šiai stringančiai schemai.

Šaltinis: faktai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top