Generalinis prokuroras D. Valys: „Klaidinama yra visuomenė teigiant, kad mes žinome konkrečią N. Venckienės gyvenamąją vietą ir nereaguojame“

Kaip praneša BNS, ketvirtadienį kalbėdamas su žurnalistais generalinis prokuroras Darius Valys pasakė, kad Lietuvos teisėsaugos teisinės pagalbos prašymai dėl ieškomos buvusios parlamentarės Neringos Venckienės „nebuvo pilnai vykdomi“, nors prokuratūra viską atlikusi deramai: „Mes kreipėmės atitinkamai savo laiku su teisinės pagalbos prašymais ir jie nebuvo pilnai įvykdomi.“

Dar daugiau – ilgą laiką tvirtinęs, jog prokuratūra žinanti, kur Amerikoje gyvenanti N. Venckienė, šįkart prokuratūros vadovas pareiškė: „Klaidinama yra visuomenė teigiant, kad mes žinome konkrečią gyvenamąją vietą ir nereaguojame“.

Deja, BNS nepatikslina, kuris teiginys, generalinio prokuroro tvirtinimu, yra visuomenės „klaidinimas“: ankstesni prokuroro pareiškimai, jog jam žinoma, kur gyvena 2013 metų balandį į Ameriką su sūnumi išvykusi N. Venckienė, ar neaišku kieno pasakymas, jog prokuratūra į tai nereaguojanti?

Tiesos.lt primena, kad Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorė Nina Raugienė, vienu metu kuravusi tyrimą dėl N. Venckienės galimai padarytų nuskalstamų veikų, 2013 m. lapkričio 2 d. yra pareiškusi, jog policija žino galimą N. Venckienės buvimo vietą: „Jie (policija – BNS) žino galimą buvimo vietą. Dabar naudingos informacijos tyrimui nėra“, – tąkart BNS sakė N. Raugienė.

Po kelių dienų jos žodžius patvirtino ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas A. Roginskis, portalui Alfa.lt pasakęs: „Iš tiesų tiesiog gal nenorėčiau komentuoti prokuratūros pranešimo, tačiau mes kaip ir buvom jau informavę visuomenę, kad (N. Venckienės – Alfa.lt) buvimo vietą policija atitinkamai buvo, gavus informaciją, nustačiusi ir visą reikalingą informaciją perdavė sprendimų priėmimui prokuratūrai ir atitinkamai užsienio partneriams. Šitoje vietoje šiandien dienai policija mano, kad darbą savo yra padariusi ir laukiame kitų veiksmų“ (visą A. Roginskio komentarą klausykite ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
39 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pedofilai...

tiek rusijoje, tiek Lietuvoje – gazpromo pedofilai vienodai veikia: per savo šuniukus teisėsaugą, žudydami, gasdindami…

bevalis murkis

-mums nežinoma venckienės gyvenamoji vieta.
natūralu-
juk mes žinome, kad ji seniai jau palaidota.
kur?
e-e-eeee, va šitai, nors ir žinome, nesakysime…

Prokurorai

prisivirė košės.

Norvegijos gerovė

paraližuoja.Tai tik materialinė gerovė,kurią bandoma daryti idealu.Tokia „gerovė” atėmė iš Deimantės gimines.Deimantė Norvegijoje,pas „globėjus”?

GP beValys ir Co

niekada neskelbs ekstadicijos ir neieskos Venckienes. Kodel? – Todel, kad parodyti pasauliui, jog pakako 12 sek. iskarpytos, perkarpytos, sulipdytos vaizdo iraso juostos LR Seimo nares suemimui, vadinasi apjuokti LR teisesauga, apjuokti 80 judu is LR Seimo, t.y., apjuokti Lietuvos valstybe.
N.Venckienes adresa seniai suseke ir pranese tokia ,,verslininke” Angele is Cikagolando.Girdejosi, kad gyresi, gyvenanti kaimynysteje. Cikagoje gyvena ir Stankunaites drauge Dalia, ilindusi i Lemonto bendruomene, budriai saugojanti stankes ,,nekaltybe”… JAV pilna saugumieciu, pilna pedofilu ir ju garbintoju (vien ko verti ,,floridiecio” pasisakymai!). Tik cia jie prisibijo, nes tokia byla JAV jau seniai butu isnagrineta,o usai, furmos ir kt. seniai sedetu kalejimuose, zalimai uzdaryti i psichuskes gydymui, mergaite augtu sveika ir laiminga su teciu ir seneliais-diedukais.

Info

Venckiene gyvena Antarktidoje.

gėda būti prokuroru

kai visi žmonės pirštais rodo:
– va, pedofilo tarnas…

to gėda

kaip jums negėda taip žeminti prokurorus- atseit jie pedofilų tarnai.
šlikštus prasimanymas ir kliedsiai.
pavidoliu paskalos.
prokurorai niekada nebuvo pedofilų tarnai.
jie patys ir yra pedofilai.

šmukštaras

grupei astronomų pavyko aptikti venckienės pėdsakus marse.
buvo užfiksuota mušant ir žalojant curiositi marsaeigio ranką
apie marsaeigio patirtą traumą jau pranešė spauda.
prokuratūra jau užvedė bylą dėl tyčinio ir sunkaus mechanizmo sužalojimo pastarajam einant pareigas.
šiuo metu mūsų valdžia derasi su nasa vadovais dėl neplaninės pilotuojamos misijos išsiuntimo į marsą sikiant iš ten ekstradicinti chuliganę ir smurtininkę teroristę venckienę.
skubiai sudaryta erdvėlaivio įgula kuriai vadovaus wckauskienė.
kartu skris 240 robocopų, vaikteisių 2 bobos su guminėm pirštinėm ir raudona kaldra.
ech, kad dar taip ir prokurorus išsiuntus ten, į marsą.
na galų gale nors į mėnulį.
tuomet gal pagaliau mūsų žemėje gyvenimas taptų žmoniškesnis…

KAZKUR SKAICIAU,

kad Amerikos pareigunai musiskiams pranese, jog jiems yra zinoma Venckienes gyvenama vieta, bet jie jos suimti negali, kadangi negauna is Lietuvos dokumentu kaltinimui, pagal kuriuos galetu ja sueme perduoti Lietuvai ir klausia musiskiu, kodel jie neatsiuncia reikalavimo su kaltinimais.

tik tiek

Šitoj karalystėj kažkas ne taip.

Ar Valys grįš į Akmenę?

Kas atsakys?

Valiui

Nusiųsk Garliavos pogromo medžiagą į JAV,jei dar visai nesukarpėte.

Klausimas žinantiems

Ar LT pedofilus valdo „Gazpromo”KGBistinė plaukuota ranka?

dabar 'plaukuota koja" valdo

konspiracija.
reikalauja kas 10 metų pasikeisti kličkas.

žiū į žmogų

atrodo iš veido lyg ir normalus, bet per šiuos kelis metus to neįrodė :\

kaip tą reikia suprasti?

Nomenklatūrinių prorusiškų jėgų iš LSDP kontroliuojama Generalinė prokuratūra siekia sukompromituoti pagrindinę Lietuvos partnerę JAV,prokurorais pasitikinčios visuomenės dalies akyse,ar kaip? Valys mintyse jau matuojasi marionetinės Lietuvos generalinio egzekutoriaus iki gyvos galvos mundurą? Generalinė prokuratūra spėjo „pasižymėti” net karo Ukrainoje metu,pripažinusi „Lugansko liaudies respubliką”,bet paskui susizgribo ko pridirbusi.Galbūt ir Lietuvoje nutvertą islamistą-fanatiką į laisvę prokurorai paleistų kaip vykdžiusį teisėtus „Islamo valstybės” nurodymus? Kokia tokių keistenybių piniginė išraiška?

valy

Tai kas tu per prokuroras,jei visiškai nesusitvarkai su savo pareigomis.

Na,bet gal atlyginimo neimi.Tada suprantu.

Tadas

Amerika,ne kubiloidinis seimas,ten su filmuko iškarpa neapsieisi.Galėtu mūsų prezidentė pašokt į Ameriką pas Obamą ir sutvarkyt reikaliukus,juk tokį”autoritetą „turi ,žemiau,kaip su Merkel nesifotografuoja,o ten Amerikoj gali tekt,tarp šiukšlių dėžių nusifotkint.

Nuomonė

Nereaguojate todėl, kad paistalų negalite įrodyti :).

PONAI

priėjo liepto galą: 12sek. filmukas ir keli sukurpti „kaltinimai” – ne įrodymas Amerikai prieš Venckienės pateiktus FAKTUS..
Ir kaip ne gėda sėdėti šiltose kėdėse taip apsidirbus?

Ula

Ne mažiau yra klaidinama visuomenė, kad Ūsas teismo išvakarėse pats priputo, kad Kedys užspringo, kad Stankūnaitė neturėjo raudonos piniginės, kad plikis nenešė mergaitės, kad mergaitė „laiminga”su mūsų visų išlaikoma , nedirbančia ,saugojama kriminalinio policijos biuro, motina….Mergaitė gyvena su ta, kuriai kažkoks X samdo advokatą, nešusį klykiantį vaiką..Nejuokinkit žmonių,p.Valy,nes tik akli,kurie nematė gegužės 17d pagromo, kurti, kurie negirdėjo vaiko klyksmo, tik visiški bepročiai, gali nesuprasti valdžiažmogių manipuliacijų .Atsakykite Kedytei,kuri klykdama klausė jūsų „Žmonės jus,ar ne žmonės?”. Atsakykite,pagaliau, kas jus esate? Kaltinate Venckienę 14 BK straipsniais, tame tarpe ir tuo, kad ji,neva,pati tvirkino mergaitę(ne pedofilai,o ji pati), kad ji piktnaudžiavo globėjos teisėmis…Tad pasakykit, kodėl vaikų teisės ją, „tvirkintoją”,buvo įvardiję kaip pavyzdingą globėją ir pratęsę jai vaiko globą?Ir tik vėliau ,tos ponios,užsimaukšlinusios gumines… Skaityti daugiau »

ŠVENTĖS.

Kodėl ponas Valys nutyli tikrą tiesą? Gal jis kažko bijo? Taip jis bendrininkauja su abejotinos reputacijos teisėsaugos ir valdžios pareigūnais, kurie yra davę priesaikas dirbti Lietuvai, jos žmonėms. Pastangos susidoroti su neįtinkančiais ir TIESOS reikalaujančiais žmonėmis yra putinizmo „politikos” taikymas Lietuvoje. Tai menkumo ir niekšiškumo demonstravimas. GĖDA. Juk švenčiame l a i s v ė s 25 metines.

to Ula       2015-03-6 10:49

Super komentaras!!!!! taip pat manau ir as

BAISU

ir slykstu skaityti Valio nesamones . Valys su visa savo sutve is generalines prokuraturos galvoja kad visi tokie balvonai ir niekas nesupranta ju kurpiamu nesamoniu . Taip nera VALY ,visi zino kad abi mergaites buvo tvirkinamos ,pedofilija buvo . Neramus laikai jusu laukia ,nes jus ne amzini ,busite ismesti is tos jusu kreivu langu karalystes ir pedofilijos byla bus nagrinejama is naujo . Zmones bijo dabar jusu tokiu visagaliu ziurkiu ,bet MES KANTRUS ,TIESOS sulauksime .

Kodel

Ekstradicijos nerengia????

šį kartą susimovė

Man irgi taip atrodo, kad mūsų ponai priėjo liepto galą su Garliavos istorija. Dabar nei pakarti, nei paleisti. Jei dar likę sveiko proto likučių, tai supranta, kad su tokiais „įrodymais” tik apsijuoks prieš pasaulį, taigi visaip išsisukinėja, mekena ir nežino ką toliau daryti. Ar gali Amerikos teisėsauga patikėti, kad teta, seneliai tvirkino mergaitę? Tai sukurpta byla „vietinei rinkai” – naiviai Lietuvos visuomenei.

vova

aciu ulai uz teisinga komentara.

Ar uzmirsot,

kad rinkimai nepasibaige? Koncervai gali prarasti Kauna, todel vel buldozeris stumiamas apie Venckiene. O siaip, nei jie ieskos, nei jiems reikia.

šghj

Gaila, kad jokie žurnalistai neužduoda klausimo, o kas gi bus, kai Valys sužinos tikslią Venckienės buvimo vietą? Nuvažiuos parsivežti, ar ką? Tegul kreipiasi dėl ekstradicijos ir vietos pareigūnai greitai suras.

SIŪLAU

Skaitykite straipsnį Laisvas laikraštis. SNORO akcininkai prieš Grybauskaitę ir konservatorius. Rimti kaltinimai.

zero

Užuojauta Generaliniam prokurorui: sunku vykdyti Šeimininkės komandą, sunku apsimetinėti „šlanga” prieš visuomenę.

VIP pedofilu sutve

ir juos aptarnaujantys prokurorai diena-nakti meldziasi, kad tik Venskiene nebutu sugrazinta i Lietuva. Labai jau neskaniai kvepia tas reikalas.

vaiko klyksmas

JAV teisininkai itaria, kad tai nusikalstamos grupuotes is Lietuvos prasymas… ir be to zmones netiki , kad D.Kedyte kazkur laimingai gyvena.

vasia

dar karta kartoju ,kad nera nei vieno irodymo jog Venskiene pabego.kur ji galetu buti reiketu pasiteiraut Venskaus…

to vasia

Neturi ka rasyti ,tai visai nieko nerasyk.

taigi

D.Valys yra ne prokuroras,o kažkoks robotas vykdantis iškrypėliu komandas,yra dar vienas taip vadinamo „prokuroro”apibūdinimas tik tas daiktas irtai protingesnis,žino kada kada atsistoti…

to vasia

Ar ji Lietuvoje gyvena su savo vyru Venckumi ta norejote pasakyti ?.

to to vasia 17:55

Su tavim gyvena chacha cha

39
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top