Generalinė prokuratūra išdrįso D. Ulbinaitės bylą grąžinti į teismą

BNS

Generalinė prokuratūra apskundė išteisinamąjį nuosprendį prezidentės atstovės spaudai Daivos Ulbinaitės byloje.

Generalinės prokuratūros prokuroras Gintas Ivanauskas Vilniaus apygardos teismui skundą išsiuntė pirmadienį, BNS sakė prokuratūros Komunikacijos skyriaus vadovė Elena Martinonienė.

„Prokuroras nesutinka su teismo sprendimu ir prašo panaikinti Vilniaus apylinkės teismo nuosprendį bei priimti naują apkaltinamąjį nuosprendį“, – sakė E. Martinonienė.

Vilniaus apylinkės teismas išteisinamąjį nuosprendį D. Ulbinaitės byloje paskelbė sausio 12-ąją, nenustatęs objektyvių duomenų, jog D. Ulbinaitė piktnaudžiavo tarnybine padėtimi ir atskleidė valstybės paslaptį.

Generalinė prokuratūra siūlė teismui D. Ulbinaitę pripažinti kalta dėl valstybės paslapties atskleidimo ir piktnaudžiavimo bei skirti jai 9 tūkst. 420 eurų baudą.

Ikiteisminis tyrimas dėl valstybės paslapties atskleidimo pradėtas 2013 metų spalį, kai naujienų agentūra BNS paskelbė apie Valstybės saugumo departamento (VSD) perspėjimus, jog Rusija rengia informacines atakas prieš šalies vadovus.

Naujienų agentūros BNS vyriausioji redaktorė Jūratė Damulytė Semėnienė teismui atsisakė atskleisti informacijos šaltinį, pagal kurį buvo parengtas pranešimas apie VSD perspėjimus.

Perdavus bylą teismui, D. Ulbinaitė pasitraukė iš prezidentės komandos, tačiau po pirmos instancijos teismo išteisinamojo nuosprendžio vėl sugrįžo į atstovės spaudai pareigas.

Teismas yra paskelbęs, kad šiame tyrime neteisėtai klausyta naujienų agentūros BNS darbuotojų pokalbių.

BNS

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
onytė

Dar yra teisingumo siekiančių. Ačiū už viltį.

žaidimai komuniagų

teisingumo imitacija.
pjaunasi tarp savęs komunistai, kgbistai ir grušnikai – o kvaila liaudis galvoja, kad čia teisingumas 🙂

Beta

Judam pirmyn. Turėjom partiją su teisiamaisiais vadovybėje, dabar jau turim tokią pat prezidentūrą.

Anikė

Spektaklis,kurio pabaiga aiški. Muliažinėj valstybėj nieko naujo,tik teisingumo imitacija.

dėl Dievo,

koks čia dar ‘teisingumas’. Eilinis cirkelis ir tiek – akims apdumti. Lyg kam dar būtų neaiški pabaiga.

Ryt'as

Po savaitės paaiškės , kad prokuroras ne tos spalvos rašalu parašė protestą , be to ant voko nepriklijavo markutės .
Ir iš viso – grėsmės iš Rusijos pusės akivaizdžioj akivaizdoj kažkas nervina blondinę dėl kažkokios vienos mergaitės , paskui dėl dviejų mergaičių , dar dėl kažkokio berniuko , dėl netinkamai panaudoto kopijavimo aparato . Nu ir smulkmeniškumas tų runkelių. Verčiau pastatytų neprašyti keletą bunkerių , kad net tokie šauliai kaip Ūsą paskandinęs pagal ūgį nesusilenkęs galėtų įeiti.Beje ir kad storoki „psichiatrai” sugebėtų pro šarvuotas duris pralįsti.

Pensininke

Mes- rinkejai esame runkeliai, susitaike su diktaturine sistema, kurioje valdzia dvigubais standartais juokioasi is musu.

kaip

Grazino ,taip ir atgrazins..Teisingumo ner,taip ,kad cia tik del akiu manau.

Žmogus

Tai žaidimai dėl akių. Mamytė savo draugei ir šiuo atveju padės. Į Konstituciją yra nusispjaunama eilinį kartą.

Tadas

Ulbinaitė tik iešmininkas,bet ir tai nesvarbu,svarbu,kas kieno paravozas.

Lile

Oho.Oho

O TAI

į prezidentūrą priima teistus?

sekundant

Tyrimas dėl valstybės paslaptį sudarančios informacijos atskleidimo Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamente buvo pradėtas šių metų spalio 31 dieną, jį atlikti buvo pavesta Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT).
Būtent STT agentai pasižymėjo žygiu prieš žurnalistus. BNS žurnalistės Jūratė Skėrytė ir Jūratė Damulytė apklaustos STT. Apklausos truko po kelias valandas. J. Skėrytė išvesdinta iš Seimo, kolegų akivaizdoje. J. Damulytės namuose ir garaže atliktos kratos. Gausios kritikos sulaukusi STT laikosi pozicijos, esą visos priemonės buvo proporcingos….

prokurorai

mūsų įžymieji (tarybiniai?) prokurorai
Prokuratūros
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas
Vyriausiasis prokuroras Antanas Stepučinskas
Prokuroras Mindaugas Dūda
Prokurorė Nijolė Frolova
Prokuroras Gintas Ivanauskas
Prokuroras Gintaras Jasaitis
Prokuroras Aleksandras Kazakovas
Prokuroras Justas Laucius
Prokuroras Adas Laurikėnas
Prokuroras Aidas Mažeika
Prokuroras Tomas Meškauskas
Prokuroras Gintaras Plioplys
Prokuroras Rolandas Stankevičius
Prokuroras Zdzislav Tuliševski
Prokuroras Artūras Urbelis
Prokuroras Saulius Verseckas

biss

ha ha ha 2015-02-3 18:36 o kodėl VSD nepajėgi? ar kad turi atsiskaityt Seimo Nacionalinio Saugumo pirmininkui A.Paulauskui, kgb sūnui? Ar ne geriau tiesiai Kremliui? O ar yra tarp šių prokurorų bent keli ne Paulausko globojami? Kol Liaučius su prkuroru Dūda darė iš Kusaitės “teroristę… Kol Jasaitis su Paulausku gaudė “Vilniaus brigadą”… kol jos nariai palindo po “organizuotu” verslu… kol Veseckas 10 metų tempė Uspaskioo bylą, kol šis atsidūrė Europos parlamente… kol Ivanauskas iš Ulbinaitės lipdė “valstybės išdavikę’… kol korupcijos tyrėjas M.Dūda su kontrabandininkais tarėsi… Kol N.Florova įrodinėja žudikų nekaltybę, nors turėų būt atvirksčiai, nes ji prokurorė, o ne advkatė… Kol rezonansines mafijos bylas vilkina Zdislav Tomaševski.. Kol Tomas Meškaukas sulaiko “agurkinius” tik porai mėnesių… už tokius kiekius narkotikų, už… Skaityti daugiau »

taigi net bobutei aišku, tik ne Betai,

kad mūsų saugumiečiui Paulauskui Ulbinaitė tik PRISKAZKA, SKAZKA – VSD.
Jis nusitaikęs susigrąžint VSD. KAip buvo prie Pociūno, kuomet VSD vadovavo Paulausko eksKGB Pocius, o Užsienio reikalų ministerijai eksKGB (nors eks nebūna, kaip sakė Putinas) VALIONIS.
Ir susigrąžint jis tą VSD nori, kaip matom, su STT ir savų prokurorų pagalba.

Kritikas Pikčiurna

Ir vis tik prokuroras Gintas Ivanauskas neteisus – Ulbinaitė nepiktnaudžiavo savo tarnybine padėtimi, bet uoliai jas vykdė pagal „skiepų” scenarijų. Juk niekas negalėjo numatyti, kad Graužinienė ir Paulauskas taip pavėluos pasiimti slaptą informaciją, kad net vyrukai su kaukėmis juos aplenkė Seime. Kai nebeliko tų, kurie turėjo būti kalčiausi, kaltė, kaip iš dangaus, nukrito Ulbinaitei…
Ką darysi, net ir profesorių parengti skiepai kartais pašvinksta. O kokia puiki buvo idėja demaskuoti provokaciją iš Maskvos, kad Grybauskaitė buvo KPSS narė, turėjo ryšius su KGB ir GRU. Juk šito niekas nežinojo, išskyrus Lietuvos Dalios krikštatėvį… Kokia paslaptis! Koks skandalingas paslapties nutekinimas!

alkas.lt

Vasario 5 d. 10 val. Seimo spaudos konferencijų salėje vyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro spaudos konferencija Seime „Dėl Daivos Ulbinaitės baudžiamosios bylos”.
.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top