Gintaras Furmanavičius. Artėjant Kalėdoms

Artėjant Kalėdoms, ateina laikas apžvelgti savo elgesį, prieš rašant laišką Kalėdų seneliui ir prašant dovanų. Šiandien sekmadienis, todėl pabandysiu.

Turiu pripažinti, kad elgiausi tikrai nedorai: platinau visokias sąmokslo teorijas ir netikėjau pats bei raginau kitus netikėti tuo, ką sako vienintelė tiesą skleidžianti televizija LRT ir jos atitikmuo 15min portalas.

Esu labai kaltas, kad pasidaviau tokių kaip aš kvailių įtakai ir dar bandžiau kitus įtraukti. Tikiuosi jūsų atlaidumo artėjant gražiausioms metų šventėms. Nes tik protingas žmogus gali tikėti, kad šalia mūsų egzistuoja ir vyksta tikri stebuklai.

O prasidėjo jie dar tada, kai aš nuoširdžiai tikėjau, kad Kalėdų rytą dovanėles, kurias rasdavau po eglute, man tikrai atnešdavo Kalėdų senelis, dėl suprantamu priežasčių tais laikais vadintas Seneliu Šalčiu.

Taigi, protingas žmogus tiki, kad Amerikos prezidentą J.F. Kennedy nužudė stebuklinga kulka, perskrodusį jo kūną ne vieną, o kelis kartus.
Jis taip pat tiki stebuklingu teroristo pasu, kuris nesudegė pragare, su žeme sulyginusiu du 110-ties aukštų pastatus, į kuriuos atsitrenkė du stebuklingi lėktuvai, o stebuklingu būdu kažkoks per stebuklą kamerą būtent į tuos pastatus nutaikęs žmogus visiems mums parodė šį stebuklą.

Protingas žmogus be jokių abejonių tiki, kad 800 metų stovėjusią Notre Dame katedrą Paryžiuje sudegino stebuklinga kibirkštis, sugebėjusi uždegti per šimtmečius suakmenėjusius ąžuolinius rąstus.

Protingas žmogus tiki, kad turtingi ir žinomi visame pasaulyje dėdės ir tetos, būdami salos savininko draugais, stebuklingoje malonumų saloje vaišino vaikus stebuklingais saldainiais ir skaitydavo jiems prieš miegą stebuklingas pasakas, o vėliau salos šeimininkas stebuklingu būdu sugebėjo pasikarti ypatingai saugomame Amerikos kalėjime.

Ir galiausiai visi protingi žmonės šventai tiki stebuklinga vakcina, stebuklingu greičiu sukurta greičiau nei per metus, kurią protingi žmonės galės padėti savo artimiesiems po stebuklinga Kalėdų eglute.

Kalėdų seneli, aš pasižadu ir toliau būti kvailiu ir netikėti stebuklais, nes aš jau didelis ir stebuklais nustojau tikėti tuo pačiu metu, kai sužinojau, kad ryte rastas dovanėles po eglute man padėdavo ir Kalėdų ryto stebuklą sukurdavo mama ir tėtis, kurių jau seniai nebėra…

P.S. Šiame tekste panaudojau stebuklingojo interneto folkloro fragmentus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top