Gediminas Storpirštis: Tai yra galimybė, nauja viltis

Nemažai žmonių sako, kad šitie prezidento rinkimai yra surežisuoti, viskas iš anksto aišku, vyksta tam tikras cirkas. Kodėl Jūs dar matote prasmę ką nors daryti?

Pirmiausia pasakysiu, kad aš matau tik vieną kandidatą, kuris dabar yra nepartinis ir kuris gali atstovauti žymiai platesniam mūsų Lietuvos žmonių sluoksniui. Kiek sekiau jo veiklą, tai yra ryžtingas, kovojantis dėl savo įsitikinimų žmogus, o tai, ką jis atsineša į savo programą, man yra priimtina. Ir aš už jį balsuosiu. Už Naglį Puteikį.

Bet daug kas mano, kad šita sistema yra labai sunkiai pakeičiama, kad galbūt reiktų net ir taikaus Maidano – tokią mintį teko girdėti. Ką N. Puteikis, tapęs prezidentu, turėtų pakeisti?

Tie, kurie priklauso partijoms, nedarys jokių pokyčių. Aš noriu tikėti, kad atsiras galimybė paprastiems žmonėms dalyvauti valstybės gyvenime. Jeigu ne aukštojoje politikoje, tai bent jau savivaldybėse, savo miesteliuose, savo bendruomenėse. Man be galo patinka mintis, kad mūsų mažosiose „ląstelėse“ – miesteliuose, miestuose – merų rinkimai būtų ne partiniai. N. Puteikio programoje yra galių sugrąžinimas žmonėms. Tai deklaravo ir prezidentė 2009-iais, prieš ją išrenkant, bet baigėsi kadencija, ir tai neįvyko.

Tai tam tikra prasme N. Puteikis yra balsas žmonių, kurie iki šiol neturėjo to balso?

Žinoma. Tai yra galimybė, tai yra vėl viltis. Ir aš, atvirai kalbant, dabartinėje kandidatų kompanijoje matau vienintelį ją teikiantį žmogų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top