Garis Kasparovas pakvietė pasaulio bendruomenę pašalinti Putiną kaip vėžinį auglį

dw.de

Pasisakydamas kovo 4 d. vykusiuose JAV Senato svarstymuose rusų opozicionierius Garis Kasparovas pakvietė pasaulio bendruomenę tęsti Rusijos prezidento Vladimiro Putino izoliaciją ir palaikyti Ukrainą, tiekiant jai ginklus. „Su vėžiniu augliu susitarti neįmanoma, – pareiškė buvęs pasaulio šachmatų čempionas. – Vladimiras Putinas su savo elitais privalo būti pašalintas kaip vėžinis auglys“. Pasak opozicionieriaus, Putiną palaikančius rusų oligarchus būtina priversti nuo jo nusisukti, antraip jiems patiems iškils grėsmė atsidurti nuošalėje.

Be to, G.Kasparovas priskyrė Putinui atsakomybę už opozicinio politiko Boriso Nemcovo nužudymą. „Borisas Nemcovas buvo nužudytas, nes tai buvo įmanoma įvykdyti. Putinas ir jo elitai mano, jog po penkiolikos buvimo valdžioje metų jiems jau nėra nieko neįmanomo, nebeliko tokios kraštutinės ribos, kurios jie negalėtų peržengti“, – pareiškė jis.

Senate vykusių svarstymų tema oficialiai buvo įvardinta kaip „Rusijos agresija Rytų Europoje“. Buvo kalbama ne tik apie ukrainiečių armijos ir prorusiškų separatistų priešpriešą Ukrainos rytuose, bet ir apie įtemtą situaciją Moldovoje ir Gruzijoje. Svečio teisėmis svarstymuose taip pat dalyvavo buvęs Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis.

dw.de

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
putinas yra gerai

geriausiai, kad labai ryškiai pasimato putinistai (kgbistai) Lietuvoje – toks pats elgesys.
tas ryškiai matosi ant teisėsaugos: teisėjūkščių, prokurorčikų, komisarčikų bei politikų.
esmė: kitų laikymas durniais bei nekompetentingais.
Beje, tas tinka ne tik komunistų vyriausybei, bet ir prezidentei.

cvb

Chadarkovskis, iš kalėjimo išsiprašė , mamai palaidoti, o į laidotuves neatvyko. Šitas kaip išprotėjęs rusija juodina. Bet ne tame esmė . Kodėl visos propagandos korporacijos”žiniasklaida” save vadinamos tuos pačius , rusija juodinančius straipsnius rašo, vos ne žodi žodin pakartoja. Ar tiek visiem reikia tų kruvinų 30 judo sidabrinių? Galūt kas pasakyti tai tik už pinigus daroma ar jei nespausdinsi , licenzija atims er kažką panašaus

Letas Palmaitis

Pašalinsite putiną, bus navalnas, o ruskija liks kaip buvusi, nes putinai su navalnais iš jos lenda. Vėžinis navikas yra ne putinas, bet pati ruskija, kurią pašalins nebent kinai.

Nemcov & British Empire
nepatinka Putinas

pasaulinio masto siukslems,oi nepatinka..

is arti
inter to Putinas yra gerai.

o aš manau, kad pasaulyje yra trys sveikiausio mąstymo politiniai lyderiai – OBAMA. GRYBAUSKAITĖ ir MERKEL. Jei ne šie lyderiai ir jų pasekėjai, jau būtume turėję orvelišką „gyvulių ūkį”. Štai Obama nepriėmė Natanyahu sakydamas, kad „NESU SUSITELKĘS Į TEATRĄ”. Ir teisingai padarė, nes tokį teatrą surengė jo opozicijos neokonai. Per Natanyahu 25 min. kalbą JAV kongrese, neokonai stojosi paploti 19 kartų. Visai kaip Putino kremliuje. O juk net paties Mosado nutekėjimai, kaip teigia wikileaks, Natanyahu vyriausybė neilgai džiaugėsi Rusijos mafijos pinigais savo bankuose. Dabar ji jau sėdi Rusijos mafijos kišenėje. Tad Premjero aiškinimai, kaip reikia JAV blokuoti Iraną ir toliau, o ne su juo derėtis, yra naudinga tik Putino kompanijoms, taip verčiant pirkti Europai ne pigią naftą iš Irano, bet… Skaityti daugiau »

inter Letui Palmaičiui

nebūkit rasistas.
ir tarp rusų yra daug protingų žmonių. kaip ir tarp letuvių ar žydų yra daug kvailių. kitaip tariant nedasivysčiusių egocentrikų…

o gal

veiksmingiau būtų pasimelst už Putiną?
juk Dievui viskas įmanoma:)

Letas Palmaitis inter{nautui?]

Kuo čia dėtas rasizmas? Kalbu ne apie ruskius (kurių bent 80%, sprendžiant pagal politines apklausas, yra išsigimėliai), bet apie ruskiją, kurios tradicija tuos išsigimėlius gamina nebe pirmą šimtmetį. Vėžinis navikas yra ne pavieniai ruskiai, bet pati ruskija su savo „vandenukine materine” matrica.
Be to, žodis rasizmas tinka ten, kur yra rasė, tačiau ugro-tiurko-mongoliškas konglomerats jokios rasės neturi.

Letas Palmaitis ogalui

Galima sutikti, tačiau ne ta prasme, kad D-vas per prievartą perkeis tą putiną, nes D-vas nėra pagoniškas dievaitis vienaskaitoje padarantis fokusus.
Be to, tarkim, putinas staiga nebe putinas. Kas iš to? Jeigu eis prieš srovę, momentaliai bus nušluotas. Taigi melstis už putiną verta ne dėl situacijos pakeitimo, bet dėl paties putino, kaip asmens, išganymo. Tai krikščioniška.
Tačiau manyti, kad putinui pasikeitus, pasikeis situacija, reiškia tą patį, kaip sakyti, neva visos nelaimės dėl stalino ar hitlerio. Čia ne lėlių teatras. Už kiekvienos „lėlės” stovi milijonai dvasinių giminaičių, kurių bendra valia ir padaro stalinus su hitleriais.

gerio imperija=CCCP 80s
Man rodos, kad  Letą Palmaitį

persekioja liguisti „ruskijos”, „Ordos”, „prakeiktos tautos” su „vandenukinėm materinėm matricom” fantomai. Ko gero, čia net apie rasizmą, koks jis yra iš tikrųjų, nebegali būti kalbos.

gal?

Tiesiog zoologine neapykanta Rusijai susirgo šitas „azerbaidžanietis”.
Gal jam vertėtų sugrįžti į Baku ir ten vystyti „demokratiją”, o gal repatrijuoti į istorinę tėvynę?

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top