Gintautas Žaliauskas. Tai, kas vyksta su pandemijos valdymu, panašu į bandymą kurti nemąstančią ir buką visuomenę

Kas yra apsisaugojęs nuo CORONA viruso?

Pagal valdžią, tai vakcinuotas žmogus. Pasiskiepijai tris kartus, o dar geriau, kokius 8, ir esi apsisaugojęs.

Vienas, buvęs Konstitucinio teismo teisėjas, televizijoje aiškino, kad tikėti, jog persirgęs yra apsisaugojęs nuo viruso yra tas pats kas tikėti, kad žemė plokščia – apsisaugojęs yra tik pasiskiepijęs.

Ar tikrai? Ar vakcina sukuria pakankamą imunitetą?

Patikrinti kiek iš pasiskiepijusių įgyja imunitetą labai nesunku. Patikrinai kiekvienoje amžiaus grupėse po kokį 1000, kiek yra antikūnių prieš ir po vakcinavimo, ir tada žiniai koks vakcinos efektas ir šia statistika užčiaupi visus abejojančius vakcina.

Tik niekas tokio testavimo nedarė. Bet įkyriai teigia, kad „turite tikėti mokslu “, nors mokslas teigia atvirkščiai, kad abejoti reikia viskuo, o labiausiai – reikalavimu tikėti be įrodymų, aklai.

Valdžia anksčiau teigė, kad vakcinos sukurs bandos imunitetą – nesukūrė. Dabar sako, kad apsaugos nuo sunkių ligos formų. Bet ir anksčiau turbūt koks 70% užsikrėtusių COVID sirgdavo gana lengvai.

Ar dabar tas procentas padidėjo, nes vakcinavosi 60% piliečių? Jokios statistikos. Tik valdžios teigimas, kad turi aklai tikėti, kad esi apsaugotas nuo sunkios ligos formos.

Labai įdomu ar kaukių dėvėjimas, su nieku nekontaktavimas, sėdėjimas manuose stiprina ar silpnina imunitetą.

Kai mokiausi mokykloje man aiškino, kad sterili aplinka silpnina imunitetą ir tokį žmogų lengvai susargdina ar nužudo, bet kokia bacila. Nejau melavo?

Vaikai turi stiprų imunitetą, kuris lengvai susitvarko su COVID virusu. O gal vaikų imunitetas silpnina virusą ir nuo vaikų užsikrėtę vyresnieji serga silpniau? Gal yra statistika, kiek užsikrėtusių nuo vaikų guli ligoninėse? Ir jei vaikai turi stiprų imunitetą, tai kam skiepyti vaikus ir drausti jiems bendrauti? Ar gali kas paaiškinti šio reikalavimo skiepyti vaikus ir drausti jiems bendrauti prasmę?

Įdomu kliek iš tų, kurie guli ligoninėse ( ne reanimacijoje, nes ten guli vyresni žmonės, ne visus kurių, dėl jų turimų ligų, buvo galima skiepyti ) yra persirgę virusu?

Tokios statistikos neteko matyti. Tiesa ir girdėti apie tokius atvejus neteko, bet manau, kad kažkiek susirgusių turėtų būti, tik mažai tikėtina, kad jie taip sirgo, kad buvo paguldyti į ligoninę. Ir įdomu kiek iš tų, kurie guli ligoninėse yra pasiskiepiję nuo viruso vieną, du ar tris kartus? Tokios oficialios statistikos taip pat neteko matyti.

Taip pat reikėtu žinoti, kiek iš tų senjorų kurie skiepijasi už 100 eurų, gali būti skiepijami, t.y. kiek jų nuo to skiepo nukeliaus anapilin? Manau, kad apie tai niekas net nemąstė.

O gal yra įvertinta, kiek patobulėjo mūsų medicina gydant susirgusius CORONA virusu? Ir kokią tai turi įtaką ligonių sirgimui bei pasveikimui? Gal medicinos patobulėjimas gydant nuo COVID yra priskiriamas kaip vakcinos nuopelnas?

Pasaulyje yra gydytojų, kurie gydė tūkstančius COVID ligonių ir iš jų nemirė nei vienas. Kaip jie tuos ligonius gydė? Gal verta sužinoti tai? Ir kodėl gydimas yra blogiau už vakcinavimą? Kodėl mokslininkai, kurie turi kitą nuomonę ir argumentus yra atribojami nuo žiniasklaidos, jų nuomonės yra cenzūruojamos?

Visa tai kas vyksta su pandemijos valdymu labai panašu, į bandymą COVID pandemijos valdymą panaudoti nemąstančios, bukos visuomenės kūrimui, kurią labai lengva valdyti. Tam valdžios ( ne tik Lietuvos ) kurią visuotinės baimės bei bejėgiškumo jausmą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
iki komunistų dar toli

komjaunuoliais buvo ar tik ne 98% jaunuolių.
o GP turi tik 63 proc.
—–
(nors pagal skaičių GPistų ko gero daugiau nei buvusių pionierių+komjaunuokių+komunistų+kgbistų. atsiprašau – dabartinė valdžia net komunistus lenkia 🙂 )

Mike Adams (Health Ranger Report)

ZOMBIAI: vakcinos naikina smegenų sritis,atsakingas už atjautą, paversdamos valdininkus pabaisomis:
https://www.brighteon.com/fc6a5d04-99d2-4f04-b08b-0a0cc0574c13

JUOZAS

Ne vienoje valstybes valdymo sferoje nera realios , geros tvarkos. Visu minsteriju „darbai” prilygsta vaiku darzeliui. Kas dedasi TEISINGUMO ministerijoje, kai bakalaura baigusi ministre priima priesaika is mokytesnes specialistes.

ah1

nevyksta joks valdymas – priešingai vyksta užkrato platinimas prišvirkščiant užkrato, nekarantinuojant prišvirkštų 14 dienų ir paleidžiant bei netestuojant prišvirkštų ir pasitvirtina pagal susiformavusią praktiką – kuo daugiau prišvirkštų užkratu tuo daugiau užkrėstų.
Ir vyksta ne kas kita o kontrakto 16 milijonų dozių suvartojimas pagal kontraktą. Net neabejoju.

ah1

va, mačiau poliklinikoje senukų marias- visi „aleskiepų” laukė, net „juodas” koridorius, net praeit sunku buvo. Karantinavosi nors vienas senukas gavęs užkrato dozę? Ar platino užkratą aplinkiniams saviems, kaimynams ir kt.? Kiek „aleskiepais” užkrėstų užkratu išpaltino ir apkrėtė kitus?

tiek

labai teisingi ,logiški pastebėjimai

Jooo

Prisipirko be proto daug skiepų tai dabar terorizuoja vaikus, kad kaip nors iškišt..
Visai nepagrįstas atsisakymas vaistų, vaistas gydo, o skiepas tik tam tikram laiko tarpui apsaugo nuo sirgimo sunkia forma.

ah1

Demaskuota vyksta pfizerizacija, vyksta „alepandemijos” pagal kontraktą su faizeriofarma,
„Skandalas: Karantinai iki 2024/Šimonytė su Europos komisija negrįžtamai įsipareigojo Pfizer”
https://youtu.be/EB26MxWJTQk
https://www.teise.pro/index.php/2021/08/09/v-a-vaicaitis-kelios-mintys-apie-2021-m-geguzes-21-d-europos-sajungos-pirkimo-sutarti-su-pfizer-ir-biontech-del-vakcinos-isigijimo/

Al.

Turim tikėti mokslu. Tai yra – valdžia. O valdžia ne tik bemokslė, bet dar ir nesąžininga. Nesąžiningos valdžios ir mokslas nesąžiningas. O nesąžiningas mokslas nėra joks mokslas. Net jei mūsų mokslas būtų sąžiningas, pats raginimas juo tikėti yra antimokslinis. Nes mokslo esmė yra žinių kaupimas viską tikrinant ir pertikrinant.

Daniel Y. Teng (The Epoch times)

Ieškinius dėl kompensacijos už sužalojimą arba pajamų praradimą, atsiradusį dėl COVID-19 vakcinų planuoja pateikti apie 10 000 australų. Nuo rugsėjo 6 d. gyventojai pradėjo registruoti savo susidomėjimą pareikšti ieškinį pagal federalinės vyriausybės kaltės COVID-19 vakcinacijos schemą, teigiama Sveikatos departamento pranešime, paskelbtame The Epoch Times. Rugpjūčio pabaigoje paskelbta schema padengs 5000 Australijos dolerių ar daugiau traumų išlaidas. Tačiau pareiškėjai turi būti paskiepyti Australijos vaistų reguliavimo institucijų patvirtintu skiepu ir patirti pripažintą „nepageidaujamą reiškinį“. „Pripažintas COVID-19 vakcinų šalutinis poveikis yra įtrauktas į patvirtintą produkto informaciją ir apima trombozę su trombocitopenijos sindromu (TTS), susijusiu su AstraZeneca vakcina (kraujo krešėjimu), ir miokarditą bei perikarditą, susijusį su Pfizer vakcina. Sveikatos tinklalapyje teigiama. Asmenys turi būti paguldyti į ligoninę dėl pretenzijų nuo 5 000 iki 20… Skaityti daugiau »

stasys

argumentuotai ir taikliai . Turime kažkokius ‘duomenu mokslininkus’ o informacijos viešumoje covid valdymo procesuose truksta. Galima spėlioti kuo konkrečiai užsiima tie ‘mokslininkai’.

kolaboracija kraujyje

kai mus terorizuoja tai pikis nematęs – patys kalti, esam savo likimo kalviais, bet chunta jau perėjo prie vaikų, o mes vistiek ant sofkių sėdim. kas mumis ne taip?

nuomonė

Panašaus pobūdžio straipsniai „liejasi laisvai” Ir jokių internetinės policijos reakcijų?
https://www.delfi.lt/plius/nuomones/agne-kulitaite-kovidiotai-netikite-mokslu-naturali-gamtos-atranka-kaip-tik-jums.d?id=88697259

Prašalietis

Gintautas Žaliauskas. Tai, kas vyksta su pandemijos valdymu, panašu į bandymą kurti nemąstančią ir buką visuomenę…. Matant ką „moksliško” kalba ir ką daro prie valdžios lovio pakliuvę „mokslu tikintys tautiniai veikėjai” ir juos aptarnaujantis pseudo valstybinis personalas, G. Žaliauskas pasirodo kaip dar išlikęs be galo didelis „optimistas”, kuriam visa tai kas vyksta tėyra ” tik panašu į bandymą kurti buką visuomenę”. Ši buka visuomenė jau yra sėkmingai ir ne prieš vienus ar du metus sukurta. Tą akivaizdžiai demonstruoja V.Lansbergio, Grybauskaitės ir visos minios išrinktų prie valdžios lovio veikėjų „patriotiniai” kliedesiai apie Putinas su rusais ateina okupuoti Lietuvos per Švediją, per Kaliningradą, iš Baltarusijos, per Suvalkų koridoriį Lenkijoje; 2020 metų pradžioje kaip visi būsime „išgelbėti” nuo mirties pasiskiepinę nuo Covid, kaip… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Tai kad Vakaruose skatinamas ir auklejamas naujas bukas ir nemastantis padaras kaip vyraujantis sociumo narys matosi plika akimi jeigu jus gyvenate tame sociume. Silpniau tai reiskiai anglakalbese salyse , ypac UK.Kaip ne keista JAV gana aktyviai balvonizuoja savo gyventojus, nors startine pozicija pas juos gerokai palankesne savarankiskai mastanciam individui tarpt.
Covidas tik kaip skalpeliu pulini atvere ta reiskini.
Prisiminkite kaip lengvai Vakarai priima „pabegelius”.Ypac tuos kurie graziai meluot moka.Kertinis zodis „graziai”. Ir kaip atmete verslininko is Lietuvos ,susaudziusio 8 banditus reikalavusiu duokle, prasyma del politinio prieglobscio NEPAISANTto, kad uz ji laidavo Lietuvos prokuratura.
Manote atsitiktinai? Ne.Savarankiskai mastantys ir nebuduliai – nereikalingi.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top