FDA atsisako leisti paskelbti skrodimų ataskaitas, kurios galėtų padėti išaiškinti COVID vakcinų aukas

FDA minėjo susirūpinimą dėl privatumo, nepaisydama asmeninės informacijos redagavimo galimybės.

JAV maisto ir vaistų administracija (FDA) atsisako paskelbti COVID-19 vakcinas gavusių asmenų skrodimų aprašymus, remdamasi susirūpinimu dėl privatumo, nepaisant to, kad turėjo galimybę paskelbti tų aprašymų kopijas su redaguota asmenį identifikuojančia informacija.

The Epoch Times rašė, apie savo Informacijos laisvės aktu (FOIA) paremtą užklausą, pateiktą FDA, pagal kurią norėta gauti visų mirčių, apie kurias pranešta su vakcinomis susijusių nepageidautinų įvykių registravimo sistemoje (VAERS), skrodimų ataskaitas, kai mirusysis buvo gavęs COVID vakciną.

Agentūra atsisakė, cituodama federalinį įstatymą, neleidžiantį skelbti „personalo ir medicininių bylų bei panašių bylų, kurių turinio atskleidimas būtų aiškus ir nepateisinamas asmens privatumo pažeidimas“, o taip pat reglamentą prieš „personalo, medicininių ir panašių bylų“ paskelbimą, kurių turinio atskleidimas būtų aiškus ir nepateisinamas asmens privatumo pažeidimas.“

Tačiau FDA Psichofarmakologinių vaistų patariamojo komiteto vaistų saugos šalininkė Kim Vitčak (Kim Witczak) sakė Epoch, kad asmeninę informaciją apie skrodimus „lengvai galima redaguoti neprarandant galimybės mokytis iš“ jų medicininių radinių. „Jei žmonės pateikia savo patirtį VAERS, jie nori ir tikisi, kad ją ištirtų FDA“, – pridūrė ji. „Tai apima ir skrodimų ataskaitas.“

Epoch Times tvirtina, kad ji apskundė šį FDA atsisakymą pateikti informaciją.

Nuo pandemijos pradžios 2020 m. federalinės sveikatos biurokratijos skaidrumo trūkumas visais su COVID susijusiais klausimais buvo nuolatinis iššūkis tiems, kurie tikisi rasti prasmę statistikos ir epizodų, susijusių su vakcinomis, sugretinime bei išsklaidyti ar pagrįsti baimę dėl jų galimos rizikos.

Daugelis amerikiečių turi moralinių išlygų dėl abortuotų vaisiaus ląstelių naudojimo COVID vakcinų gamyboje, o taip pat daug nerimo dėl skiepų būtinybės ir saugumo, atsižvelgiant į natūralaus imuniteto pranašumą, mažą COVID riziką daugumai kitais atžvilgiais sveikų asmenų, vakcinų nesugebėjimą užkirsti kelią infekcijai, skubų jų sukūrimą pagal buvusio prezidento Donaldo Trumpo Pagreitintos operacijos iniciatyvą, suteikiančią joms tik dalį įvertinimo ir parengimo laiko, kurio paprastai reikia gaminant vakcinas, jų gamintojų skaidrumo stoką ir augantį skaičių įrodymų apie rimtus nepageidaujamus poveikius.

Kovo mėnesį buvo nustatyta, kad JAV federalinei vakcinų nepageidaujamų poveikių registravimo sistemai (VAERS) nuo sausio 1 iki vasario 25 dienos buvo pranešta apie 11 289 perikardito / miokardito atvejus po skiepijimo nuo COVID, kas sudarė jau 47% nuo 24 177 pranešimų dėl tos pačios priežasties, pateiktų per visus 2021 metus. Balandžio mėnesio Izraelio tyrimas rodo, kad vien COVID infekcija negali paaiškinti tokių skaičių, nors tvirtinama priešingai.

COVID vakcinų gynėjai tvirtina, kad VAERS teikia išpūstą vakcinų galimos rizikos vaizdą, nes kiekvienas gali pateikti pranešimą jo nepatikrinus, bet JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrų tyrėjai pripažino aukštą pranešimų VAERS apie miokarditą po skiepijimo mRNR pagrindu paruošta COVID vakcina patikrinimų dažnį, kas vedė prie išvados, jog „nepakankamos registracijos tikimybė yra didesnė nei perteklinės registracijos.“

Be to, VAERS nėra vienintelis duomenų šaltinis, duodantis pagrindo susirūpinimui. Pentagono Gynybos ministerijos medicininių epidemiologinių duomenų bazės (DMED) duomenys kėlė panašų nerimą, rodydami, kad 2021 metais drastiškai išaugo įvairių rimtų medicininių problemų diagnozuotų atvejų skaičius, įskaitant hipertenziją (2181%), neurologinius sutrikimus (1048%), išsėtinę sklerozę (680%), Guillain-Barre sindromą (551%), krūties vėžį (487%), moterų nevaisingumą (472%), plaučių emboliją (468%), migreną (452%), kiaušidžių funkcijos sutrikimus (437%), sėklidžių vėžį (369%) ir tachikardiją (302%).

Praeitą mėnesį japonų Vakcinologų draugija išspausdino recenzuotą tyrimą, atliktą tyrėjų iš Stanfordo, Kalifornijos univesiteto Los Andžele ir Merilendo universiteto, kuris parodė, kad „Pfizer vakcinos išbandymas atskleidė 36% didesnę rimtų nepageidaujamų poveikių riziką vakcinos grupėje, Modernos išbandymas – 6% didesnę rimtų nepageidaujamų poveikių riziką vakcinos grupėje, o abiejų vakcinų kartu – 16% didesnę rimtų nepageidaujamų poveikių riziką mRNR vakcinas gavusių asmenų grupėje.

Šaltinis: lifesitenews.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top