Finansinis nepriteklius Lietuvoje – vienas didesnių ES

BNS

Finansinį nepriteklių turinčių gyventojų dalis Lietuvoje pernai buvo viena didesnių tarp 28-ių Europos Sąjungos (ES) valstybių, skelbia Eurostatas.

ES statistikos departamento ketvirtadienį paskelbti duomenys rodo, kad gyventojų, kurių gyvenimo sąlygos buvo apribotos dėl finansinių išteklių trūkumo, dalis sudarė 13,9 procento ir buvo 0,3 procentinio punkto didesnė nei 2014 metais.

Praėjusiais metais Lietuvoje finansinį nepriteklių, dėl kurio negalėjo laiku apmokėti sąskaitų ar bent savaitę atostogauti ne namie, turėjo 407 tūkst. žmonių.

Didesnis nepritekliaus lygis fiksuotas tik Bulgarijoje (34,2 proc., 2,468 mln. gyventojų), Rumunijoje (24,6 proc., 4,886 mln. gyventojų), Graikijoje (22,2 proc., 2,377 mln. gyventojų) ir Latvijoje (16,4 proc., 322 tūkst. gyventojų).

Estijoje šis rodiklis buvo 4,5 proc. (58 tūkst. gyventojų), o visoje ES – 8,2 proc. (41,092 mln. gyventojų).

BNS

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kubyyylius

-va va, ar nesakiau kad padarysim proveržį?
nu ir štai- mes jau tarp lyderių!
palaukit biškelį, pamatysit kas bus kai ateis 2030-ji, mano Vizijos išsipildymo metas.
žaktelėsit ir atsisėsit!

ruta

Koks Eurostatas nesupratingas , ne ten matuoja Lietuvos ‘lyderyste ‘- stai Lietuvos prezidente turi 35 patarejus , o Latvijos TIK -5 !Seimo narei kanceliarinem prekem gauna daugiau nei dauguma pensininku yra pensiju dydis ..Konstitucines dvasios gauna net dvi pensijas / negaila , jie gi tap atkakliai tarnauja valdzios interesams , stai ir Referndumus eliminavo is Tautos , koncervams paprasius ../ Uz musu visu mokescius kuria saviems etatus , kad ir dabartiniam VRM ministrui , o kaip sumaniai visu saskaita sudaro isskirtines salygas , kad ir politinio broilerio seimos verslui , o ‘atvedus’ kokia uzsienio kompanija / ‘Googl’/ tuoj itaiso savo sunus .., zentams , dukroms , partijos biciuliams irgi nieko negaila / ne is savo gi kisenes ../ .. Bet… Skaityti daugiau »

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top