Françoise Thom: Minsko susitarimas yra katastrofa

„Lietuvos žinios“

Minsko susitarimas yra katastrofa. Jis suteikia Vladimirui Putinui viską, ko šis norėjo.

Pirma, Donbaso regionas bus finansuojamas Vakarų (Ukraina lėšų neturi).

Antra, jis bus valdomas rusų „silovikų“, kadangi susitarime aiškiai įvardyta, kad vietos policija ir teisėsauga nebus kontroliuojama Kijevo.

Trečia, konstitucinė reforma suteiks Donbaso regionui veto teisę Kijevo reformoms.

Ketvirta, Kijevas nebeturės pilnos sienų su Rusija kontrolės, kadangi Donbaso ir Luhansko regionai įgyja teisę į „ypatingus santykius“ su Rusijos regionais.

Penkta, Ukrainos apleidimas supriešins šią šalį su Vakarais.

Šešta, Ukrainos patriotai nepritars susitarimui, kas gali privesti prie pilietinio karo visoje šalies teritorijoje.

Septinta, Petro Porošenka Ukrainoje bus diskredituotas, tai prives prie politinės destabilizacijos ir Ukrainos izoliacijos nuo Vakarų. Ukraina taps stagnuojančia Rusijos satrapija, toks ir yra galutinis V. Putino tikslas.

Autorė yra Prancūzijos istorikė, politologė, Paryžiaus Sorbonos universiteto dėstytoja.

lzinios.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ha ha

mano komentarą nukopijavo. 🙂
tik kad Porošenko su visom šiom Putino sąlygom nesutiko. Tai kas kad Putinas separatistus privertė pairašyti.. laiko tempimas ir tiek.

popierius bevertis

ruskeliai neskaito kas parašyta.
jie popierių naudoja tik tualete arba machorkom suktis.

puiku!

zinuos perversmu organizatoriai ko tai gali baigiasi!

Letas Palmaitis

O kas čia blogo, jei Ukraina bus supriešinta su satanofašistiniais „Vakarais”? Ar ne pati Merkel viską ir padirigavo, dar spėjusi prieš tai nuskristi į Maksvą ir pakalbėti su serijiniu lenino ir puškino kalba? Tikėkimės, kad Donecko kretinai, kaip kad ir anksčiau, nesilaikys to susitarimo ir karas pamažu rutuliosis Ordos nenaudai ne tik Ukrainoje, bet ir žemėje.

taškai ant i nesudėti?

Dar įdomu, kaip JAV Kongresas pasižiūrės į visą tai. ne veltui jie sekė ir seka frau Ribentrop/Jav žino ,kad infantiliais vakarų europiečiais negalima pasitikėti – išskyrus britus.visa pokarinė istorija rodo, kad Vakarų Europa pilna didybės manijos, panieka JAV didesnė nei Rusijai, kuri nors ir pridarė daug baisių dalykų Europai kartu su hitlerine Vokietija, tačiau vakarų Europos kapitalo rykliai naudodamiesi korumpuota Rusijos valdžia kartu grobia apzombintą liaudį ir nori tą situaciją palikti neribotai ilgai. Tuo tarpu Putinas muilina virvę kapitalo rykliams , kad atėjus laikui atsiimtų iš tų pačių ryklių tai ,kas buvo pavogta , pasidalinta vagiant kartu.

oooooo

kiek jai sumokejo uz mielagystes???

Letui

Gal Letas ir būtų teisus, bet karo perspektyva jauniem žmonėm gali atrodyti kitaip, nei pagyvenusiam žmogui.

Lietuva bus izoliota
Lietuva bus izoliota
raudonajam izoliotui 00000....

nenadarvisj, mudak olginskij

Lietuva bus izoliota
visa tiesa apie karą Ukrainoje
Letas Letujui ir 5 pritariantiems

Tai gal jaunam žmogui perspektyviau, kad jis ir jo vaikai būtų pavergti, o jų tauta galutinai sunaikinta? Kas yra „jaunas”? Kovös su kryžiuočiais laikais jaunas buvo nuo 16 iki 25 metų, nuo 26 iki 35 – tai jau vyresnieji pagyvenę. Tik tokie žmonės ir iškovojo Lietuvai ateitį. Daugelis jų krito mūšio laukuose, tačiau turėjo vaikų ne po vieną, užtat daugelis jų anūkų ar bent proanūkių gyveno jau taikoje. O keturiasdešimtmečiai tais laikais buvo jau karui nebetinkantys seniai (jei tik ne karo vadai, kunigaikščiai ir pan.) Septyniasdešimtmečių, kaip aš, iš viso buvo vienetai, t.y. nesiskaito visai. Kita vertus, imant filosofiškai, VISI jie vis tiek mirė iki pat dabar gyvenančių. Taigi arba Prasmės iš viso nėra, tada galima ir vergauti, arba ji… Skaityti daugiau »

lauK

patraukit šitą globalistų kurvą

Letas Palmaitis "visaitiesai" ir naiviam taškajui

Jei viską sugalvojo „NATO” „Vakarų” naudai, tai kodėl ta honekerinė sterva neva veikia prieš tuos „Vakarus” ir gelbėja serijinį? Ar makaulės gali mąstyti, ar tik kacapiškus filmukus siūlyti?
O kad „Kongresas” „kitaip pažiūrės” – hm hm – kodėl niekas nepastebi, kad susitarimuose figūruoja stervos pakištas idiotėlis, neva svarbiausias ES atstovas, ir nesimato brito? Kita vertus, ar atsimename, kas įvyko JAV pačioje 1913 m. pabaigoje ir kieno galia ėmė valdyti JAV nuo 1914 m. iki dabar?
Ar žinome, kas yra Bilderbergas? Ar žinome, kad sterva yra jo tikroji narė?
en.wikipedia.org/wiki/Federal_Reserve_System
save-a-patriot.org/files/view/whofed.html

batka

Susidejot su vakaru saulelydziu pakliusit I nakti,jau pakliuvom sibiras didelis uzteks vietos baltijai ir zladziejam ir izdavikam,kam,tik norit.Sekmes sugrizus I Rasu seima.

aillarionov

http://aillarionov.livejournal.com/789273.html#comments dreamhunter75, February 15th, 2015 08:25 pm Перемирие. Страна ликует. Народ полон оптимизма. Климкин – молодец. Кучма – молодец. Президент – главный молодец. Ах, как торжественно и внушительно отдавался приказ о прекращении огня из Генштаба! Как это было красиво; и форма всем к лицу… И Первый говорил по-английски. И пушки смолкли, и наступила тишина. И наступило обычное мирное воскресенье… Можно расслабиться, отдохнуть от работы, забыть про войну… По всей линии соприкосновения – бои. Где-то отсиживаются в блиндажах, где-то отстреливаются от наседающих врагов, где-то оплакивают погибших. Погибших много. На окраинах Дебальцево погибает 40-й батальон – в локальном окружении, патроны на исходе. Погибают выходящие из Дебальцево колонны с раненными; погибают прорывающиеся колонны в Дебальцево – с бэка… Кроют градами Луганское, Попасную, Широкино,… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis neigiamam vertintojui

dėl 2015-02-15 17:14
Tai kas pačiam „nepatiko”? Kad nuo 1914 m. JAV valdo „nacionalinis” privačių bankų susivienijimas FED, įstatytas iš Britanijos? Gal šitaip nėra, gal aš sugalvojau?
O gal ne Bilderbergas pastato valdžion visas obamas?

Blaivejam!
20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top