Europos Sąjunga reikalauja Afrikos šalyse priimti LGBT įstatymus

laikmetis.lt

Jei Afrikos šalys nori gauti naudos iš prekybos susitarimų su Europos šalimis, jos turės pakeisti savo įstatymus dėl abortų ir LGBT teisių. Afrikos lyderiai pasipiktinę.

Praėjusiais metais Afrikos ir Europos šalys derėjosi dėl naujo prekybos susitarimo. Tačiau Afrikos šalys yra nepatenkintos.

„Europos Sąjunga nelaiko mūsų lygiaverčiais derybų partneriais“, – Nyderlandų dienraščiui „Nederlands Dagblad“ teigia Ugandos parlamento atstovas Samuelis Acuti. Jis teigia, kad Europos Sąjunga nori primesti susitarimą Afrikai, neatsižvelgdama į afrikiečių įsitikinimus, tradicijas ir kultūrą. „Iš mūsų reikalaujama, kad priimtume nuostatas apie homoseksualumą, lytį ir lytiškumą, kurios neturi nieko bendro su mūsų pasauliu“.

Dar visai neseniai Acuti niekada nebuvo girdėjęs apie transseksualumą. Jis suvedė šį terminą į „Google“ ir buvo šokiruotas, nes minėtame susitarime, atrodo, yra punktų apie šią sąvoką. Jis informavo apie susitarimą Ugandos prezidentą, ir tikėtina, kad Uganda, kurioje homoseksualumas draudžiamas įstatymu, nepasirašys pakto tokio, koks jis yra dabar.

Transseksualumas

Derybų metu Čekijos atstovas Europos Sąjungoje Tomáš Uličný atkreipė dėmesį, kad susitarime minimas tik nepritarimas visų formų diskriminacijai. Tačiau tai neįtikino Acuti.

„Tekste šios sąvokos nėra pažodžiui paminėtos, o vietoj to jūs remiatės susitarimais, kuriuose jos minimos. O pakte sakoma, kad mes turime pritarti šiems paktams“.

Vienas iš prieštaringai vertinamų susitarimų, kuriuos mini Acuti, yra vadinamosios „Tarptautinės techninės seksualumo gairės“. Tai dokumentas, kuriame išsamiai nurodoma, kaip vaikai turėtų būti mokomi apie homoseksualumą, masturbaciją, lytiškumą, nėštumą ir transseksualumą. Pavyzdžiui, vaikai nuo penkerių iki aštuonerių metų kartu su tėvais ar mokytojais turi apmąstyti savo lytį.

Opi problema yra ta, kad Afrikos šalys nedalyvavo rengiant šias gaires, be kitų susitarimų. Acuti teigimu, Europos Sąjunga bando įsibrauti į Afrikos miegamuosius ir nurodinėti Afrikos gyventojams, kaip auklėti savo vaikus pagal europietišką modelį. „Tai tiesiog kolonijinis elgesys“.

Nyderlandai buvo viena iš šalių, siekusių, kad į prekybos susitarimą būtų įtrauktos prieštaringai vertinamos nuostatos. Europos Parlamento narė Samira Rafaela sako suprantanti, kad Afrikos šalys susitarimą vertina kaip kolonijinį elgesį. Tačiau progresyvi olandų politikė žmogaus teises laiko dalyku, kuris „skirtas ne tik heteroseksualiems vyrams, bet ir moterims bei LGBT asmenims. Iš Europos turime šviesti apie tai kitas šalis“.

Jei Afrikos šalys pasirašys paktą, jos privalės laikytis Europos požiūrio į abortus ir homoseksualumą. Jei jos atitinkamai nepakeis savo įstatymų, joms bus taikomos „proporcingos priemonės“. Taigi, jei šios Afrikos šalys nori gauti prekybos susitarimo naudą, jos turi paaukoti savo suverenitetą.

Tai ne pirmas kartas, kai Europos Sąjunga naudojasi prekybos susitarimu, kad primestų savo vertybes kitoms šalims. Kartu tai yra prieštaringai vertinamas elgesys. Šalių, su kuriomis ES veda derybas, padėtis yra daug blogesnė. „Jos turi mažai ką bendro ir joms sunku bendradarbiauti nustatant bendras ribas“, – sako Nyderlandų Leideno universiteto finansų valdymo ir sąžiningumo Afrikoje profesorius Čibuikė Učė (Chibuike Uche).

Siera Leonės parlamento narys Mathew Nyuma sutinka, kad turėtų būti nustatyta bendra riba. „Kai mes, Afrikos šalys, kartu apie tai pagalvosime, galėsime užkirsti kelią ES pažeisti mūsų ribas“.

Atsakydami į progresyvius Europos Sąjungos užmojus, Europoje stiprėja ir konservatyvios lobistų grupės. Šių grupių nariai lankosi pas Afrikos politikus, kad įspėtų juos dėl Europos Sąjungos norų. Vienas iš lobistų yra olandas Henkas Janas van Schothorstas.

Van Schothorstas beveik prieš dešimt metų įkūrė asociaciją „Tarptautinė krikščionių taryba“, rašo olandų dienraštis „Nederlands Dagblad“. Jos tikslas – skleisti krikščioniškąsias vertybes, susijusias su gyvybe, šeima, tikėjimu ir švietimo laisve. Praktiškai Van Šothorstas priešinasi tos pačios lyties asmenų santuokoms, abortams ir gender ideologijai.

Svarbiausias jo darbas – susitikti su politikais ir informuoti juos apie progresyvius pokyčius Europos Sąjungoje bei įspėti juos apie Sąjungos užmojus skleisti šias vertybes. Todėl jis dalyvavo ir lapkričio mėnesį vykusiose derybose. Jis stengėsi, kad Afrikos politikai nepasirašytų susitarimo nepastebėję LGBT išlygų.

Šaltinis: CNE

3.7 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mickėyus Mouseas

Ukraina , ruoškis!

Paštininkas

Eina paskui RU laivą:
1.EU
2.Afrika
3. LGBT.
Nebūtinai šia tvarka.

Tmas J.

„progresyvi olandų politikė“
„progresyvūs Europos Sąjungos užmojai“
„progresyvūs pokyčiai Europos Sąjungoje“
O IŠ TIESŲ VYKSTA DEGRADACIJA.
&&&
„jei šios Afrikos šalys nori gauti prekybos susitarimo naudą, jos turi paaukoti savo suverenitetą.“
&&&&&
Ar ne tas pats vyksta su Lietuva? Viską mačiau 2003 m. ir numačiau tai, ko paprasta akimi dar nesimatė. Todėl agitavau visus nedalyvauti stojimo į ES referendume, boikotuoti jį. Gaila, kad per mažai žmonių paklausė tada manęs.
Europos Sąjunga yra iškrypėlių sąjunga ir Lietuva turi kuo greičiau palikti šią nesveikų žmonių organizaciją bei denonsuoti Europos Žmogaus teisių konvenciją.

Pilietinis nepaklusnumas

Pritariu. Alaus ir skalbimo miltelių „referendume” nedalyvavau. Kaip ir Jūs, dar tada nuspėjau, kur link vairuojama Lietuva…

Naivus storų kregždučių rinkėjas

Lietuvoje jie taip nedaro, tik Afrikoje. Mūsų kregždučių partija apgins mūsų lietuviškas vertybes. SLAVA, pašol nx.

Health Ranger Report

Obamos administracijos metu CDC patariamajame imunizacijos komitete dirbęs pareigūnas buvo užfiksuotas vaizdo įraše, raginantis vykdyti genocidą prieš baltuosius Amerikoje, siekiant pašalinti tuos, kurie priešinasi vakcinoms.

Pranešama, kad buvęs CDC pareigūnas turi ryšių su Pfizer ir Billo ir Melindos Geitsų fondu.

Globalistai mano, kad vakcinos yra lengviausias būdas nužudyti patiklias, neinformuotas mases. Tačiau tiems, kurie atsisako smūgių, atsiskleidžia kiti žudymo vektoriai, įskaitant maisto stygių (badą), energijos žlugimą, ekonomikos žlugimą ir pasaulinį karą.
https://www.brighteon.com/f9c4b5c8-37d7-4f6a-9dbf-7988784f3d29

Prašalietis

Vakarų šalys Afrikos gamtinių ir žmogiškų resursų eksplotavimą vykdo šimtus metų, kuris šiandieninio neokolonializmo „partneriavimo” forma tęsiasi ir po šiai dienai. Vakarų šalys mokėdamos Afrikos šalims už resursus centus, savo produkciją joms parduodamos dešimteriopai brangiau gavo ir gauna didžiausius pelnus, ir užtikrina savo šalių gyventojų dešimtis kartų aukštesnį gyvenimo lygį nei Afrikos. Afrikos ir ne tik Afrikos šalių( Eurokolūkio Lietuvos „nauda” nedaug kuo skiriasi nuo Afrikos šalių žmonių „naudos”) žmonių „nauda” prasideda ir baigiasi vietinio korumpuoto ir parsidavusio „elito” sotesniu duonos kasniu. Paskutinis anekdotas iš juodo jumoro – „Jei Afrikos šalys nori gauti naudos iš prekybos susitarimų su Europos šalimis, jos turės pakeisti savo įstatymus dėl abortų ir LGBT teisių.”

Mike Adams (Natural News)

,,Pabudusių” idiotų bėda ta, kad iškreiptas jų pasaulio vaizdas neišvengiamai susiduria su tikrovee… ir nuo tada viskas nukrypsta nuo bėgių. Šiuo metu „pabudę idiotai“ – žmonės, gyvenantys klaidinančiuose pasauliuose, ,,tikintys” biologija, ekonomika, skiepais ir kt. – vis dažniau nukenčia nuo tikro pasaulio padarinių, kurie žaloja jų trapų protą. Draugai, mirštantys nuo skiepų, sparčiai didėjanti maisto infliacija, plintantys atleidimai iš darbo, griūvantys elektros tinklai ir dar daugiau… visi šie dalykai greitai tampa tikrove, nes ,,pabudę” idiotai netyčia atsiduria pragaro pasauliuose, kuriuos sukūrė savo blogomis idėjomis ir niekšiškais tikslas. Dėl psichologinės traumos daugelis šių žmonių praranda ryšį su tikrovę. Jie veržiasi, dažnai griebiasi smurto ar savižudybės, kai slegianti jų žlungančių dirbtinių pasaulių tikrovė žlunga. Šiandienos podkaste apie tai išsamiau. Taip pat naujienos… Skaityti daugiau »

negras

o jei afrika pareikalaus es priimti vudu ir hanibalizmą, nes negrai valgo albinosus – baltus žmones, o es baltų daug, tad joks badas nebus baisus negrams es?

baltas

negrai ateina mus baltus suvalgyti?

Manau

Jei ES lieps, tai ir ateis, lygiai taip kaip ir homoseksualizuotis.

šiuo atveju ....

akivaizdu,kad bangas kelia visiškai degradavusi ES viršūnėlė. O Lietuvoje kitaip ? Kas galėtų paneigt,kad ir pas mus paskutinius 10 – 15 metų į aukščiausius ,įtakingiausius postus susikraustė iškrypėliai su visom iš to sekančiom…

THOMAS BROOKE (ReMix news)

Krikščionė motina Jungtinėje Karalystėje padavė į teismą savo sūnaus mokyklą už tai, kad ji privertė savo 4 metų vaiką dalyvauti LGBT parade be jos sutikimo. Ši byla, kuri yra pirmoji tokio pobūdžio, susijusi su įvykiu 2018 m. birželio mėn. Heavers Farm pradinėje mokykloje Pietų Norvude, pietryčių Londone. Mokyklos direktorius pasakė vaiko motinai Izzy Montague, kad jos sūnus negali atsisakyti sodomitų eisenos. Motina siekia imtis teisinių veiksmų prieš mokyklą dėl tiesioginės ir netiesioginės diskriminacijos, viktimizacijos ir įstatymų nustatytų pareigų pagal 1996 m. Švietimo įstatymą ir 1998 m. Žmogaus teisių aktą pažeidimo. Trečiadienį Centrinės Londono apygardos teismas išklausė, kaip mokykla prieš renginį išsiuntė visiems tėvams laišką, kuriame išsamiai paaiškino, kaip LGBT eitynės ketina „švęsti mokyklos mokinių skirtumus, dėl kurių jie ir jų… Skaityti daugiau »

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top